O: Harry Classicule mikri

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "O:" nagu ostan. Pealkiri peab sisaldama ostetava kauba täpset marki ja mudelit või kirjeldust ostetava kauba kohta.
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Sonny87
Algaja
Algaja
Postitusi: 7
Liitunud: E Veebr 15, 2010 5:10 pm

O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas Sonny87 » E Veebr 15, 2010 7:52 pm

Kui kellegil pakkuda on siis tuld, soovitavalt Tartu/Lõuna-Eesti, kuid sobib ka hea pakkumise korral ka mujalt. Niiet avatud pakkumistele.

seriff
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 126
Liitunud: T Apr 14, 2009 10:02 pm
QTH: KO37KX55
Asukoht: põlvamaa põlgaste
Kontakt:

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas seriff » E Veebr 15, 2010 10:25 pm

tehnoturus peaks kohapeal ka olemas olema.
DX: 304AS Ham: ES6ADB
kutsung: seriff

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas Kaljukits » E Veebr 15, 2010 11:05 pm

Ostsin laotühjenduse ajal oma auto Harry Classikule 50.- kr. eest mingi mikri, mis parandas oluliselt mu jaama modulatsiooni. Mudelit praegult ei viitsi vaatama minna.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas EINAR » E Veebr 15, 2010 11:12 pm

Mulle andsid kohaliku eetri mehed (ja Sa ise ka vist, Seriff) Intek 490 ja 495, järelikult ka 795, mikritele kohe väga hea hinnangu tookord kui meil see CB-jaamade eetris katsetamine toimus...Classicu mikrit nii väga ei hinnatudki !
Mul on mitu mikri tellimust, kui miskit sobivat saan, infin !
Aga seniks katsu ilma mikrita läbi saada! :lol:

Sonny87
Algaja
Algaja
Postitusi: 7
Liitunud: E Veebr 15, 2010 5:10 pm

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas Sonny87 » T Veebr 16, 2010 2:17 am

EINAR kirjutas:Mulle andsid kohaliku eetri mehed (ja Sa ise ka vist, Seriff) Intek 490 ja 495, järelikult ka 795, mikritele kohe väga hea hinnangu tookord kui meil see CB-jaamade eetris katsetamine toimus...Classicu mikrit nii väga ei hinnatudki !
Mul on mitu mikri tellimust, kui miskit sobivat saan, infin !
Aga seniks katsu ilma mikrita läbi saada! :lol:


Naljamees, mul lähevad head jutud kaotsi, aga eks ma siis ajan niikaua ilma läbi, ning ootan su infi :lol:

Sonny87
Algaja
Algaja
Postitusi: 7
Liitunud: E Veebr 15, 2010 5:10 pm

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas Sonny87 » N Veebr 18, 2010 12:07 am

noh mehed mehed, ei ole siis kellegil pakkuda miskit, ning tehnoturu linki ei ole m6ttet saata, sealt tean isegi, et on saada, esialgul uurin maad siit 8)

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas Kaljukits » N Veebr 18, 2010 9:16 am

Sonny87 kirjutas:noh mehed mehed, ei ole siis kellegil pakkuda miskit, ning tehnoturu linki ei ole m6ttet saata, sealt tean isegi, et on saada, esialgul uurin maad siit 8)

Ei tea küll Su QTH-d, aga Tallinna TT-st saaksid 50.- kr eest mikri. Helista neile ja küsi. Lihtne ju.
Vaevalt Sa seda odavamalt kuskilt leiad.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas EINAR » N Veebr 18, 2010 11:14 am

Sonny 87, Kaljukits on just minu nõuande eespool kirja pannud, aga "lohutan" Sind lisainfoga, et noid 50.-EEK-u mikreid oli neil (Tartu meeste jutu järgi) vist üksainus olnud ja seegi enne kuulutuse ilmumist ära müüdud...mina oleks tahtnud ka neid vähemalt ühe pagasnikutäie sisse osta ! :D
Kui miskit leian, infin.
Mikrid on miskipärast meie poes ka tihti küsitud kaup..? No neid 500...600 EEK-seid on muidugi alati saada.

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas Evo » N Veebr 18, 2010 12:32 pm

Mikrofonijuhe kipub tavaliselt (autos kasutades) just pistiku juurest katki minema. Lõika see kahtlane ots maha, puhasta otsad ära ja jooda korralikult uuesti pistikusse kinni. Saad asja tööle ja mured murtud. Kui sama lugu on juhtunud mikrofoni poolses otsas, siis tee samamoodi, lõika närune ots maha ja jooda uuesti kinni.

Sonny87
Algaja
Algaja
Postitusi: 7
Liitunud: E Veebr 15, 2010 5:10 pm

Re: O: Harry Classicule mikri

PostitusPostitas Sonny87 » N Veebr 18, 2010 5:06 pm

Evo kirjutas:Mikrofonijuhe kipub tavaliselt (autos kasutades) just pistiku juurest katki minema. Lõika see kahtlane ots maha, puhasta otsad ära ja jooda korralikult uuesti pistikusse kinni. Saad asja tööle ja mured murtud. Kui sama lugu on juhtunud mikrofoni poolses otsas, siis tee samamoodi, lõika närune ots maha ja jooda uuesti kinni.


juhe ongi jaama poolt peetis, pistiku osa mis läheb jaama, seal oli mingi lühis, proovisin parandada, ei toimi ikka, niiet jään ikka ootama uut mirkit :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist