DUAL BANDER

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "M:" nagu müün. Pealkiri peab sisaldama müüdava kauba täpset marki ja mudelit. "Müüa lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

DUAL BANDER

PostitusPostitas äpu » K Okt 29, 2008 9:25 pm

Nii siis,müüa dual bander REXON RL-501 2m ja 70cm,korralikud akud manual ka kaasa.Toimetab 100-174mhz,345-470mhz ja 827-990mhz
http://www.funktechnik-grenz.de/artikel/rexon/501.html
Hinnaks ütleme 1,8k
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » P Nov 02, 2008 2:29 pm

No keegi ei soovi,panen alg hinnaks 1k
Tervitades Äpu! es1ate 73!

304ET

Kasutaja avatar
ralf
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 33
Liitunud: E Nov 12, 2007 4:09 am
QTH: KO28GJ
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas ralf » E Nov 03, 2008 2:46 pm

1Kilo eest võtaks isegi ära! :D:D:D Ära pahanda, kuid mida odavamalt ju saab, seda parem.
PS? ei saanud jutust aru, kas neid on 1 või on neid 2?
Kui see poleks vastik, siis see poleks mina!

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

Re: DUAL BANDER

PostitusPostitas Pagan » E Nov 03, 2008 8:44 pm

äpu kirjutas:Toimetab 100-174mhz,345-470mhz ja 827-990mhz

Tegelikult ikkagi amatööri pill. All ja ülevalpool sageduste peal on ikka väga tuim ja välja läheb ka vähe kui üldse.
Aga üldiselt pole tal viga kui lubatud sagedustel töötada, mul omal ka ammust ajast olemas.
es5cc

Kasutaja avatar
ralf
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 33
Liitunud: E Nov 12, 2007 4:09 am
QTH: KO28GJ
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas ralf » T Nov 04, 2008 9:43 am

Jälle vastik küsimus. Kuid nagu ma siis aru saan, sellega 446mhz st. siis pemarit ma kuulen, kuid 27mhz jääb välja, sellest saan aru. Kuid miks neid alasid tal nii palju on, Kas Eestis neid ültse kasutada saab ja kas keegi targem seletaks palun Eesti keelels lahti, mida see Dual Bander tegelikult teeb?
Et keegi valesti aru ei saaks, siis mina alles õppin ja arenen teie huvitavas maailmas, seega ma mõtlesin targemat minust, mitte müüast :D:D!!!
Kui see poleks vastik, siis see poleks mina!

ES7TR
Veteran
Veteran
Postitusi: 408
Liitunud: R Mai 12, 2006 10:51 am
Asukoht: KO28SP

PostitusPostitas ES7TR » T Nov 04, 2008 10:24 am

ralf kirjutas:... mida see Dual Bander tegelikult teeb? ...

See tähendab seda et täisväärtuslik on ta vaid kahel ("dual") amatööride lainealal ("band") - 2m ja 70cm.
Muu peale selle on lisa, ainult vastuvõtu võimalus.
Algselt on saade nendest lainealadest väljapoole üldse blokeeritud (et kogemata pahandusi ei juhtuks!), kuid teatavaid nippe (need on väga erinevad, olenavalt mudelist) kasutades saab saate blokeeringuid ka osaliselt maha võtta. Näiteks kui käsijaam võimaldab "lisaboonusena" kuulata lennunduse laineala ("airband", AM), siis seda polegi võimalik häirima minna - ei saa saadet "lahti" ja jaama saatjal puudub ka AM-i (amplituudmodulatsiooni) võimalus.

Mis puudutab PMR-i, siis kui vaadata nende kaheksa kanali sagedusi, on need tavajaamadel olevate kanalite "vahekohtades" ja tavalist (puudub 6,25kHz kanalisamm) jaama ei anna PMR kanalitel normaalselt kasutada.

Lisaks tahan südamele panna nii vanematele (et ei eksitaks nooremaid), kogemustega kasutajatele kui ka noorematele (et ei harjuks valesti!) mõõtühikute lühendite ja nende kordsete õiget kasutamist.
Ikka ja jälle kohtab siin foorumis nt. lühendit mhz, milles on isegi kaks viga korraga. Austusest meie hulgast ammu lahkunud kuulsate teadlaste vastu, kirjutatakse nende nimedest tuletatud mõõtühikute lühendid suurtähega, see on rahvusvaheline kokkulepe. Seega on õiged lühendid näiteks V, A, W ja Hz, mitte aga v, a, w ega hz. Tuhandik ühikut on milli, lühendatult m. Seevastu aga miljon ühikut on mega, lühendatult M. Erinevus on miljardikordne!

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » R Nov 07, 2008 9:06 pm

ralf kirjutas:1Kilo eest võtaks isegi ära! :D:D:D Ära pahanda, kuid mida odavamalt ju saab, seda parem.
PS? ei saanud jutust aru, kas neid on 1 või on neid 2?

Sain nüüd alles aega vastamiseks. Üks soovija on veel ja seda saatjat on ainult üks.Nii,et vaadake kes soovib rohkem seda jaama.
Tervitades Äpu! es1ate 73!

304ET

Kasutaja avatar
ralf
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 33
Liitunud: E Nov 12, 2007 4:09 am
QTH: KO28GJ
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PostitusPostitas ralf » L Nov 08, 2008 1:30 am

Ai, kui 1 siis loobun. Mõtlesingi oma blondi mõistusega et 2 ei saa nii odav olla, kuid valede arusaamade vältimiseks tasus ikka järgi küsida :D:D
Kui see poleks vastik, siis see poleks mina!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron