KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

Jaga infot ürituste kohta ja kommenteeri
Kasutaja avatar
goodkiller
Veteran
Veteran
Postitusi: 306
Liitunud: L Juun 16, 2007 1:35 pm
Asukoht: Tartu [KO38ii] | goodkiller<>3Ø4GK

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas goodkiller » P Juul 12, 2009 4:55 pm

Jõudsin mina nüüd alles koju :)
Viisin goodeye Pärnusse, seepärast nii kaua aega läkski ;)
Aga üritus oli viimasepeal, eriti see Ringhäälingu muuseum oli täitsa 5+, loodan, et peadselt jälle kohtume :)
Midland Alan 48, 78, 59x2

Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas Eve » P Juul 12, 2009 5:07 pm

Täna hommikuks siis sai neid kingitusi õige mitu.

Siim kadeuss on tõesti südamesse võtnud Kaido uhke grilli, mille mina endale sain. Egas ise ta hullem pole, kinkis mulle teise katusealuse ka, nii et nüüd on mul 2tk 3x3 katusealuseid!

Tänutäheks lubas soomlane Jukka mulle raadio kinkida(ei tea, miks tal see äkitse üle oli, aga aitasin tal ju kohaneda Türiga ning majutust leida), nii et vabalinalainel nr 8.00(ei tea, kas nimetasin õieti) peaksin testima hakkama esmaspäeval.

Tänud Siimule ja Tartsile, kes suutsid mulle paari tunniga teie hobbi cb vallas paljudki selgemaks rääkida ning suutsid blondi küsimustega hakkama saada. :D

Kas keegi Aivarist on kuulnud, läks ta siit minema, aga kuhu kanti ja kas kohale ka jõudis?

Rahvas, te olite toredad, ei mingit tüli. Sellise seltskonna üle tasub iga kell uhkust tunda!

Aitähh Pauhhile, kes supertoreda pillimehe kohale orgunnis, muusik oli suurepärane! Ja võin julgelt tõdeda, kes pärast 20.30 kohal ei olnud, jäid väga mõnusast muusikast ilma! Kaljukits ja Jahimees oleks pidanud ikka natuke kvaliteedikontrolli ka tegema! :)

Kes ööseks jäid, neid ootas veel hommikusöök-üllatus: helbed, värske õunakook, kohv, keedumunad, vorst, leib-sai, õunamahl, piim. :drinkers:

Eve
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975

kalamaja aivar
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 235
Liitunud: T Juun 27, 2006 3:39 pm
QTH: ko29eh
Asukoht: kalamaja

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas kalamaja aivar » P Juul 12, 2009 11:32 pm

Suured tänud Korraldajatele,et üritus toimus ja oli kuhu tulla ja Osavõtjatele huvitavate kohtumiste eest.Aitäh Eve küsimast,jõudsin Türile ja varsti tuli ka Buss,natukene jalgsirännakut on alati kasulik.

Kasutaja avatar
goodkiller
Veteran
Veteran
Postitusi: 306
Liitunud: L Juun 16, 2007 1:35 pm
Asukoht: Tartu [KO38ii] | goodkiller<>3Ø4GK

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas goodkiller » P Juul 12, 2009 11:44 pm

Mul tuli selle Türi grupipildiga see naljakas hetk meelde, kus seal üks kohalik tädi imestas, et inimesed naeravad:P See oli tõsiselt naljakas :)
Midland Alan 48, 78, 59x2

Kasutaja avatar
U2
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 146
Liitunud: E Veebr 18, 2008 9:37 pm
QTH: KO29DH
Asukoht: lehola küla.Keila v.

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas U2 » P Juul 12, 2009 11:56 pm

Tore üritus oli, sai palju raadiohääli ka oma silmaga nähtud ja juttugi puhutud.

Lõõtsamees oli muidugi oma ala proffesionaal, ja lood olid suurepärased, töi sellesse
vihmasesse õhtusse mõnusa sooja tunde.
Tänud muidugi korraldajatele ja ka toredale Tölpa talu pererahvale nii sooja vastuvõtu
eest.

Õhtul öeldi, et kuhu sa ikka nii hilja lähed, ma läksi , nüüd selgus, et ennäe võinuks
siiski jääda???

Urmas 73
304US, ES2URN

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas hall kass » E Juul 13, 2009 2:54 am

Kuidas PMR test oli?

Ma võinuks tulla küll, aga mõni päev enne üritust kadus mul igasugune viitsimine midagi suuremat teha ja siiani ma vaid tiksun tasase käiguga :) Ilmselt sain Veneverest piisava kaifi.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kaksik
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 171
Liitunud: P Sept 09, 2007 10:08 pm
QTH: KO29HI
QTH2: KO18BJ61
Asukoht: Tallinn Pääsküla

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas Kaksik » E Juul 13, 2009 8:43 am

Aitäh korraldajatele ja perenaisele.Tore üritus oli.Sai siis lõpuks kutsungid ja näod kokku viidud.Kummaline muidugi see et nii mõnegi kutsungi all kujutasin ette kas vanemat või vastupidi nooremat või teistmoodi olekuga inimest:).
Tervitades Kaksik

Alan Midland 78 PLUS,23FM
ML-145
Cobra MT800
Alinco DJ-X3E

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas äpu » E Juul 13, 2009 12:47 pm

Tänaks korraldajaid,pererahvast ja tore oli jälle heli ja pilt kokkuviia :director: :dontknow:
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

urulooki
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 56
Liitunud: R Nov 09, 2007 4:49 pm
Asukoht: Rapla

