M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "M:" nagu müün. Pealkiri peab sisaldama müüdava kauba täpset marki ja mudelit. "Müüa lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
kiq
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 78
Liitunud: K Aug 30, 2006 12:45 am
QTH: KO29IF
Kontakt:

PostitusPostitas kiq » N Apr 30, 2009 9:29 pm

vanapagan kirjutas:No ei tea, kuhu ta kadus. Täitsin ankeedi,mis oli sama karm kui panga oma, korra unustasin ühe asja täitmata, tuletas kohe meelde. Lisasin puuduva ja saatsin tellimise ära. Ja minema ta läks. Mis seal ikka hullu on, võib olla tegin mina midagi valesti ja ega see esimene kord pole, et kiri kohale ei lähe, tehnika võib ikka alt vedada. Üldiselt eelistan ikka poest otse osta, aga kuna üks tuttav hirmsasti kiitis neid akusid siis otsustasin need Teilt tellida, kuna on odavamad kui mujal. Läks siis seekord sedaviisi, ei ma süüdista kedagi, tellimus ei tulnud kohale, mis seal siis ikka, juhtub vahest.
Põrgus kohtume :violent3: :lol: :lol: :lol:


Aga teeme nii, kui muidugi huvi veel olemas, et toon akud Sulle koju kätte, Sul jääb vaid kohapeal sularahas tasuda.
Houston - 3Ø4KY
SANYO eneloop tooted: http://www.eneloop.ee

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

PostitusPostitas Pagan » N Apr 30, 2009 10:37 pm

kiq kirjutas:
Aga teeme nii, kui muidugi huvi veel olemas, et toon akud Sulle koju kätte, Sul jääb vaid kohapeal sularahas tasuda.

Vot see on juba teenindus!
Nagu potsteljon Petskin Prostokvasinost et tõin teile paki aga kätte ei anna sest teil pole dokumenti. :D
es5cc

vanapagan
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 234
Liitunud: P Mär 06, 2005 4:44 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn.
Kontakt:

eneloop akud

PostitusPostitas vanapagan » R Mai 01, 2009 11:34 am

Teenindus väga korralik, saime hommikul ühendust ja paari tunni pärast olid akud kohal. Miks tellimus kohale ei jõudnud see jäigi saladuseks ja sitta temaga, vahel ikka juhtub. Veel kord suur kiitus.
Tervitab ja ootab põrgu. Vanapagan.

kiq
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 78
Liitunud: K Aug 30, 2006 12:45 am
QTH: KO29IF
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas kiq » T Okt 13, 2009 11:49 am

NB!!! Oktoobris on SmartPOST'iga saatekulu 0.-
Houston - 3Ø4KY
SANYO eneloop tooted: http://www.eneloop.ee

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas Kaljukits » T Okt 13, 2009 12:12 pm

Ostsin suvel ühest teisest allikast nimetatud AA akusid. Ebameeldiva üllatusena osutusid need minu poolt varem kasutusel olnutest GP akudest veidi jämedamateks. Kui GP akud patarei luugi avamisel saab välja lihtsalt kallata, siis Sanyo akusid tuleb pintsettidega lausa välja kangutada. Loomulikult tuleb jõudu rakendada ka akude sissepanekul. Ja seda väga erinevatel seadmetel. Akude diameeter erines vist vaid alla 0,5 mm, kuid sellest piisab, et nende kasutamine väga emamugavaks muutub. Kas on asi konkreetses partiis või on kõik sellised?
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

kiq
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 78
Liitunud: K Aug 30, 2006 12:45 am
QTH: KO29IF
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas kiq » T Okt 13, 2009 12:22 pm

Kaljukits kirjutas:Ostsin suvel ühest teisest allikast nimetatud AA akusid. Ebameeldiva üllatusena osutusid need minu poolt varem kasutusel olnutest GP akudest veidi jämedamateks. Kui GP akud patarei luugi avamisel saab välja lihtsalt kallata, siis Sanyo akusid tuleb pintsettidega lausa välja kangutada. Loomulikult tuleb jõudu rakendada ka akude sissepanekul. Ja seda väga erinevatel seadmetel. Akude diameeter erines vist vaid alla 0,5 mm, kuid sellest piisab, et nende kasutamine väga emamugavaks muutub. Kas on asi konkreetses partiis või on kõik sellised?



Tundub, et asi partiis. Liiguvad mingid hiinakeelsete kirjadega variandid, need tunduvad kuidagi kahtlased.
Endal kasutusel pemarites, fotokas, välgus ja veel mõnes kohas, mis hetkel meelde ei tule. Sellist probleemi pole küll veel esinenud. Samuti pole kliendid midagi sellist maininud.
Houston - 3Ø4KY
SANYO eneloop tooted: http://www.eneloop.ee

es1dc
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: R Apr 22, 2005 11:28 am
QTH: KO29JJ
Asukoht: Peetri küla Rae vald
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas es1dc » T Okt 13, 2009 12:29 pm

Heh, mul oli sama jama :), AA suurused elemendid siis. Aga ma arvasin, et ma ainuke loll, kellel selline asi ette tuli :)
Proovisin GPS-i ei mahu, proovin fotikasse - ei mahu, proovin raadiosaatja patareipessa , kah ei mahu. Nüüd ketravad lapse CD pleierit, see vähe pehmema korpusega. Aga kättesaamisega on ikka natuke tegu.

Partii osas ei oska kommentaare anda, kuis neil vahet teha? Otseselt "paistes" ei tundu olevat.
Kutsung: erkki / 304DC
HAM: ES2DC KO29JJ
Danita 3000 KL-35 5/8
Yaesu VX3R WOUXUN KG-UVD1P

kiq
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 78
Liitunud: K Aug 30, 2006 12:45 am
QTH: KO29IF
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas kiq » T Okt 13, 2009 12:34 pm

es1dc kirjutas:Heh, mul oli sama jama :), AA suurused elemendid siis. Aga ma arvasin, et ma ainuke loll, kellel selline asi ette tuli :)
Proovisin GPS-i ei mahu, proovin fotikasse - ei mahu, proovin raadiosaatja patareipessa , kah ei mahu. Nüüd ketravad lapse CD pleierit, see vähe pehmema korpusega. Aga kättesaamisega on ikka natuke tegu.

Partii osas ei oska kommentaare anda, kuis neil vahet teha? Otseselt "paistes" ei tundu olevat.


Ostsite Kaljukitsega samast kohast ?
Mul ka Garmin GPS60 sees kasutusel, pole külla ru saanud, et midagi teistmoodi oleks.
Houston - 3Ø4KY
SANYO eneloop tooted: http://www.eneloop.ee

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas Kaljukits » T Okt 13, 2009 12:56 pm

Laadisin need korraliku laadijaga kõik juunikuus ära. Kui augustis komplekti fotokasse panin, siis hakkas paari klõpsu järele patarei märk põlema. Nii, et isetühjenevadki lisaks paksusele mõnusalt kiiresti :D...
Seni vaieldamtult parim kogemus on mul aga GP akudega.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

kiq
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 78
Liitunud: K Aug 30, 2006 12:45 am
QTH: KO29IF
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas kiq » T Okt 13, 2009 1:02 pm

Kaljukits kirjutas:Laadisin need korraliku laadijaga kõik juunikuus ära. Kui augustis komplekti fotokasse panin, siis hakkas paari klõpsu järele patarei märk põlema. Nii, et isetühjenevadki lisaks paksusele mõnusalt kiiresti :D...
Seni vaieldamtult parim kogemus on mul aga GP akudega.


