CB kokkutulek 2009 (Kirnas, 11.-12. juulil, 2009)

Jaga infot ürituste kohta ja kommenteeri
Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » T Jaan 20, 2009 10:02 am

Minuga siis selline lugu, et kohaletulek sõltub töögraafikust ja ilmast (liigun suvel tsikliga). Seepärast praegu nii pika aja peale veel ette registreeruda ei julge. Püüan aga igat võimalust kasutades kas või pooleks päevakski kohale tulla. Loodan, et ootamatult saabudes naha peale ei anta ja värava taha ei visata, osaluskulud ehk saan siis tasuda käest-kätte kohal olles. :)

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas officer » T Jaan 20, 2009 10:33 am

tulen kevade poole uurin,kas seal lähedal mõnda lennukile maandumise võimalust oleks,niidetud heinama,ca500m ilma ümbritseva metsata...teeks tõesti kaugusrekordeid(unistada ju võib?)....ES-FCC lennukil on "kõhu" all minu poolt sinna statsionaarselt paigaldatud NMT 1/2 laine vibraator.Seal Türi lähedal mingi järve lähedale kunagi mingid "mehed metsast" maandusid ultra-light'iga....
Viimati muutis officer, T Jaan 20, 2009 8:36 pm, muudetud 1 kord kokku.
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » T Jaan 20, 2009 11:19 am

officer kirjutas:tulen kevade poole uurin,kas seal lähedal mõnda lennukile maandumise võimalust oleks,niidetud heinama,ca500m ilma ümbritseva metsata...teeks tõesti kaugusrekordeid(unistada ju võib?)....ES-FCA lennukil on "kõhu" all minu poolt sinna statsionaarselt paigaldatud NMT 1/2 laine vibraator.Seal Türi lähedal mingi järve lähedale kunagi mingid "mehed metsast" maandusid ultra-light'iga....

Tahaks kevadepoole nagunii minna kohta üle vaatama, et näha kuhu laager maha panna, kuhu antennimasti, kui pikka pikendusjuhet vaja kaasa võtta jne.
Siis võikski aja kokku leppida, oleks koos kohapeal hea ka muid asju arutada, kohapealseid tingimusi arvestades.

Eriti huvitav oleks testida, kaugele saab PMR sidet selle "lendava antenniga".
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » T Jaan 20, 2009 5:44 pm

nemo kirjutas:
hall kass kirjutas:Blaa blaa blaa... Parem mõtelge, kas oleks ehk mõttekas kokkutuleku üldise PMR kanali avamise korral seekord ka kobedamat (võimendusega) PMR antenni kasutada. Kui see koht on kõrgel, annaks hea antenn ainult juurde ja saaks tulles levi testida. Äkki püstitame siis mõne sisemaarekordi PMR446 bändis :)

Kui testi teha ja rekordit üritada, siis ikka modimata jaamaga ning ilma igasuguste yagideta


Kah variant.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » T Jaan 20, 2009 8:29 pm

Minul Evoga sama lugu.Üritan siis teada anda oma tulemisest nii hilja kui võimalik ja nii vara kui vajalik.Selleks tahtsingi teada anda.Ja ei tea kas tulen üksi või koos perega.Sõltub igasugustest asjaoludest. 8)

Kasutaja avatar
rudolf
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 164
Liitunud: T Jaan 29, 2008 1:33 pm
QTH: JP66UU
QTH2: KO29KK
Asukoht: Norway, Ørnes
Kontakt:

PostitusPostitas rudolf » T Jaan 20, 2009 10:01 pm

Ise sooviksin ka olla asjapulk. Samuti kõik sõltub tööst, kuna teedeehitus on meie riigis suvine hooajatöö.

Kui muidu ei saa siis näolapi proovin ikka ära näidata. Või kuskilt kaugemalt peidust häält teha :)
KENWOOD TH-F7E+NW-2000,Presitent Taylor,PMR Maxon S1
Kutsungid:Rudolf;ES1PIK;3Ø4TP
QTH:KO29JK85GD

Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

PostitusPostitas Eve » N Jaan 22, 2009 12:21 am

tere,

ei anna ma kellelegi peksa. jubedad sõnad selle koha pealt mainitud.
kui soovite kevadepooel tulla, olge head ja teatage ette ka. keegi juba käis mind üle vaatams, kahjuks ei mäleta nime, aga hommikumantlis ei ole just hea uusi inimesi vastu võtta. :(

