21. kanal internetti

Mis ma ikka ostan, ehitan parem ise
Matu
Algaja
Algaja
Postitusi: 3
Liitunud: T Aug 02, 2005 9:16 pm
Asukoht: Tartu
Kontakt:

21. kanal internetti

PostitusPostitas Matu » T Aug 02, 2005 10:08 pm

Tere Äpu ja tervist ka teistele! Kasutasin "lällarit" vahemikus 1997-2002 ja kutsungiks oligi Matu. Nüüd elan Tartus ja pole aega ega ka raha olnud, et siin sellega tegelema asuda. Raadioga olen seotud aga endiselt ja töötan Lõuna-Eesti raadios RING fm.

Asja juurde: kunagi ammu (~98-99) oli idee, et teeks kodulehekülje ja lisaks sinna ka võimaluse kuulata nt. 21 kanalit. Siis aga oli selle teostamine kallis ja keeruline. Enam ju ei tohiks olla? Minu arusaama kohaselt peaks lihtsalt olema üks jaam mis võtaks signaali vastu ja saadaks edasi arvutisse ning sealt internetti? Oleks huvitav kuulata mida te Tallinnas teete ja usun, et kui ise kusagil kaugemal viibite, klõpsaksite ka lehekülje lahti kui igav hakkab.

Edu!

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

Re: 21. kanal internetti

PostitusPostitas äpu » K Aug 03, 2005 10:55 am

Matu kirjutas:Tere Äpu ja tervist ka teistele! Kasutasin "lällarit" vahemikus 1997-2002 ja kutsungiks oligi Matu. Nüüd elan Tartus ja pole aega ega ka raha olnud, et siin sellega tegelema asuda. Raadioga olen seotud aga endiselt ja töötan Lõuna-Eesti raadios RING fm.

Asja juurde: kunagi ammu (~98-99) oli idee, et teeks kodulehekülje ja lisaks sinna ka võimaluse kuulata nt. 21 kanalit. Siis aga oli selle teostamine kallis ja keeruline. Enam ju ei tohiks olla? Minu arusaama kohaselt peaks lihtsalt olema üks jaam mis võtaks signaali vastu ja saadaks edasi arvutisse ning sealt internetti? Oleks huvitav kuulata mida te Tallinnas teete ja usun, et kui ise kusagil kaugemal viibite, klõpsaksite ka lehekülje lahti kui igav hakkab
Edu!
Tere Matu!
Jah, tore idee aga põhimõtteliselt on see juba olemas aga meil seda eriti keegi ei harrasta, lisan hiljem lehekülje.
Aga meil on ka veel skype kus on kuuldavasti rohkem tegevust ka amatööride seas.
Oleks ennem teadnud,käisin just laupäeval Tartus ja sai ka suheldud kohalike raadiohuvilistega PMR sagedusel ja 70cm-l ning 2m peal.
Nii,et muretse omale kasvõi pisike PMR esialgu ja juba saab ka Tartus suhelda ja kui ma nüüd ei eksi siis ka ringhäälingu tegelasega.Vaata:kes ma olen.
http://eqso.titanix.net/ 8)
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

ivar
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 49
Liitunud: K Jaan 25, 2006 5:20 pm
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

PostitusPostitas ivar » N Jaan 26, 2006 9:19 pm

sorry,et vana teema yles võtan..
aga ehk viitsiks keegi eestis sellega tegelda/ylesse panna?
soome keelt ei mõista..seega pole sellel soome värgis midagi teha:D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron