Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

Jaga infot ürituste kohta ja kommenteeri
Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » T Mai 03, 2011 6:32 pm

Mul ka maja broneeritud ja 2 koikut vaba, aga ma ei usu, et ma Einar'it sinna majutan...isegi suure koguse Pepper Nemiroff'i mõjul mitte....isegi siis mitte, kui ta minu ja mu musi sinna Viimsist tasuta kohale sõidutab( vabandan avameelsuse eest!) :roll:
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » T Mai 03, 2011 6:52 pm

:) Rõõm on mõlemapoolne!
On tõsine rõõm ja rahuldus sulle kuidagi kasulik olla :roll: !
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
sombi
Veteran
Veteran
Postitusi: 1096
Liitunud: K Nov 29, 2006 2:28 am
QTH: KO19SA21NG
QTH2: KO19SA04OM
Asukoht: Noarootsi (Pürksi)
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas sombi » T Mai 03, 2011 9:09 pm

Ambur kirjutas:
officer kirjutas:to sombi: ma luban, et sinuga seotud üritustel ei osale,tnx nõuannete eest!

Tore, et sa Sombi juurde ei lähe. Siis on seal õhk puhtam ja saan minagi minna.

:lol:
Kohe näha, et kevad on juba oma jälje jätnud. Rahvas käitub nagu välja lastud loomad, kes on terve talve pidanud pisikeses laudas veetma.
Huvitav oleks teada, millega ma officeri tähelepanu olen pälvinud, et ta ei osale nendel üritustel kus mina viibin ja või olen seotud nendega.
Officer, ole rahulik, ma ei tule jällegi juubelikokkutulekule, saad seal minuta rahulikult olla :finga:
53907675, 57439192
ES3RLA
160m, 80m, 10m, 2m, 70cm, PMR, CB

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5371
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas Kaljukits » K Mai 04, 2011 6:52 pm

Eilsest eetrijuttudest jäi kõrvu, et neil, kel ei ole aega või võimalust iga päev foorumit külastada, on kaunis keeruline lugeda foorumist infi konkreetse ürituse kohta.
Kordan veel, et täpseima info leiate alati esimesest postitusest, mida ma vajadusel täiendan:
viewtopic.php?f=5&t=5016&start=0

Täna lisasin sinna ka täpsema kaardi. vt. KAARTI

Ühtlasi vastan meelsasti küsimustele, mis on mulle kõrva või silma jäänud (kuigi pole just mulle otseselt adresseeritud). Äkki ehk aitavad need teisigi foorumi lugejaid ja ennetavad ehk neil tekkida võivaid analoogseid küsimusi.

Küsimus: Miks on kokkutulek nii kaugel -Pärnumaal -CB rahvast on seal vähe ja teistel on kauge tulla -võiks ju teha kuskil kesk Eestis?
Vastus: Meil on kokkutulekud toimunud väga erinevates Eestimaa paikades: 1. Valgehobusemäel (Järvamaa); 2. Nelijärvel (Harjumaal); 3. Kirnas (Järvamaa); 4. Tõrvas (Valgamaal); Lisaks Laitses (Harjumaa); ja õige varsti ka Pürksis (Läänemaa). Miks mitte seekord siis Pärnumaal Kablis. Kes on Kablis käinud, see vast teab, millega on tegemist. Kes aga pole, siis avastamisrõõmu Eestimaa ühest väga kaunist kohast vast jagub. Aga mine tea, äkki just kodukandis toimunud kokkutulek toob rohkem elevust hiljem raadioeetrisse Pärnumaaltki. Veel - 5. on ka kena number -usun, et kenas paigas võiks seda kena numbrit ka pisut pidulikumalt tähistada.

Küsimus: Miks iga "nina" pealt on maks 5 euri, kuigi magame ühes telgis? Ja kui magan oma autos, siis miks maksan?
Vastus: See on Minikämpingu hinnakiri, aga põhjendus on loogiline ja kulupõhine: Magamine ei tekita teenuse pakkujale jah erilist kulu. Aga enne magamaminekut pestakse end, käiakse WC-s, hommikul samuti jne. Teklide juures on võimalik kasutada vajadusel elektrit. Lisaks on vaja ka muru niita, remonti teha, jne... riigimaksudki maksta ja pisut kasumitki teenida....Sestap see 5 euri ka inimese pealt.

