M: igasugu staffi! Kütet,rehve..

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "M:" nagu müün. Pealkiri peab sisaldama müüdava kauba täpset marki ja mudelit. "Müüa lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
Leopold
Algaja
Algaja
Postitusi: 7
Liitunud: E Veebr 11, 2008 9:11 am
Asukoht: Raplamaa,Tamme KO28HW

M: igasugu staffi! Kütet,rehve..

PostitusPostitas Leopold » R Jaan 02, 2009 12:36 pm

Tere foorumlased!
Olen teie aparatuuri pärast tõsiselt mures :D külmad ilmad võivad halvasti mõjuda. Pakun poolmuidu 390eek.rm. küttepuid (kuusk). Kogus oleks u.15 rm. ja pikkus 30-35cm. Transport ostja kulul! Asun Rapla ja Märjamaa vahel.

Kuna sidetajaid niigi vähe,annan poolmuidu ka talverehvid ära! Ma ei saa lubada et kehvade rehvide tõttu mõni jaam ära kaob 8)
Tahan müüa 14,185 ja vist oli 70,. (4tk.) Hind oleks 1000eek.
Pildid mail,le!
Unustasin mainida et vastu tahan saada lisaks rahale 4 kulunud rehvi,mis õhku peaks,panen need pioneerkraanale alla!


Telefon on mul 53932550.
Viimati muutis Leopold, R Jaan 02, 2009 5:02 pm, muudetud 2 korda kokku.
Enne kui teed miskit,mõtle järgi ja ära käkerda!!

Kasutaja avatar
tyyp07
Veteran
Veteran
Postitusi: 334
Liitunud: R Sept 22, 2006 8:48 pm
QTH: KO29FJ
Asukoht: Vääna mets, Sõrve küla, KO29FJ
Kontakt:

PostitusPostitas tyyp07 » R Jaan 02, 2009 12:45 pm

Mitte nüüd pahapärast aga hakkab vist kergelt turuks kätte ära minema...

Kasutaja avatar
Leopold
Algaja
Algaja
Postitusi: 7
Liitunud: E Veebr 11, 2008 9:11 am
Asukoht: Raplamaa,Tamme KO28HW

PostitusPostitas Leopold » R Jaan 02, 2009 12:54 pm

:D Tead,ma mõtlesin ja sirvisin müügi kuulutusi ja olin kahevahel,et kas sobib siia! :D Enamus foorumites on staffi jaoks eraldi teemad jne...Siin foorumis kõik nõ.sõbrad ja tahaks kõigepealt neile miskit müüa ja pakkuda ,enne kui mujal foorumites... :roll:
Ma kohe küsisin ühelt vanalt tegijalt,et mis tema arvab,sain vastuseks et kuuluta julgesti ja võin mainida et tema lubab! :D
Ma ta nime hetkel ei maini,aga kui päris sõjaks läheb,ehk vaigistab rahva...
Aga müük ju saatjatega ikkagi seotud ja tegelt mandariinid samuti,ega tühja kõhuga ei jõua lällata! :D :D
Enne kui teed miskit,mõtle järgi ja ära käkerda!!

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » R Jaan 02, 2009 1:29 pm

tyyp07 kirjutas:Mitte nüüd pahapärast aga hakkab vist kergelt turuks kätte ära minema...


Las olla - ongi hää, kui vajalik kola on käe ja jala juures, kogu aeg ei viitsi otsimiseks mingitele tont teab mis müügilehtedele minna.
304FL, "Three zero four Freyja love"


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

cron