FM jaamale AM juurde

Mis ma ikka ostan, ehitan parem ise
Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

FM jaamale AM juurde

PostitusPostitas Marco » E Mai 09, 2005 2:35 pm

:help: :help: Küsimus siis selline, kas jaamadele danita 240 või danita 440 on võimalik AM sagedust peale panna või ei ole? Olen kuulnud, et nad alanide baasil tehtud ja nendel ju AM peal. Kui on võimalik, siis kas keegi viitsiks ette võtta. :oops: Viimasel ajal päris palju sõitu Tallinnast välja ja ikka hädasti oleks AM vaja, sest kuidas sa muidu "triibuliste" kohta inffi hangid, kui mitte rekkameeste käest. :twisted: Olen FM-ist AM-i püüdnud rääkida küll, nemad saavad 100% aru, aga mul väga harva juhtunud, et olen midagi aru saanud, rohkem mingi kragin ja seda isegi silmside olemasolul. Ja kas neil pole FM peal või ei viitsi ümber lülitada ja tulemus siis selline, et tulemust pole :D
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » L Mai 21, 2005 7:54 pm

Uurisin internetist Danita 240 ja 440 skeeme. Kahjuks ei anna neid ümber programmeerida, kuna neil AM trakt puudub. Terve trakti sisseehitamine läheks aga liiga kalliks. Odavam tuleb Danita kõrvale osta AM jaam. Neid pakuti vahepeal poolmuidu. Samas foorumis vist Matrix pakub just ühte. Võibolla saad hinda veel maha kaubelda. Muidugi kaks jaama võtavad jälle rohkem ruumi ja antennile tuleb panna ümberlüliti koos toite ümberlülitiga, et ilma antennita jaamaga saatele ei saaks minna.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » E Mai 23, 2005 8:05 am

seda ma kartsin, et ei saa AM trakti juurde ehitada. Tuleb vaadata ikka omale AM - FM jaam. :x
Feel free to try everything, because you only live once.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist

cron