Küsimus: Kui ma olen kaugelt tulnud, sis ma tahaksin korralikult pikas lauas istudes süüa ja mitte kuskil barrakis magada.
Vastus:Paarsada meetrit eemal on Lepanina hotell http://www.lepanina.ee/?id=1339 Kel on ebamugav telgis ööbida või sütel liha grillida, sellele just see suurepärane võimalus seal nautida luksust. NB! ainult palun teid ise seal endale oma soovidele ja rahakotile vastav majutus broneerida.
Soovijate olemasolul olen mõelnud ka Lepanina hotelli terrassi reserveerimise 20:00 -22:00. Pikka lauda seal küll ei ole, aga mõnus vaade loojuvale päikesele ilusa ilma korral siiski.

Küsimus:Miks on on seda HAM-jura nii palju? Meie ei ole hammid, meie oleme CB -vaba sagedus-teeme mida tahame. Tuleme isekeskis kokku, kui tahame jne.
Vastus: ---

Edaspidi vastaksin ma heameelega kõikidele minult otse küsitud küsimusele. Küsija nõusolekul ka siin foorumis.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » K Mai 04, 2011 7:41 pm

Täiskasvanud ja vaimselt enam-vähem terved inimesed võiksid langetada otsuseid iseseisvalt ja vastusevariante antud teemas toodud küsimustele võiks olla üldjuhul JAH/EI tule kohale...
Aga tundub, et ikka on vajadus enda tulemist või mittetulemist kuidagi promoda, a'la "Pühendan oma mittetulemise officeri vitamiinivaesele lapsepõlvele ja sellele, et Kaljukits on organiseerija"

Ja kui minule tuntud põllulapp uue ja vana Riia mnt ühendava tee ääres (veel) kasutatav on, tulen kindlasti lennukiga, lootes, et keegi minu ja mu kaaslase sealt Kablisse toimetab.
Viimati muutis officer, K Mai 04, 2011 8:36 pm, muudetud 1 kord kokku.
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5371
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas Kaljukits » K Mai 04, 2011 8:20 pm

officer kirjutas:Täiskasvanud ja vaimselt enam-vähem terved inimesed võiksid langetada otsuseid iseseisvalt ja vastusevariante antud teemas toodud küsimustele võiks olla üldjul JAH/EI

Nõus, aga need küsimsed jäid teatud mõttes "õhku" nii arvutiekraanilt kui ka eetrist kuuldu põhjal. Parem vast siiski neile vastata, andes nendele küsijaile täiendavat infot, sest küsimused tekivad siiski pigem info vajaka jäämise tõttu.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas rekkamees Eedu » K Mai 04, 2011 11:33 pm

officer kirjutas:Täiskasvanud ja vaimselt enam-vähem terved inimesed võiksid langetada otsuseid iseseisvalt ja vastusevariante antud teemas toodud küsimustele võiks olla üldjuhul JAH/EI tule kohale...
Aga tundub, et ikka on vajadus enda tulemist või mittetulemist kuidagi promoda, a'la "Pühendan oma mittetulemise officeri vitamiinivaesele lapsepõlvele ja sellele, et Kaljukits on organiseerija"

Ja kui minule tuntud põllulapp uue ja vana Riia mnt ühendava tee ääres (veel) kasutatav on, tulen kindlasti lennukiga, lootes, et keegi minu ja mu kaaslase sealt Kablisse toimetab.

Mul bussis ruumi on (kahjuks ainult 6) ja kui me perega (neljakesi) tulijad oleme , vilguta tulesid või aja suitsu välja. Teame Sind siis peale korjata. Maksad ühe õlle , millest võin paar lonksu Sulle loovutada .
kõike kaunist Teile!

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas rekkamees Eedu » K Mai 04, 2011 11:54 pm

Tehku siis WC ja pesemisvõimalus tasuliseks ning niitku selle raha eest muru või lambaid . Mujal EL`is see süsteem igatahes toimib. See mu isiklikk arvamus.
kõike kaunist Teile!

Kasutaja avatar
sombi
Veteran
Veteran
Postitusi: 1096
Liitunud: K Nov 29, 2006 2:28 am
QTH: KO19SA21NG
QTH2: KO19SA04OM
Asukoht: Noarootsi (Pürksi)
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas sombi » N Mai 05, 2011 10:56 am

[quote="Kaljukits"].. ja õige varsti ka Pürksis (Läänemaa). /quote]
Täpsustan. Kui QTH-d vaatasid, said ehk aru, et tegelikult toimub kokkutulek Paslepas. Mu kodusest Pürksi QTH-st 1,8km eemal.
53907675, 57439192
ES3RLA
160m, 80m, 10m, 2m, 70cm, PMR, CB

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » N Mai 05, 2011 11:03 am

rekkamees Eedu kirjutas:
Mul bussis ruumi on (kahjuks ainult 6) ja kui me perega (neljakesi) tulijad oleme , vilguta tulesid või aja suitsu välja. Teame Sind siis peale korjata. Maksad ühe õlle , millest võin paar lonksu Sulle loovutada .



tänan...see minu maandumiskoht seal ca 3km kaugusel Kablist ja sinna veel aega ning ei tea, mis seisukorras see põld seal on. Olen sinna maandunud vähemalt 30x , kui mul seal, Lemmes, nädalalõpukodu oli :)
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas Evo » N Mai 05, 2011 11:35 am

Kaljukits kirjutas:Küsimus:Miks on on seda HAM-jura nii palju? Meie ei ole hammid, meie oleme CB -vaba sagedus-teeme mida tahame. Tuleme isekeskis kokku, kui tahame jne.
Vastus: ---

HAM-jura on ju analoogne CB-juraga. "Lällar" on ju transiiver, antenn jääb mõlemal puhul antenniks, sama lugu toidete, kaablite, võimenditega. Kaugemate sidede pidamine on samuti identne. Paljudest CB- ga alustajatest ongi hiljem HAM- id saanud (ja ka vastupidi).

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » N Mai 05, 2011 3:10 pm

Kaljukits kirjutas:Küsimus:Miks on on seda HAM-jura nii palju? Meie ei ole hammid, meie oleme CB -vaba sagedus-teeme mida tahame. Tuleme isekeskis kokku, kui tahame jne.



...linnukene oksa peal vastaks sellele küsimusele (umbes) selliselt: Eks ikka seepärast, et üks selle foorumi moderaator tahab nii-nii väga ERAÜ juhatusse saada!
(kordan-seda siristas linnuke oksa pääl:))
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » R Mai 06, 2011 3:58 pm

...ja ma luban, et mitte kunagi ka ei saa selleks :roll: !
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
ES1TL
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 10
Liitunud: R Veebr 20, 2009 10:45 pm
QTH: KO29EH
QTH2: KO29KL
Asukoht: Tallinn, Keila
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas ES1TL » E Mai 09, 2011 11:16 am

...ei saa sotti mis toimub
teatud tegelane solgib kõik foorumi teemad ära...

Sõbrad, sain hiljuti sellise PM-i, millest osa siin tsiteerisin.

See mõtetu kemplemine on ilmselt paljusid foorumikasutajaid ära väsitanud ja mingit mõtet peale üksteisele ärapanemise ma selles ei näe.

ja oleks see siis veel see kemplemime oma kogemuste, saavutuste vms. põhjal oma hobis....
-negative :( :(

Isiklikult ei näe ma enam sellisel foorumil mingit mõtet ega ka eesmärki. Foorum on selline kui ta aktiivsed kasutajad, aga mul isiklikult on siiralt kahju, et kõik on nii läinud :(
Soovitan tehnikahuvilistest raadiosõpradele asjalikumat ja rahulikumat foorumit : http://foorum.erau.ee/index.php, kus ka enamus aktiivsetele sidepidajaile teemasid nüüd on ka loodud.
Mitmed mõlema foorumi kasutajad on nagu erinevad inimesed, sõltuvalt foorumist, kuhu nad kirjutavad. Teen ettepaneku kaks foorumit ühendada. Äkki siis vähenevad nende erinevad rollimängud või kaovad need sootuks.

Soovitan siinkohal julgelt oma arvamust avaldama ka vähemaktiivsemaid foorumikasutajaid. Hetkel ei paista kahjuks teie arvamus kuidagi välja -äkki teid ei olegi? Kui nii, siis minu poolest see foorum lukku.

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » E Mai 09, 2011 12:53 pm

ES1TL kirjutas:
...ei saa sotti mis toimub
teatud tegelane solgib kõik foorumi teemad ära...

Sõbrad, sain hiljuti sellise PM-i, millest osa siin tsiteerisin.

Soovitan siinkohal julgelt oma arvamust avaldama ka vähemaktiivsemaid foorumikasutajaid. Hetkel ei paista kahjuks teie arvamus kuidagi välja -äkki teid ei olegi? Kui nii, siis minu poolest see foorum lukku.



...eelkõige võiksid seda soovitust jagada oma "sõbrale", kes sulle PM saadab, aga siia ei julge postitada.
ES2JT/304JT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist

cron