M: Viasat taldrik ja makk, kolmjalg

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "M:" nagu müün. Pealkiri peab sisaldama müüdava kauba täpset marki ja mudelit. "Müüa lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
Eve
Veteran
Veteran
Postitusi: 294
Liitunud: T Dets 30, 2008 2:13 pm
Asukoht: Kirna QTH:KO28RU
Kontakt:

M: Viasat taldrik ja makk, kolmjalg

PostitusPostitas Eve » L Jaan 01, 2011 3:51 pm

Võisin nüüd asju natuke valesti nimetada kuid kogu komplekt on müüa. Tegu on ju naisega. :D
Viasati taldrik oli maja küljes tugeva jalaga(komplektis kaasas), Thomsoni makk, pult. Lisaks on saksa ja itaalia kanalitele tasuta pead(lasin eraldi juurde panna).
See makk on kinni makstud juba minu poolt ning kasutada saaks nt järgmine viasati omanik. Kui kaardi üles leian, saab selle ka kaasa, selle saab hiljem ümber registreerida uuele omanikule. Oli veel kasutuses sügisel 2010, kuid võtsin siis lihtsalt maha kuna Elioni digiTV rahuldab mu vajadused. Maja küljes on veel pingutustross ja valget kaablit ka u 6-8m jagu ka, mille eest ka paigaldusel raha pidin maksma.
Otsikud, nupsikud, poldid kinnituseks olemas.:)

Hind nimeta ise.
Toas: Albrecht 5800, 1/2 antenn, KL 35.
Käes: Cobra MT 975

Kasutaja avatar
karla
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 114
Liitunud: K Sept 09, 2009 8:37 pm
QTH: KO39EG69CN
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kontakt:

Re: M: Viasat taldrik ja makk, kolmjalg

PostitusPostitas karla » L Jaan 01, 2011 8:04 pm

Eve, otsi kaart kindlasti üles ja saada tähitud kirjaga viasatile tagasi, see on teenusepakkuja omandus ja vastasel korral maksad kaks korda aastas kaardiholdustasu mis minu mälu järgi oli 300.- krooni aastas. Vastav punkt oli ka lepingus sees, see et lepingu lõpetasid ja sellekohase avalduse saatsid ei vabasta sind veel kaardihooldustasust. :D
Kutsung: Karla 3Ø4JV ES4JAVE

Kasutaja avatar
maxxxx
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 55
Liitunud: E Veebr 05, 2007 9:53 pm
Asukoht: Tallinn KO29KK55 ja L-Virumaa KO29XK56

Re: M: Viasat taldrik ja makk, kolmjalg

PostitusPostitas maxxxx » L Jaan 01, 2011 8:14 pm

Karlal õige tähelepanek! Soovitan kindlasti...
Ära esita kunagi küsimust, kui vastusest midagi ei sõltu...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist