Ostaks CB jaama millel oleks nii AM/FM kanalid!!!

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "O:" nagu ostan. Pealkiri peab sisaldama ostetava kauba täpset marki ja mudelit või kirjeldust ostetava kauba kohta.
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
jarmo771
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 89
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:52 pm
Asukoht: Sõmeru (Rakvere)

Ostaks CB jaama millel oleks nii AM/FM kanalid!!!

PostitusPostitas jarmo771 » T Apr 08, 2008 3:33 pm

Tahaks osta endale taskukohase hinnaga cb jaama millel oleks AM/FM kanalid endale muidu meeldiks 78 PLUS autoraadiojaam aga ma ootan teie pakkumisi!!! Tänan :D

VR
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 120
Liitunud: K Aug 29, 2007 9:16 am
Asukoht: Rapla

Re: Ostaks CB jaama millel oleks nii AM/FM kanalid!!!

PostitusPostitas VR » T Apr 08, 2008 5:31 pm

jarmo771 kirjutas:Tahaks osta endale taskukohase hinnaga cb jaama millel oleks AM/FM kanalid endale muidu meeldiks 78 PLUS autoraadiojaam aga ma ootan teie pakkumisi!!! Tänan :D

No sa oled tõsiselt ette võtnud!!
Yaesu pildi leiad siit, aga no CB-bandis pole sul sellega midagi teha [img:161:496]http://www.radioscanner.ru/uploader/2005/fth2010.gif[/img]
Ja siin sama kasutaja müütas ka http://cbfoorum.pri.ee/viewtopic.php?t=857&sid=4968fa5ccc21b466cf035b06219505aa
Alan 78+ leiad siit, NB! ära aja segi 78+Multi'ga!!
[img:365:178]http://www.cbradio.cz/cb/img/alan78p.jpg[/img]
Kas sa tahad jaama statsionaari või autosse? Kui autosse, siis see jaam tahab pidevat toidet, kuna muidu unustab kõik (kanal, mälud jne.) ära ja sisse lülitades pead jälle õige kanali otsima. Noh tegelikult kehtib statsionaaris sama jutt. :wink:
VR

VR
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 120
Liitunud: K Aug 29, 2007 9:16 am
Asukoht: Rapla

CB maania

PostitusPostitas VR » T Apr 08, 2008 5:33 pm

Teemast välja - mis vahva CB-maania Rakvere kandis lahti läinud on!
Tegelikult on see muidugimõista tore - nii jõuame poolakatele varsti järgi ja on meil ka igal teisel autol jaam küljes!!
VR

Pahandus
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 60
Liitunud: K Mär 23, 2005 10:39 am
Asukoht: Kunda

PostitusPostitas Pahandus » T Apr 08, 2008 7:15 pm

Lääne -Virumaal käib kõva kihutus töö .....................:D
Olen KUNDA JAANUS
304JP
KO39GM

Kasutaja avatar
jarmo771
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 89
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:52 pm
Asukoht: Sõmeru (Rakvere)

Re: CB maania

PostitusPostitas jarmo771 » T Apr 08, 2008 11:55 pm

VR kirjutas:Teemast välja - mis vahva CB-maania Rakvere kandis lahti läinud on!
Tegelikult on see muidugimõista tore - nii jõuame poolakatele varsti järgi ja on meil ka igal teisel autol jaam küljes!!
VR


No tegelikult ma loodan, et rakverre tuleks rohkem jaamade kasutajaid siis oleks kellega rääkida nagu!!! XD Aga nojh eks tuleb neid asju reklaamida kõvasti :D

Kasutaja avatar
jarmo771
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 89
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:52 pm
Asukoht: Sõmeru (Rakvere)

PostitusPostitas jarmo771 » T Apr 08, 2008 11:56 pm

Pahandus kirjutas:Lääne -Virumaal käib kõva kihutus töö .....................:D

No eks siis teeme kõik koos kihutustööd ma lööks kampa!!!

Kasutaja avatar
jarmo771
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 89
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:52 pm
Asukoht: Sõmeru (Rakvere)

Re: Ostaks CB jaama millel oleks nii AM/FM kanalid!!!

PostitusPostitas jarmo771 » T Apr 08, 2008 11:58 pm

VR kirjutas:
jarmo771 kirjutas:Tahaks osta endale taskukohase hinnaga cb jaama millel oleks AM/FM kanalid endale muidu meeldiks 78 PLUS autoraadiojaam aga ma ootan teie pakkumisi!!! Tänan :D

No sa oled tõsiselt ette võtnud!!
Yaesu pildi leiad siit, aga no CB-bandis pole sul sellega midagi teha [img:161:496]http://www.radioscanner.ru/uploader/2005/fth2010.gif[/img]
Ja siin sama kasutaja müütas ka http://cbfoorum.pri.ee/viewtopic.php?t=857&sid=4968fa5ccc21b466cf035b06219505aa
Alan 78+ leiad siit, NB! ära aja segi 78+Multi'ga!!
[img:365:178]http://www.cbradio.cz/cb/img/alan78p.jpg[/img]
Kas sa tahad jaama statsionaari või autosse? Kui autosse, siis see jaam tahab pidevat toidet, kuna muidu unustab kõik (kanal, mälud jne.) ära ja sisse lülitades pead jälle õige kanali otsima. Noh tegelikult kehtib statsionaaris sama jutt. :wink:
VR

No huvitav kui palju sa selle CB jaama eest saada tahaksid (mul pole palju raha)

VR
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 120
Liitunud: K Aug 29, 2007 9:16 am
Asukoht: Rapla

Re: Ostaks CB jaama millel oleks nii AM/FM kanalid!!!

PostitusPostitas VR » K Apr 09, 2008 12:19 am

jarmo771 kirjutas:No huvitav kui palju sa selle CB jaama eest saada tahaksid (mul pole palju raha)

Oot, pea'nd hoogu, ma olen siinkohal lihtsalt soovitaja rollis! Mu viimane jaam läkski Rakvere kanti, seetõttu ka kommentaar maania kohta :wink: Alan 78+ hind oli ju kuulutuses märgitud! Aga müüja on hoopis Tanel, eks võta temaga ühendust!
http://cbfoorum.pri.ee/viewtopic.php?t=1684
jarmo771 kirjutas:Tahaks osta endale taskukohase hinnaga cb jaama millel oleks AM/FM kanalid endale muidu meeldiks 78 PLUS autoraadiojaam

VR kirjutas:Kas sa tahad jaama statsionaari või autosse? Kui autosse, siis see jaam tahab pidevat toidet, kuna muidu unustab kõik (kanal, mälud jne.) ära ja sisse lülitades pead jälle õige kanali otsima. Noh tegelikult kehtib statsionaaris sama jutt. :wink:
VR

Sa siis veel ei tea kumba varianti sa sidetamisel kasutama hakkad? Saaks veel veidi targutada! :wink:
VR

Kasutaja avatar
jarmo771
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 89
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:52 pm
Asukoht: Sõmeru (Rakvere)

Re: Ostaks CB jaama millel oleks nii AM/FM kanalid!!!

PostitusPostitas jarmo771 » L Apr 12, 2008 9:15 pm

VR kirjutas:
jarmo771 kirjutas:No huvitav kui palju sa selle CB jaama eest saada tahaksid (mul pole palju raha)

Oot, pea'nd hoogu, ma olen siinkohal lihtsalt soovitaja rollis! Mu viimane jaam läkski Rakvere kanti, seetõttu ka kommentaar maania kohta :wink: Alan 78+ hind oli ju kuulutuses märgitud! Aga müüja on hoopis Tanel, eks võta temaga ühendust!
http://cbfoorum.pri.ee/viewtopic.php?t=1684
jarmo771 kirjutas:Tahaks osta endale taskukohase hinnaga cb jaama millel oleks AM/FM kanalid endale muidu meeldiks 78 PLUS autoraadiojaam

VR kirjutas:Kas sa tahad jaama statsionaari või autosse? Kui autosse, siis see jaam tahab pidevat toidet, kuna muidu unustab kõik (kanal, mälud jne.) ära ja sisse lülitades pead jälle õige kanali otsima. Noh tegelikult kehtib statsionaaris sama jutt. :wink:
VR

Sa siis veel ei tea kumba varianti sa sidetamisel kasutama hakkad? Saaks veel veidi targutada! :wink:
VR

Mul praegu nihuke iga ,et varsti juhiload käes ja siis ma tahaks kyll selle autosse panna aga ma ei tea milla ma selle autosse saan nii et esialgu ma arvan et on toas natuke aega!!! :lol: :)

gunn
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 82
Liitunud: P Mär 18, 2007 5:39 pm
QTH: KO29KB
QTH2: KO29IJ
Asukoht: Tallinn KO29IJ, Hagudi KO29KB, Paide KO28SV
Kontakt:

Re: Ostaks CB jaama millel oleks nii AM/FM kanalid!!!

PostitusPostitas gunn » L Apr 12, 2008 11:30 pm

jarmo771 kirjutas:Mul praegu nihuke iga ,et varsti juhiload käes ja siis ma tahaks kyll selle autosse panna aga ma ei tea milla ma selle autosse saan nii et esialgu ma arvan et on toas natuke aega!!! :lol: :)



Loodame et lällar sulle, kui algajale juhile häirivaks teguriks sõidu ajal ei saa...
Albrecht AE-6890+ML145
CB kutsung Gunn!
304QN

Kasutaja avatar
jarmo771
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 89
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:52 pm
Asukoht: Sõmeru (Rakvere)

Re: Ostaks CB jaama millel oleks nii AM/FM kanalid!!!

PostitusPostitas jarmo771 » P Apr 13, 2008 2:14 am

gunn kirjutas:Loodame et lällar sulle, kui algajale juhile häirivaks teguriks sõidu ajal ei saa...

No loodame jh aga ma arvan, et saan ilusti hakkama ,sest rääkimine just rahustab mind!!! :lol:

Kasutaja avatar
jarmo771
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 89
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:52 pm
Asukoht: Sõmeru (Rakvere)

PostitusPostitas jarmo771 » N Apr 17, 2008 6:16 pm

Võib teema lukku panna , sest sain endale juba jaama!!!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist