Wouxun KG-UVD1P dual bander

Raadiojaamade plussid, miinused ja ülevaated.
Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas Andre5 » N Okt 29, 2009 2:51 pm

Hiina on alati olnud kurikuulus tehnilise spionaaži riik ja seal tehakse ilmselt kõike järgi, millel mingigi edu on... On hulgaliselt kalleid bände, mille all toodetakse kvaliteetkaupa, aga siis on ta mõeldud ainult rikkamale ostjale... oma turu laiendamiseks luuakse uusi brände, mille hinnad on ostjasõbralikumad ja nii siis müüjakse natukene aegunud tehnoloogiat odavama hinnaga, kuna kallis bränd ei luba hinda kärpida... näiteid ei pea kaugelt otsima... Albrecht -> Intek... kummidest, Goodyear -> Kelly... autodest, Lexus -> Toyota... ja nii võib jätkata veel edasi...

Paneb mõtlema see, et kui Albrecht'il on olemas Intek, siis milleks Wouxun??? kas tegu siis sionaažiga või selles, et Albrecht/Intek ei taha toota seda jaama oma brändide all... näiteks, omal ajal otsustas michelin, et nende loodud talvekummi muster pole kõige paremini välja tulnud ning otsustas, et see ei vääri Michelini nime... Michelin otsustas selle edasi müüa, nii sai taastatud kummide Master endale uue mustri...

Olemas ka 3 variant... moraalselt vananeud toodang, mis võib olla meeletult hea ja kvaliteetne, võetakse tootmisliinilt maha ja siis ettevõtte enam ei teeni selle pealt raha, kuid nagu on võimalus korduskasutada klaastaarat, saab seda teha ka muude asjadega... lihtsalt müüjakse antud toode kellelegi teisele tootjale kogu kupatusega maha, kaasa arvatud patendid jms ning antakse tootele uus elu, kuid tihti juba teise nime all... näiteid kahjuks tagataskust võtta pole, kuid olen sellistest asjadest kuulnud...

kindlasti ei taha ma mitte mingil määral maha laita siin demonstreeritud Wouxun jaama... lihtsalt avaldasin oma mõtteid ja natukene fakte elust endast... pole antud jaama kohta kuskilt mujalt midagi uurinud, peale selle teema siin, seega ei oska ühtegi nendest minu poolt toodud faktidest millegiga tõestada ega ka ümber lükata...

kui minu mõtted tegid kellelegi liiga, siis palun vabandust juba ette ja ärge pikka viha hoidke...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas nemo » N Okt 29, 2009 3:40 pm

919 kirjutas:Paneb mõtlema see, et kui Albrecht'il on olemas Intek, siis milleks Wouxun??? kas tegu siis sionaažiga või selles, et Albrecht/Intek ei taha toota seda jaama oma brändide all... näiteks, omal ajal otsustas michelin, et nende loodud talvekummi muster pole kõige paremini välja tulnud ning otsustas, et see ei vääri Michelini nime... Michelin otsustas selle edasi müüa, nii sai taastatud kummide Master endale uue mustri...

Kui sa nüüd veidi ringi kolaks mööda e-poode, siis leiaksid Wouxuni välimusega jaamu ka teiste nimede alt.
Tegemist on OEM tootega - loe sõnasõnalt.
Point siin rohkem tootmises odavama klassi pillide puhul - milleks ise toota kallite kuludega, kui on võimlaik OEM toode saada ja veel oma nimi peal
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas Andre5 » N Okt 29, 2009 3:56 pm

nagu ma juba ennem kirjutasin juhildusin ma infost, mis oli siin kättesaadav...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas mark-lll » N Okt 29, 2009 9:15 pm

asi käes..

näppimist on olnud pool õhtut... pusin siin vaikselt english manualiga :wink: funktsioone on mustmiljon

muidu tundub täitsa kobe pill olevat....nii esmamulje järgi. eks vaatab mis tulevik näitab meie koostöö suhtes :)
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas mark-lll » L Nov 21, 2009 1:44 pm

aega nüüd edasi läinud... veid targemaks saanud. nuppe ja funktsioone selgemaks õpitud...
vajalikumad kiirvalikud läbi menüü nupu, minusugusele just hea. muid asju peab jah lappama läbi karu "uru" :)
salvestamised jms on veel küll keeruline aga kui ei pusi siis asja ei saa. samas, ei taha ta kuram kuidagi arvutiga suhelda.. eks vaatab kuidas seda viga kõrvaldada.

ja tähelepanek aku kohalt: sisselülitades näitab 8.20V. paar päeva tagasihoidlikku kasutust, ning pinge kukub kolinal ja järsku. poole kõne pealt jakkab piiksuma ja vilgutab taustavalgusega. sel ajal saatele minna ta enam ei lase ning pinge on kukkunud 6 voldini.
laeb kuskil 3 tundi, sellest esimesed 5-6 min sätib ennast ise " paika " , vilgutades punast tulukest :wink:
kui rääkida HF siis koist tagasi tulev hääletämber on palju selgem ja nn "puhtam", saatja enda mikrisse rääkides on kerge kumin taga...