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Jaan 22, 2009 12:37 pm

Kustutasin, officer, Sinu 20. jaanuari postituse, millele Eve oma eelmises kirjas viitas. Ka mina arvan, et see Sinu poolt mõeldud ilmselt "nali", ei olnud just kõige paremini välja kukkunud.
73!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas officer » N Jaan 22, 2009 12:52 pm

my respect,kui tal sellest kergem on ja sina +punkte sellega teenid,aga Eve't ma kardan ikkagi :)
Ja mina see ei olnud,kes hommikumantlis Eve't külastas(vot selle tõelise ahistaja võiks hoopis ärabännida siit foorumist!) ... ja kindlasti ei kuulnud neiu Eve eelnevalt ka lennuki põrinat :)?
ES2JT/304JT

SiiliOnu

PostitusPostitas SiiliOnu » N Jaan 22, 2009 8:15 pm

Kuule, kui sa nüüd lennukiga tuled:
1) prooviks PMRiga sidekaugust,
2) kas lõbusõitu ka teed?

Kasutaja avatar
rudolf
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 164
Liitunud: T Jaan 29, 2008 1:33 pm
QTH: JP66UU
QTH2: KO29KK
Asukoht: Norway, Ørnes
Kontakt:

PostitusPostitas rudolf » N Jaan 22, 2009 9:00 pm

Kas midagi hullu ka juhtub kui koha panen kinni aga kohale ei saa ilmuda?
KENWOOD TH-F7E+NW-2000,Presitent Taylor,PMR Maxon S1
Kutsungid:Rudolf;ES1PIK;3Ø4TP
QTH:KO29JK85GD

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Jaan 22, 2009 9:03 pm

rudolf kirjutas:Kas midagi hullu ka juhtub kui koha panen kinni aga kohale ei saa ilmuda?

Juhtub ikka -jääd paganama heast värgist ilma :shock:
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
rudolf
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 164
Liitunud: T Jaan 29, 2008 1:33 pm
QTH: JP66UU
QTH2: KO29KK
Asukoht: Norway, Ørnes
Kontakt:

PostitusPostitas rudolf » N Jaan 22, 2009 9:06 pm

Kaljukits kirjutas:
rudolf kirjutas:Kas midagi hullu ka juhtub kui koha panen kinni aga kohale ei saa ilmuda?

Juhtub ikka -jääd paganama heast värgist ilma :shock:


Ei no sellest saan ma aru. Aga kui ma koha kinni panen ja ära maksan. Ja juhtub, et ei saa tulla töö pärast siis ju äkki keegi teine kannatab. Kes oleks saanud tulla aga kohti enam polnud
KENWOOD TH-F7E+NW-2000,Presitent Taylor,PMR Maxon S1
Kutsungid:Rudolf;ES1PIK;3Ø4TP
QTH:KO29JK85GD

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » N Jaan 22, 2009 9:26 pm

rudolf kirjutas: Aga kui ma koha kinni panen ja ära maksan. Ja juhtub, et ei saa tulla töö pärast siis ju äkki keegi teine kannatab. Kes oleks saanud tulla aga kohti enam polnud


Esialgu on selline plaan, et maksame osavõtumaksu kohapeal, mitte ette.
Kokkutulijate arv ei ole limiteeritud ja seetõttu ei tasu ennast ka nö. "igaks juhuks" kirja panna. Mida täpsemini vastab eelregistreerunud osavõtjate arv tegelikule, seda parem on nii korraldajatel osavõtjatega arvestada, seda parem meil kõigil ka kokkutulekul. Aega veel on, mõelge rahulikult, palneerige oma suviseid tegevusi. Eelmisel korral oli kuulda pretensioone, et teatasime liiga vähe aega ette. Sel korral pigem vastupidi ;).

QTC!
Kes soovivad Eesti Ringhäälingumuuseumi külastada, nendel palun küll oma kidel JAH ja mitmekesi kirja panna. Kes ei ole väga kindel, sel on alati võimalus ka muul talle sobival ajal muueumi külastada -ärge kindlatelt tulijatelt seda võimalust ära võtke. Muuseumigrupi suurus on max. 50.
73!
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas officer » N Jaan 22, 2009 10:49 pm

SiiliOnu kirjutas:Kuule, kui sa nüüd lennukiga tuled:
1) prooviks PMRiga sidekaugust,
2) kas lõbusõitu ka teed?


1. kõigepealt peab uurima,kas on maandumise (ja õhkutõusmise) võimalus,seda ma ka kevadepoole ilmselt mõne siinse foorumlasega ka teen....ja just seepärast ma lennukiga,millel on NMT antenn juba küljes,tulekski ..... antennijuhtmel on BNC ots,eks keegi tuleb siis ka operaatoriks,ennemuiste oli mul selleks kodanik-operaatoriks Kaljo,ES1LBW :)
2.kui tahtjaid (ja maksjaid)on,siis ikka,hommikumantlis n.raffad saavad tasuta!
ES2JT/304JT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist