Vajan vasktoru või -varrast, samuti jootetina & kampolit

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "O:" nagu ostan. Pealkiri peab sisaldama ostetava kauba täpset marki ja mudelit või kirjeldust ostetava kauba kohta.
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Vajan vasktoru või -varrast, samuti jootetina & kampolit

PostitusPostitas hall kass » E Nov 19, 2007 11:33 pm

On vaja vasktoru või -varrast jämedusega 2,5-5 mm. Kes saab seda lihtsalt ära anda ja kes elab Tartus, selle juurde saan linna piires iga kell tulla. Kes aga elab kaugemal või tahab kraami eest raha, see peab ootama detsembrini ja siis ka eelistan pakkujaid Tallinna suunalt, kuna mujale sattumine on ülikahtlane.

Esialgu vajaks niipalju, et valmis teha selle antenni teine eksemplar akna taha üles seadmiseks.


Kellel on jootetina ja kampolit ning kes raatsib sellest niisama või poehinnast odavamalt loobuda, on ka teretulnud siia pakkuma.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

PostitusPostitas Pagan » T Nov 20, 2007 8:49 am

5mm vasktoru kasutatakse autode piduritorudeks, ma olen sellest antenne teinud. :idea:
es5cc

Kasutaja avatar
äpu
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1087
Liitunud: T Veebr 01, 2005 1:14 pm
QTH: KO29JK
Asukoht: Tallinn.Lasnamägi.

PostitusPostitas äpu » N Nov 22, 2007 1:45 pm

Suuremaltjaolt kipuvad autode piduritorud olema vasetatud raudtorud :D .
Kui ettevaatlikult tinutada saab asja.
Tervitades Äpu! es1ate 73!
304ET

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » R Nov 23, 2007 9:19 am

Kui kellelgi on vedelemas mingeid antennisobituse jaoks paslikke pöördkondensaatoreid või on mõni vana raadio, kust neid lammutada saab, võib samuti märku anda - Tartus saan järgi tulla kõigil aegadel, mil ma ei maga. Paneks oma antennile veel parema konde - kas praegune on nadi, ei tea, aga antenn on ebastabiilne ja kipub umbes 1-2 päevaga häälest ära vajuma, mistõttu mõnigi kord tuleb enne sidetamist või rekkameeste kuulamist uuesti häälestada.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

PostitusPostitas Pagan » R Nov 23, 2007 9:24 am

äpu kirjutas:Suuremaltjaolt kipuvad autode piduritorud olema vasetatud raudtorud :D .
Kui ettevaatlikult tinutada saab asja.


See millest mina tegin oli küll üleni vasktoru ja hästi painutatav. Vist oli müügil "Laki Auto" kaupluses.
es5cc


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron