AUTO NAGU LENNUK seest

Mis ma ikka ostan, ehitan parem ise
goodeye
Veteran
Veteran
Postitusi: 636
Liitunud: N Juul 26, 2007 4:20 pm
QTH: KO38II45AP
QTH2: KO29GJ82VO
Asukoht: Tartu, Tammelinn

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas goodeye » P Jaan 10, 2010 2:21 pm

äpu kirjutas:See vast oleks,mida järgiteha:
http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=67810&c=5

ei tea palju jaame lendab kui keegi tagant sajaga sisse lendab?
Pilt3Ø4GE
President GLENN, Cobra MT-725

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas äpu » P Jaan 10, 2010 4:03 pm

EINAR kirjutas:Oi sa roisk!!! :shock: :shock: :shock: Esitulesid polegi ? No-jah, generaatorid saatjate toitmisest niigi punased vist :?:
:o

Aga kui hoolega vaadata siis on näha 4 heledat punkti võre taga :roll:
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

vanapagan
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 234
Liitunud: P Mär 06, 2005 4:44 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn.
Kontakt:

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas vanapagan » E Jaan 11, 2010 6:40 am

Ei saa aru sellise lolluse põhimõtet. Sellise autoga sõita ei ole võimalik ja milleks neid riistapuid autosse nii palju toppida, kas näituse jaoks. Isegi kaablid paistavad küljes olema. Sellist jama vaadates küll mingisugust vaimustuse momenti ei teki, pigem mingi kahtlus omaniku natuke lihtsameelsuses.
Tervitab ja ootab põrgu. Vanapagan.

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas äpu » E Jaan 11, 2010 12:54 pm

äpu kirjutas:
EINAR kirjutas:Oi sa roisk!!! :shock: :shock: :shock: Esitulesid polegi ? No-jah, generaatorid saatjate toitmisest niigi punased vist :?:
:o

Aga kui hoolega vaadata siis on näha 4 heledat punkti võre taga :roll:

Tulen siia siiski tagasi mul jäi EVO link vaatamatta,seal sellel masinal lausa 4 lisa generaatorit :!:
http://www.cbretards.com/pictures/hngryjack.htm
Tervitades Äpu! es1ate 73!

304ET

peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas peeter » E Jaan 11, 2010 3:10 pm

äpu kirjutas:Tulen siia siiski tagasi mul jäi EVO link vaatamatta,seal sellel masinal lausa 4 lisa generaatorit :!:
http://www.cbretards.com/pictures/hngryjack.htm


Need genekad ju rohkem ilu pärast seal! Sellise püksirihmaga, mis neid ringi veab üle sihukese tillukese rihmaratta, ei pigista küll sealt suurt midagi välja, hea kui tühjaltki käivad.
Aga noh, ameeriklaste värk - peaasi et vinget pilti saaks ja et hästi suur oleks, ükskõik siis mis.

Sama lugu ilmselt selle auto kohta, mis igasugu jaamamoodi asju täis topitud - poiss leidis mingi elektroonikavidinate prügimäe ja toppis kõik leitud asjad omale autosse, et pilti saaks teha.
Tervitustega
Peeter

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas EINAR » T Jaan 12, 2010 12:23 pm

Peeter, tal paistab mitme pikisoonega kiilrihm olevat, see sunnik veab kül! Ja haardesektorid ka üsna maximaalselt püütud panna, mulle tundub tõsine käekiri olevat selle mehe poolt :D !
Vt., 5-ndal pildil, pingutusrullidel pikisooned peal puha!!
Ma tahan tuulegeneraatori juures selliseid kasutama hakata, risti-hammasrihmast tunduvalt odavamad ja vajaliku läbimõõduga rihmarattaid teeb hea treial kohapeal milliseid aga soovid! Hammasrihmade puhul jäigi mul vajaliku läbimõõduga veorataste taha asi pidama, muidu oleks sügisel "katseeksemplari" üles saanud. Korralik 2,5 kW Ikarus-bussi generaator ootab juba aastaid ülespanekut.
Savoniuse muudki jupid enamvähem olemas kõik.
Puskarus, Peeter meil siinkandis, ka fanatt sellel alal ja CB-eetriski pikki jutte maha peetud.

peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas peeter » T Jaan 12, 2010 3:03 pm

EINAR kirjutas:Peeter, tal paistab mitme pikisoonega kiilrihm olevat, see sunnik veab kül! Ja haardesektorid ka üsna maximaalselt püütud panna, mulle tundub tõsine käekiri olevat selle mehe poolt :D !
Vt., 5-ndal pildil, pingutusrullidel pikisooned peal puha!! ...

Tont sellest rihmast aru saab, tundub teine nii õbluke olevat. Kui need genekad ka igaüks 2 kW on, siis peab see rihm ju 8 kW välja vedama, milles ma küll sügavalt kahtlen. Pealegi on need rihmarattad seal geneka otsas ju nii väikesed selle võimsuse jaoks. 3-ndal genekal on rihm ka vähem kui 180 kraadi haaratud.
Tervitustega

Peeter

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas äpu » T Jaan 12, 2010 6:03 pm

Võib arvata,et need rohken sõidu ajal akupargi laadimiseks millega siis seistes töötada. :roll:
Tervitades Äpu! es1ate 73!

304ET

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas EINAR » T Jaan 12, 2010 6:47 pm

Mul uuemal Audil samasugune õblukas gene rihm...sääl veel teisigi vidinaid taga, küsimus tööeas, kui koormus suurem. Kui rihmaratas väike on pöörded suured ja veojõud ka suht väike sama võimsuse puhul...nüüdisajal ongi sellised rihmad...kiikasin V6 nukkvõllide rihma, hirm tuli peale - nagu püksikumm!! :shock: ja 120 000 km garantii, mehed olla isegi üle 160 000 maha pannud (ja siis mootorist ilma jäänud :o , pärast saksa neti history-st oli õige läbisõit välja tulnud kui volitatud teeninduse mehed koodidega ligi läksid) :lol:

Kasutaja avatar
U2
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 146
Liitunud: E Veebr 18, 2008 9:37 pm
QTH: KO29DH
Asukoht: lehola küla.Keila v.

Re: AUTO NAGU LENNUK seest

PostitusPostitas U2 » K Jaan 13, 2010 12:56 am

Kui need neli kenekat koormata umbes 2/3- dikku nende kenekate vöimsusest, siis on kaks võimalust, kas rihm lendab ribadeks-, või venib, ja hakkab mootoriotsapoolsel rihmarattal libisema, ja lõpuks on ikkagi too esimene varjant.

Eriti veel siis kui järsemalt kaasi (mootori pöördeid) juurde anda. Selle aretise tegijal pole füüsikast vist õrna aimugi.
Aga raha paistab olevat.

Aga siiski tore on näha neid erinevaid ümberehitatud autosid raadiojaamadeks.
304US, ES2URN


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist