1. leht 1-st

Gofly e-8800

Postitatud: L Jaan 14, 2017 3:23 pm
Postitas mark-lll
Nagu nimigi pealkirjas ütleb....on tegemist jällegi hiinamaal tehtud " kaubaga ", ehk siis tavaline GSM telefon, millesse sisseehitatud 70cm saatja.
Pakend avatud, asi kokku pandud ja vähese kasutuskogemuse põhjal võib öelda järgmist:
Telefon musta värvi ja alumiinium küljeliistudega, mõõtmed on mehised...
Kogupikkus 13,5 cm (ilma antennita, antenn ise 9cm ja ilusake)
Laius 6,5 cm
Paksus 2,5 cm
Displei 5x4cm ja ilusa selge pildiga.
Kaalust ei räägi :P see on ka miski 200gr äkki...
Ei ole nutikas, ja ekraan pole puutekas. Töötab 900/1800. Peal on tavalised gsm telefoni funktsioonid, kõned, sms , kalkulaator, fm raadio jne. Toetab harilikku sim ja mikro sim mõõdus kaarti, ehk siis dual sim. Kõrval on pesa kuni 8GB mälukaardi jaoks, mida saab kaasa tellida. Mingi kaamera on ka olemas, aga sellest suurt tolku pole, vbla mingi 1,3 äkki. Kõneaega pakub 5-8h ja oodet kuni 2 nädalat. Aku on hirmkolakas, paberitel 8800mah, palju see õige on ei tea, kuid asjal on peal ka akupanga funktsioon, saad kaabliga laadida teist telefoni või tahvlit. Peal ka mp3/4, bluetooth, salvestaja. Keeltest vene keel, inglise jne. Eesti puudub.
Saatja poolelt on UHF 400-470mhz, step on seal 12.5 , muuta nagu ei saa...kuid kui ctcss toone sättida, tuleb isegi 5-ne step kuskilt välja nagu. Küljel on ptt nupp, saatele läheb hea signaaliga, kuid modulatsioon on vaikne (telefoni enda oma väga hea). Antenn on eraldi külge keeratav, muidu kui vaja pole, saab pesa lihtsalt kattega sulgeda. Taskulamp on asjal impressive...valgus on väga hele, fm raadio püüab hästi ja hea soundiga.
Kokkuvõtteks : Tavaline gsm ilma tarkusteta, inimesele kes on ehk natuke aega väsinud tarkadest ja edevatest telefonidest :). Asja ajab ära, rääkida saab.. saatjat saab ka kasutada. Hea metsa või matkale võtta, vööklamber ka olemas vööle, pole kahju kui kukub ja niiskust või veepritsmeid leiab, sest kirjade järgi selle eest kaitstud. Saab taskulampi kasutada, raadiot kuulata, sõbra nutikat laadida. Selle hinna eest asja küll...

Mingi video ka tutvustuseks: https://www.youtube.com/watch?v=ThvAJv758Wk

Re: Gofly e-8800

Postitatud: L Jaan 14, 2017 4:18 pm
Postitas Kalamaja
Mis hinna eest siis?
Huvitav vidin!