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas urulooki » E Juul 13, 2009 4:12 pm

Tere. Olin üks viimaste seas,kes lahkus väga külalislahkest Tölpla talust. Pärast mind jäid sinna veel ainult Siim ja Tarvi.
No mida siis ürituse kohta öelda. Üldjoones võib ürituse kordaläinuks lugeda, ainult vihm kippus segama. Ja kes õhtust pillimeest ei näinud,see jäi tõeliselt heast elamusest ilma. Perenaisele Evele sai tõesti grilliahi kingitud minu poolt. Kuigi pärast asju pagasnikusse paigutades tekkis küsimus,et kuidas need asjad sinna enne mahtusid (koos ahjuga ). Päris tükk tegemist oli,et kõik ära mahutada. Muidu hea koht kokkutuleku korraldamiseks. Ka muuseum meeldis. Kui siimu ja Tarvi väljareklaamitud antennipüstitamine lahti läheb, olen kambas. P.S. Hommikusöök oli tõesti rikkalik. Tänud veel kord Evele minu ja meie pere poolt. P.P.S Tänud ka Albu Eimole ,kellelt sai sutsu parem jaam ostetud.

73

Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas Eve » T Juul 14, 2009 12:23 am

Nonii, annan tagasiside oma esimesest piiksutamisest Pauhhiga.
No aga ükskord on ikka esimene kord. Eksju! Teie antennidega ei saa veel võimust võtta.:) Oot, kas jutt antennipaigaldusest toimuks minu õue peal?
Ma siis testisin kõige algelisema raadiosaatjaga Cobra MT525, 750, millega tema mind kuulis superhästi, teda aga kuulsin samahästi kui mitte! Üritasime mitu tundi, ei paranenud see asi palju. Sõitasin oma Hondaga Kirnamäelt-Allikule-Türile ja tagasi. Cobra MT800 aga andis väga hea kuuldavuse välja ja samuti võttis ka vastu, testisin Türilt-Allikule. Kuigi viimased kaks mudelit on erinevad ainult disainilt.
Keegi tõstatas küsimuse kokkutulekul, mis vahet on mobiilil ja raadiosaatjal. Oma esimese kogemuse põhjal võin öelda, et tänase testi võitis küll mobiiltelefon kuna levi on alati hea. Soovitus nr 1 algajatele: Ärge ostke Cobrasid, kui te just kõrvale tuppa ei taha lapsele helistada/piiksutada, eriti maapiirkonnas, 3km vahemaad on ikka ka väike. Minul sai sellest algelisest asjast juba tänasega väsimus ette ning alustada tuleb millegi suurema/võimsama otsimist.
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas nemo » T Juul 14, 2009 1:45 am

Eve kirjutas: Minul sai sellest algelisest asjast juba tänasega väsimus ette ning alustada tuleb millegi suurema/võimsama otsimist.

Siis aitab CB jaam hädast välja
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
goodkiller
Veteran
Veteran
Postitusi: 306
Liitunud: L Juun 16, 2007 1:35 pm
Asukoht: Tartu [KO38ii] | goodkiller<>3Ø4GK

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas goodkiller » T Juul 14, 2009 3:32 am

Eve kirjutas:...ning alustada tuleb millegi suurema/võimsama otsimist.
Nii see pisik algust saabki... :twisted:
Midland Alan 48, 78, 59x2

Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas Eve » T Juul 14, 2009 12:08 pm

Hommikut mägede vahelt,

minu esimene vigadeparandus: Cobra 750ga kõik korras, Pauhhi jaam oli valesti häälestatud! Täna kella 12 ajal testis Reopalust(Paide all) mäe otsast minule Kirnamäele.
Vahemaa u 7km kurvide ja metsadega, mina läksin läbi ühe häälekriipsuga ja isegi siis saadi minust aru! Mina teda kuulsin hästi ja sain ka aru! Testimise hinne 4. :rolleyes:
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas Evo » T Juul 14, 2009 1:50 pm

Tere Eve.
Sul on seal oma maja ja maa. Katusele minekuks ja antenni püstitamiseks annad iseendale loa ja ei pea seda kuskilt mujalt küsima. Pane omale kindlasti statsionaarne CB- jaam koos baasantenniga püsti. Sellega saad ilusti Kesk- Eestiga ja ka põhjapoolsemate CB- raadioamatööridega sidet pidada. Lähemal asuvad (ja miks mitte ka kaugemalt pärit) mehed on kindlasti hea meelega Sulle nõu ja jõuga appi tulemas. Kindlasti on kellegil ka mõni jaam, toiteplokk ja ehk antenngi jõude seismas. Praegu ilus suvine aeg, saab sügiseks selle asja ära tehtud ning talveõhtutel jätkub juttu kauemaks.
Veelkord parimad soovid Sulle. :)

Kasutaja avatar
pauhh
Veteran
Veteran
Postitusi: 848
Liitunud: T Okt 14, 2008 7:37 pm
QTH: KO18UW
Asukoht: Taebla
Kontakt:

Re: KIRNA JÄRELKAJA PÄEVIK

PostitusPostitas pauhh » T Juul 14, 2009 2:34 pm

Tänud kõigile asjaosalistele ja kohaletulijatele. Hea oli näha inimesi kellega ainult läbi eetri sai oldud suheldud. Kahju muidugi, et paljud enne pillimehe Tarmo etteastet lahkuma pidid! Kui mitte enne siis aastapärast kohtume pilt/helis taas :)
P7113330.JPG
Parimatega,
Janek alias Pauhh/ES2ADF
http://pauhh.planet.ee/adf


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

cron