aga ikkagi... sellise raha eest on teda küll :wink:
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas nemo » L Nov 21, 2009 2:39 pm

mark-lll, sul ikka siis suht palju pinge langust, mul viskab kuskil 7.2-7.1V peal karjuma juba.
Handsfree kõrvaklapp on küll üks jubedus, vähemalt minu kõrvadele. Korpus on hea, aga krapp annab liiga madalat heli ja mürarikkas keskonnas enam midagi jutust aru ei saa eriti. Vahetan krapi välja, noid mul vedeleb omajagu tagavaraks
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

janno
Veteran
Veteran
Postitusi: 759
Liitunud: N Dets 20, 2007 12:59 pm
QTH: KO37MU
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas janno » L Nov 21, 2009 2:45 pm

Mul on ka peale laadimist 8,2V ja helid piiksumised on kõik välja keeratud, pildi viskab tasku 7,2V peal. Kuskil pool päeva ajan läbi akuga, sidetades, skännides. Jaam ise max võimsusel alati e. 5W. Handsfree on jh kehva, aga kasutan lisaks mp3 mängija stereoklappe mida saab pista lisamikri alla ja on maru hää vähemalt minu jaoks.

Pilt
CB-CH23FM/PMR446-CH6,00/2m-145,500/70cm-433,500/80m-3,670 - http://wiki.kuus.eu

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas mark-lll » P Nov 22, 2009 2:43 am

no täisvõimsust kasutan ma harva, ehk sellest ka vastupidavus.. :roll:
muidu kui kiiresti vaja täislaksu, saab seda vajutades ptt nupp sisse ja siis TDR nuppu järgi... saab ümberlülituse niiviisi low-hi ja vastupidi. see funktsioon mulle meeldib.

ja scannida pole ka eriti miskit, linnas siin ehitajad, õppesõit, beebikas ja kohvikud paar tükki. Maxima turvad ronisid ka korra 3 kanalile, aga siis sai neile isiklikult kohale minnes näidatud et paha lugu on see... ise nad oma juttu kois ei kuulnud, kuid seevastu kõik teised kes olid 3 kanalil

akupulkasid on kolm ja kui üks on alles, ega siis pikka pidu pole :?
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas äpu » R Nov 27, 2009 1:39 pm

mark-lll kirjutas:no täisvõimsust kasutan ma harva, ehk sellest ka vastupidavus.. :roll:
muidu kui kiiresti vaja täislaksu, saab seda vajutades ptt nupp sisse ja siis TDR nuppu järgi... saab ümberlülituse niiviisi low-hi ja vastupidi. see funktsioon mulle meeldib.

ja scannida pole ka eriti miskit, linnas siin ehitajad, õppesõit, beebikas ja kohvikud paar tükki. Maxima turvad ronisid ka korra 3 kanalile, aga siis sai neile isiklikult kohale minnes näidatud et paha lugu on see... ise nad oma juttu kois ei kuulnud, kuid seevastu kõik teised kes olid 3 kanalil

akupulkasid on kolm ja kui üks on alles, ega siis pikka pidu pole :?

Sul seal ju nagu rohkem sagedusi kui ainult 446,seal ka 145 ja 433Mhz nii,et scannimist ja avastamise rõõmu kuhjaga.
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas nemo » R Nov 27, 2009 2:10 pm

Selle scannimis rõõmuga on paraku nii, et selle jaamaga võib siis igavuse kätte ära surra :D . 25kHz sammuga scannib u 150-200 kHz sekundis (see sai kuidagi mõttes sekundeid lugedes välja arvestatud). Aga kui sul juba on ports sagedusi mälus ja ainult neid soovid lapata, siis kiirus suurem. Kes tahab scannimiseks käsijaama, siis paraku see jaam pole eriti sobiv selleks. Pole ühtegi kaasaegset käsiscannerit proovida saanud, ei tea nendega võrrelda.

Ise olen Vooremaal ja ka Tartus ringi liikudes ühtteist leidnud, mällu salvestanud ning kasutan mälu scanni enamuse ajast.
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas mark-lll » L Nov 28, 2009 1:57 pm

peale laadimisest võttu on sisselülitusel hakanud näitama juba 8.40V :roll:

tea kas hakkab tsüklisse minema või :wink:
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas nemo » L Nov 28, 2009 2:00 pm

mark-lll kirjutas:peale laadimisest võttu on sisselülitusel hakanud näitama juba 8.40V :roll:

tea kas hakkab tsüklisse minema või :wink:

Mul siiani üle 8.2V ei ole läinud. Tegelt kui testriga kontrollin, siis on õige pinge just 8.4V, jaam näitab alati 0.2V vähem
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

heikis
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 17
Liitunud: N Apr 02, 2009 11:31 pm
QTH: KO29HJ
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas heikis » N Dets 03, 2009 2:45 am

minu kg699e näitas just pärast laadimist 8,6V. seda displeilt

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas mark-lll » N Dets 10, 2009 1:41 am

vahepeal hankis Taivo siin juhuslikult ülemineku BNC-le ja sai Wouxunit ka autoantenniga proovida.
sm. Ekstrakaruga sai suheldud üle repiitri Ääsmäele välja ca 21km linnulennult.. siis sai side otsa kuna mets tuli vahele ja eks kaugus ka suur juba Tallinnast.
autoantenn siis ajutiselt sama tundmatu junn, mida keegi pole siiamaani suutnud tuvastada mis see on :wink:
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Wouxun KG-UVD1P dual bander

PostitusPostitas mark-lll » P Jaan 17, 2010 10:29 pm

http://s40.radikal.ru/i087/0912/3b/0bca9865582b.jpg

näed siis nüüd....juba on Midlandi kiri ka kaubamärgina... :shock:

Midland CT-790 :roll:
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron