PMR 446 kanalite valik

Mu jaam ei tööta korralikult! Aidake palun! Mis asi see CB üldse on?
RJR
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 17
Liitunud: P Jaan 16, 2011 10:44 pm
QTH: KO29JK

PMR 446 kanalite valik

PostitusPostitas RJR » E Mai 06, 2013 6:38 pm

Hei, korraldame Tallinnas üritust FNS (reede õhtu rulluiskudel) ja kasutame omavahel suhtlemiseks peamiselt cobra saatjaid. Nagu ma teemast eemal olev inimene saan aru et kõige populaarsem kanal Tallinnas on 1. seal on nii titekisa kui ka mingeid taksojuhte. Kas keegi on tallinnas kasutanud ja avastanud milline kanal on kõige väiksema liiklusega. Ettetänades Raido

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Re: PMR 446 kanalite valik

PostitusPostitas Ambur » E Mai 06, 2013 8:30 pm

RJR kirjutas:Hei, korraldame Tallinnas üritust FNS (reede õhtu rulluiskudel) ja kasutame omavahel suhtlemiseks peamiselt cobra saatjaid. Nagu ma teemast eemal olev inimene saan aru et kõige populaarsem kanal Tallinnas on 1. seal on nii titekisa kui ka mingeid taksojuhte. Kas keegi on tallinnas kasutanud ja avastanud milline kanal on kõige väiksema liiklusega. Ettetänades Raido

Tere Raido!

PMR446 kanal nr 1 ongi lastekanaliks, seal on palju nii beebivalvureid kui ka lapsi lobisemas.
Usun, et kanal nr 8 on Reede õhtuti kõige vaiksem, sest see on rahvusvaheliselt kutsekanaliks
ja töötegijad (ehitustöölised, kraanajuhid, ka taksojuhid jne.) seda harilikult ei kasuta.
Pealegi on selleks ajaks juba päevatööd lõppenud.
Kindluse mõttes võite enne võistlust veel omavahel kokku leppida ka ühe CTCSS koodi avamistooni (1-38) kasutamises,
siis ei saa juhuslikud jutustajad (või mõni meelega lollitaja) teid segada, kuulete ainult üksteist,
kuigi usun, et sellel pole vajadust.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

RJR
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 17
Liitunud: P Jaan 16, 2011 10:44 pm
QTH: KO29JK

Re: PMR 446 kanalite valik

PostitusPostitas RJR » E Mai 06, 2013 11:27 pm

Tänan Ambur info eest.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist