TTI TCB-660

Raadiojaamade plussid, miinused ja ülevaated.
Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

TTI TCB-660

PostitusPostitas iBand » N Mär 08, 2012 2:33 pm

http://www.4x4cb.com/public/item.cfm?itemID=1559 Selline jaam siis. http://cb-world.info/TTI/TTI_660/frames_TTI_TCB-660.htm veidi infot. http://www.vysilacky-space.cz/servis/TCB-660%20service%20manual(00)%20_071210.pdf ja manual koos skeemidega.
Jaam ise on mugav kasutada kuna nupud ka mikrofonil. Samuti on hea ja kerge lugeda displeid(taustvalguse pärast) ja nuppe. Kena sinine minuarust. Pimedas eriti hea. Mis võiks lühem olla on mikrofoni kaabel. Näiteks ei kujuta ma selle jaama kasutust rekkas kui jaam oleks nö tuuleklaasi kohal. Kaabel mis ripuks ulataks sellisel juhul autojuhi sülle :D Originaal kõlar on hea. Parem kui teistel minu käes olnud "võileiva" paksustel cb jaamadel.
Kuna netist on pea võimatu leida kuidas vahetada bande siis katse meetodil leidsin ise selle! Jaama sisse lülitades tuleb korraga hoida peal am/fm ja scan nuppudel ja siis sisse lülitades ilmub ekraanile CO ja vastava bandi märk mida saab up/down nuppudega vahetada. Näiteks COe.

73!
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: TTI TCB-660

PostitusPostitas mark-lll » N Mär 08, 2012 5:40 pm

Tubli. Mul on hea meel, et sa rahule jäid.. :wink:
Pikki sidesid.

73!
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3

Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

Re: TTI TCB-660

PostitusPostitas iBand » R Mär 16, 2012 5:31 pm

mark-lll kirjutas:Tubli. Mul on hea meel, et sa rahule jäid.. :wink:
Pikki sidesid.

73!

Aga muidugi. Touranisse sobib ilusti. Seal ka armatuur siniseid valgustusi täis,tahhomeeter,spidokas jne. Igati hea autosse mis muud.
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum

Kasutaja avatar
Xpike
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 62
Liitunud: T Juul 27, 2010 10:34 pm
QTH: KO28YY
Asukoht: Viljandi-Pärnu

Re: TTI TCB-660

PostitusPostitas Xpike » L Mär 17, 2012 7:49 pm

Minu silmad ei talu sinist värvi. Ja ükskord kui naisega solaariumis kaasas käisin, siis hakkasin oksele. Isegi mitte kujundlikult vaid otseselt. Öökisin mõnda aega ja autorooli ei julgend ka istuda. Punane ja orandz klapivad minu silmadega väga. Kollane roheline kõlbavad ka. Aga kõik spektrumivärvid rohelisest lühemate nanomeetritega häirivad väga tõsiselt. Kui näen et keegi kauguses sinaka tooniga tuledega vastu tuleb, tõmban kohe kiiruse maha, sest see pimestab mind.
Maailm, milles õppisid eksisteerima jääb igaveseks minevikku.

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: TTI TCB-660

PostitusPostitas mark-lll » L Mär 17, 2012 10:04 pm

Xpike kirjutas:Minu silmad ei talu sinist värvi. Ja ükskord kui naisega solaariumis kaasas käisin, siis hakkasin oksele. Isegi mitte kujundlikult vaid otseselt. Öökisin mõnda aega ja autorooli ei julgend ka istuda. Punane ja orandz klapivad minu silmadega väga. Kollane roheline kõlbavad ka. Aga kõik spektrumivärvid rohelisest lühemate nanomeetritega häirivad väga tõsiselt. Kui näen et keegi kauguses sinaka tooniga tuledega vastu tuleb, tõmban kohe kiiruse maha, sest see pimestab mind.



X-File on taasavatud. siis sa oled tulnukas... ja tõde on kusagil spektrites-lampides..:)
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3

Kasutaja avatar
iBand
Veteran
Veteran
Postitusi: 264
Liitunud: L Nov 13, 2010 3:04 pm
QTH: KO28GJ11
Asukoht: Pärnu,Pärnumaa
Kontakt:

Re: TTI TCB-660

PostitusPostitas iBand » P Mär 18, 2012 2:17 pm

mark-lll kirjutas:
Xpike kirjutas:Minu silmad ei talu sinist värvi. Ja ükskord kui naisega solaariumis kaasas käisin, siis hakkasin oksele. Isegi mitte kujundlikult vaid otseselt. Öökisin mõnda aega ja autorooli ei julgend ka istuda. Punane ja orandz klapivad minu silmadega väga. Kollane roheline kõlbavad ka. Aga kõik spektrumivärvid rohelisest lühemate nanomeetritega häirivad väga tõsiselt. Kui näen et keegi kauguses sinaka tooniga tuledega vastu tuleb, tõmban kohe kiiruse maha, sest see pimestab mind.



X-File on taasavatud. siis sa oled tulnukas... ja tõde on kusagil spektrites-lampides..:)

Peab kapole teada andma siis :D :D
Tervitades,Andrin
ES8BAR,304CW
Pilt
E Pluribus Unum


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist