M: Intek, President ja Ericsson

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "M:" nagu müün. Pealkiri peab sisaldama müüdava kauba täpset marki ja mudelit. "Müüa lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

M: Intek, President ja Ericsson

PostitusPostitas hall kass » P Sept 11, 2016 10:19 pm

Pilt (suurema vaate saamiseks kliki pildil)


Intek PB-1000D: lisaks PMR kanalitele lahti ka LPD 433,075 MHz - 434,775 MHz (ehk siis - saab 70 cm amatöörlainel kasutada), väljundvõimsus 0,5 W. CTC toonid, kahe kanali jälgimine ja mitmeid muid seadeid.Töötab nelja AA patarei, akude või 12 V seinakuubikuga (sellega toitmisel saab aparaadil kasutada akulaadimise reziimi). BNC pesa väliste antennide jaoks. Mikrofon võtab ülihea kvaliteediga, antennisisendi tundlikkus on kah hea. Kaasa võin anda kunagi Tehnoturust ostetud varrasantenni. Saab ühendada välise mikri ja kõlari või klapid. Hind 45 €.
President Harry Classic. 27 MHz CB. AM/FM 5 W. Ostetud kunagi ERAÜ kokkutulekult. Hind 20 €.
Ericsson C704. 145 MHz amatöörpill, olemas ka amatöör-repiiterite kanalid. Võimsused 2 ja 20 W. Eemaldatav esipaneel. Vajab eraldi kõlarit (võin enda poolt pandud kõlari kaasa anda). Internetist saab tasuta manuaalid PDF kujul. Hind 25 €.

Asukoht Tartu. Kuna ma viimasel ajal foorumis käin harva ja mõnikord ei tule privaatsõnumite märguanded mu postkasti, on mõistlikum saata kiri meilile paadikapten@hot.ee.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: M: Intek, President ja Ericsson

PostitusPostitas hall kass » E Okt 24, 2016 2:46 pm

President on müüdud. Teised kaks on alles.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: M: Intek, President ja Ericsson

PostitusPostitas hall kass » R Juun 02, 2017 12:25 am

Ericssoni hind nüüd 20 euri. Unustasin mainida, tal on üks lahe eripära. Nimelt esipaneel käib põhibloki külge tavalise arvutimaailmast tuntud COM-pordiga. See võimaldab vastava vahekaabli abil neid üksteisest kaugemale paigutada.

Inteki müügi osas ma kõhklen. Mõnda teist nii hea modulatsioonikvaliteediga pilli ma pole leidnud. Mõnusalt kompaktne ja ökonoomne on ta kah.

Ericssoni müün, sest eesmärk on suurema kola hulka enda kodus vähendada ja minna üle kompaktsemale tehnikale (käsijaamad ja Inteki-taolised lauapillid, igasugused mikroskoopilised või kiirelt kokkupakitavad antennid). Lisaks pole suurtel võimsustel kisamine minu teema. Mulle pakub rohkem kaifi väikestel võimsustel antennidega mängimine.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hard0
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 117
Liitunud: N Nov 29, 2007 7:50 pm
QTH: liikuv
Asukoht: Läänemaa

Re: M: Intek, President ja Ericsson

PostitusPostitas hard0 » L Juun 03, 2017 12:38 am

Kuidas selle ericcsoni programmeerimisega on, kas peab kanalid ette programmerima või saab sagedust jooksvalt ka muuta?

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: M: Intek, President ja Ericsson

PostitusPostitas hall kass » L Juun 03, 2017 9:48 pm

Ei tea, minu kätte jõudnult olid sellel kõik 2 m bändi sagedused + repiiterid juba sees.
Hetkel võin öelda, et seegi pill on müüdud.
304FL, "Three zero four Freyja love"


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist