M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "M:" nagu müün. Pealkiri peab sisaldama müüdava kauba täpset marki ja mudelit. "Müüa lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas peeter » T Okt 13, 2009 3:23 pm

Kaljukits kirjutas:Ostsin suvel ühest teisest allikast nimetatud AA akusid. Ebameeldiva üllatusena osutusid need minu poolt varem kasutusel olnutest GP akudest veidi jämedamateks. Kui GP akud patarei luugi avamisel saab välja lihtsalt kallata, siis Sanyo akusid tuleb pintsettidega lausa välja kangutada. Loomulikult tuleb jõudu rakendada ka akude sissepanekul. Ja seda väga erinevatel seadmetel. Akude diameeter erines vist vaid alla 0,5 mm, kuid sellest piisab, et nende kasutamine väga emamugavaks muutub. Kas on asi konkreetses partiis või on kõik sellised?

Proovi ettevaatlikult pealmine kiht eemaldada, vaata mis alt välja tuleb. Ilmselt on need eneloobi sildiga üle kleebitud! Mul on samasugune kogemus Kodaki akudega.

Ise ostsin Eneloobid Renovaarist ja välklambi sees on väga eeskujulikult käitunud. Laadijaga pead ikka siis alles kallale minema, kui oled kogu energia seest välja lüpsnud, sõltumata seisuajast. Isetühjenemine on praktiliselt olematu.
Tervitustega
Peeter

Kasutaja avatar
ermo
Site admin
Site admin
Postitusi: 447
Liitunud: R Jaan 23, 2009 11:32 am
QTH: KO38JJ
Asukoht: Tartu, Annelinn
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas ermo » T Okt 13, 2009 5:39 pm

kiq kirjutas:
Mihka kirjutas:Aga GP ongi väga hea ja ikkagi soovitan neid..just uut seeriat RECYKO..siiani pole yhtegi probleemi olnud..ja myyme neid suures koguses Tehnoturus...


Muidugi on ReCyko väga hea, ta ju tehtud samal tehnoloogial, mille Sanyo kunagi välja mõtles ja eneloopis kasutab, aga no see selleks.
ReCyko maksab 15.-/tk rohkem, ja seda on võimalik ka "hiina analoogi" saada, kui teatud kohtadest tellida. Minult ostetud eneloopidega pole ka kunagi probleeme olnud. Ma müün ka neid suures koguses, lihtsalt veebikaudu, mitte poes.

Seega leian, et sinu ReCyko reklaamimine siin teemas ei ole eriti eetiline.


Ehh...mis te tülitsete. Mul kah kogemus eneloopidega. Võibolla sinu kaudugi soetatud võibolla mitte (EDIT: Ei ole sinu juurest pärit - soomest toodud). Vanad on nad ca 2 laadimist, vedelevad teised mul sahtlis ja sinna nad jäävadki. Igatahes mu digikas nad ei suuda püsida rohkem kui 1GB pildistamise jagu. Samas kui GP omadega saan ühe laadimistsükliga 2GB kaardi kaks korda täis klõpsida. Ma ei ütle muud kui võltsing on laialdane ja kust sa tead, et sul originaalkaup on?? Krt, kui McLareni F1 mootori laagrid suudeti transpordi käigus võltsinguga asendada siis pole mõtet rääkida mingitest akudest!!!

Ja teisest küljest - meeldiv on see, et suudetakse teha akusid mis toimivad ka paar kuud peale laadimist. See on lihtsalt super, laadin käsijaamal aku täis ja kui paari kuu pärast tahan kasutada siis lihtsalt kasutan ja ei pea akude pärast muretsema :)
Midagi pole enam alles

kiq
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 78
Liitunud: K Aug 30, 2006 12:45 am
QTH: KO29IF
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas kiq » K Okt 14, 2009 9:57 am

ermo kirjutas: Ma ei ütle muud kui võltsing on laialdane ja kust sa tead, et sul originaalkaup on??


Ega välistada ei saa kunagi midagi, nii need asjad käivad - paraku.

Minu kaup tuleb SANYO euroopa esindusest, seega võltsingu saamise tõenäosus on suht väike.
Houston - 3Ø4KY
SANYO eneloop tooted: http://www.eneloop.ee


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron