ÄA: Icom käsijaam, paar tuksis käsijaama ja RG6 kaablit jne

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "ÄA:" nagu ära anda. Pealkiri peab sisaldama ära antava kauba täpset marki ja mudelit. "Ära anda lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

ÄA: Icom käsijaam, paar tuksis käsijaama ja RG6 kaablit jne

PostitusPostitas hall kass » R Dets 08, 2017 6:56 am

Pilt (suurendamiseks kliki pildil)

Icomi käsijaam 70 cm bändile. Kunagi Mart ostis neid ERAÜ laagri täikalt parmuhinnaga ja programmeeris ümber. Minu kasutusse antud pillil on kutsekanal, posu muid kanaleid selle ümber ja Tartu repiiteri kanal. Nüüd annaksin selle edasi. Näiteks inimesele, kes alles tegi endale kutsungi ja otsib nüüd jaama. Või siis kellelegi, kelle hobiks on jaamade putitamine - sellel pillil on aku täiesti kutu, aku pealt saab jaama kasutada vaid mõne minuti. Kaasa tuleb akulaadija, mis on ette nähtud vaid laadimiseks - pinge on sel 8 volti, voolu annab see vaid 80 mA ja pistiku polaarsus erineb toitepistiku omast (laadimise pesa on toite pesast eraldi). Annan kaasa ka toitepistikuga kaablijupi, mille saab ühendada suvalise vähemalt 1-amprise vooluga toiteploki külge.

On veel ära anda tuksis kabulad CB ja 2 m lainealadega, üks vana raadioskänner (ma seda korralikult toimima ei saanud), paarkümmend meetrit RG6 kaablit ja kellel on vaja 12 V toiteplokke, võib neidki küsida.

Antennihuviline võib endale küsida suure kahebändivertikaali, mille ma igiammu ERÜ laagris 1 euroga endale sain. Täitsa töötab, lihtsalt ma proovin üle minna kompaktsema ja kergema kola peale.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: ÄA: Icom käsijaam, paar tuksis käsijaama ja RG6 kaablit jne

PostitusPostitas hall kass » L Dets 09, 2017 10:49 pm

Antenni sai endale ES5AKC.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: ÄA: Icom käsijaam, paar tuksis käsijaama ja RG6 kaablit jne

PostitusPostitas hall kass » E Dets 11, 2017 4:27 pm

Käsijaamad leidsid kah uue omaniku. Alles on kaablipundar. RG6, otstes emased BNC ühendused.
304FL, "Three zero four Freyja love"


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist

cron