Tundub, et oled mingi võltspartii otsa sattunud. Tavalised NiMH akud, millele on eneloop'i välimus antud.
Ega need pole sellest partiist, mis ERAÜ foorumis ühistellimusena dealextremest telliti ? Kui on, siis see koht on teada-tuntud hiina kauba müüja.
Houston - 3Ø4KY
SANYO eneloop tooted: http://www.eneloop.ee

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas Kaljukits » T Okt 13, 2009 1:05 pm

kiq kirjutas:Tundub, et oled mingi võltspartii otsa sattunud. Tavalised NiMH akud, millele on eneloop'i välimus antud.

Tundub jah nii olema.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Mihka
Veteran
Veteran
Postitusi: 931
Liitunud: E Apr 18, 2005 11:42 pm
QTH: KO38IH
Asukoht: Tartu maakond, Ülenurme
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas Mihka » T Okt 13, 2009 2:21 pm

Aga GP ongi väga hea ja ikkagi soovitan neid..just uut seeriat RECYKO..siiani pole yhtegi probleemi olnud..ja myyme neid suures koguses Tehnoturus...
Yaesu FT-8900R, FT-7800E,Baasantenn triband 6m/2m/70cm V-2000(ES5LCN)

kiq
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 78
Liitunud: K Aug 30, 2006 12:45 am
QTH: KO29IF
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas kiq » T Okt 13, 2009 2:38 pm

Mihka kirjutas:Aga GP ongi väga hea ja ikkagi soovitan neid..just uut seeriat RECYKO..siiani pole yhtegi probleemi olnud..ja myyme neid suures koguses Tehnoturus...


Muidugi on ReCyko väga hea, ta ju tehtud samal tehnoloogial, mille Sanyo kunagi välja mõtles ja eneloopis kasutab, aga no see selleks.
ReCyko maksab 15.-/tk rohkem, ja seda on võimalik ka "hiina analoogi" saada, kui teatud kohtadest tellida. Minult ostetud eneloopidega pole ka kunagi probleeme olnud. Ma müün ka neid suures koguses, lihtsalt veebikaudu, mitte poes.

Seega leian, et sinu ReCyko reklaamimine siin teemas ei ole eriti eetiline.
Houston - 3Ø4KY
SANYO eneloop tooted: http://www.eneloop.ee

es1dc
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: R Apr 22, 2005 11:28 am
QTH: KO29JJ
Asukoht: Peetri küla Rae vald
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas es1dc » T Okt 13, 2009 2:43 pm

Kui sattus võltspartii, siis mis seal ikka. Aku pole nii hinnaline kaup, et selle pärast põdema peaks. Kogemuse võrra ikka rikkam jälle.
Aga paistab et "vuhvlite" tegemine on päris kõrgele tehnilisele tasemele jõudnud, Icomi kodulehelt pärinev hoiatus kuidas võltsitud raadiosaatjatel vahet teha. Ja neid päris mitu mudelit, mida võltsitakse.
Üks näide...
http://www.icom.jp/world/notice/pdf/V8.pdf
Kutsung: erkki / 304DC
HAM: ES2DC KO29JJ
Danita 3000 KL-35 5/8
Yaesu VX3R WOUXUN KG-UVD1P

kiq
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 78
Liitunud: K Aug 30, 2006 12:45 am
QTH: KO29IF
Kontakt:

Re: M: SANYO eneloop akud, laadijad jne

PostitusPostitas kiq » T Okt 13, 2009 2:56 pm

Seda muidugi, et põdeda pole mõtet. Ainuke asi on see, et kui inimene satub esimest korda toodet ostes vuffli otsa ja sellega on probleeme, siis suure tõenäosusega ta edaspidi enam seda toodet ei osta. Vähemalt mina küll ei ostaks.

Hiina jms riigid on selles mõttes ikka vägevad kohad küll, kõik millel vähegi potensiaali on, pannakse "tootmisesse". Enamikel juhtudest siis sama tehase nn "öövahetus" :)
Houston - 3Ø4KY
SANYO eneloop tooted: http://www.eneloop.ee


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline