Canon 400D transiiveri vastu

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "V:" nagu vahetan. Pealkiri peab sisaldama vahetatava kauba täpset marki ja mudelit. "Vahetan lällarit" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Canon 400D transiiveri vastu

PostitusPostitas EINAR » E Jaan 25, 2010 12:37 pm

Pakendis, mõnikümmend pilti tehtud täiskomplektne peegelkaamera vahetada (või müüa) korraliku transiiveri vastu, tehke pakkumisi, ei hakkagi otseselt määratlema, aga ma ei mõtle tavalist (auto)CB-jaama .Canoni väärtus ca 7000.- eeku, aga võimalikud juurdemaks või vastupidi (kui pill väga lahja). :D

Vahetuse (müügi) põhjus lihtsalt uue fotoka Nikon 90 ost, minu vajadustest ja olemasolevast optikast lähtudes.

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: Canon 400D transiiveri vastu

PostitusPostitas Andre5 » E Jaan 25, 2010 3:51 pm

EINAR kirjutas:Vahetuse (müügi) põhjus lihtsalt uue fotoka Nikon 90 ost, minu vajadustest ja olemasolevast optikast lähtudes.


igaks juhuks mainin ära, et filmikaamera optika kasutamine digikaameral võib su digikaamera õhtale saata, loodan, et see olemasolev optika siis ikka digi oma ;)

mina aga oma 400D-ga vägagi rahul... Canonil on palju lisavarustus ja optikat suht kespärase hinnaga, minu arust oli see parim kvaliteedi ja hinna suhtega fotovärgendus... aga kui kodus Nikoni digioptika olemas, siis 100% vahetaks Nikoni vastu ära ;)

Ise olen kasutanud küllaltki palju ka Nikon D200 ja arvan, et korralik pill ka profi jaoks...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Canon 400D transiiveri vastu

PostitusPostitas EINAR » E Jaan 25, 2010 4:22 pm

No jah,...aga tee mõni transiiveri pakkumine või osta Canon ära :D

peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: Canon 400D transiiveri vastu

PostitusPostitas peeter » E Jaan 25, 2010 11:37 pm

919 kirjutas:
igaks juhuks mainin ära, et filmikaamera optika kasutamine digikaameral võib su digikaamera õhtale saata, loodan, et see olemasolev optika siis ikka digi oma ;) ..........

:roll: OHOO!
Nüüd läks küll päris põõsasse kohe täiega.

Üldjuhul sobivad kõik Canoni filmikaamera objed ka kõigile digidele (v.a. vanad ilma elektroonikata, mis lihtsalt ei tööta.)
Vastupidi alati ei lähe, kui tegu spets poolkaadri kaamera objedega. Jne.
Pealegi kõigil ikka lollikaitse ka peal ja kui jõudu ja kirvest ei kasuta, siis niisama vale asja ette ei pane.
Ja ega Nikon Canoni optikat ka ei taha.
See jutt läheb siin teemadest välja.
Tervitustega
Peeter

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: Canon 400D transiiveri vastu

PostitusPostitas Andre5 » T Jaan 26, 2010 10:51 am

peeter kirjutas::roll: OHOO!
Nüüd läks küll päris põõsasse kohe täiega.

Üldjuhul sobivad kõik Canoni filmikaamera objed ka kõigile digidele (v.a. vanad ilma elektroonikata, mis lihtsalt ei tööta.)
Vastupidi alati ei lähe, kui tegu spets poolkaadri kaamera objedega. Jne.
Pealegi kõigil ikka lollikaitse ka peal ja kui jõudu ja kirvest ei kasuta, siis niisama vale asja ette ei pane.
Ja ega Nikon Canoni optikat ka ei taha.
See jutt läheb siin teemadest välja.


Vabandus, kuid natuke off-topicut veel, viimast korda, luban :)

optika murest sain teada siis kui endale hakkasin soetama Canoni peegelkaamerat, mul tuttav juba kümneid astaid ajakirjanduse jaoks fotograafiaga tegeleb, ütles, et see, et sa selle obje sinna ette keerad kohe midagi ei teegi, aga vähe päikesepaistelisemal ilmal võid sa tänu sellele optikale ka põletada natukéne kaamera sisesmust, eriti seda ülitundliku sensorit... muide, ma sain aru, et just Nikoni optika on Einaril olemas, mitte aga Canoni oma, sest ta ikka Nikon D90 plaanib soetada ;)

Canon D400 mul juba olemas ;)
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Canon 400D transiiveri vastu

PostitusPostitas EINAR » T Jaan 26, 2010 11:19 am

OK, mehed, aga nüüd ikkagi:

vahetada transiiveri vastu või müüa see Canon...väärtus ca 7000.-, mõned aastad tagasi oli ta 11 000.- ringis.
Hetkel koos orig. objektiiviga, 17-55 mm, ja 12 Mpx - ga teeb täiesti tasemel pildi, olen suurendanud 40x60 cm pildiks,teravus ja eraldusvõime täiesti talutav veel. Optikat võin juurde pakkuda (tehase hinnaga) millist iganes sooviks oleks.

Info siia, PS-le või tel.: 50 78 385


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist