1. leht 1-st

Vana audiotehnikat

Postitatud: T Okt 27, 2009 11:32 am
Postitas Ambur
Keldri koristamisel tekkis vajadus lahti saada ka seal seisvast vanast tehnikast.
Enne jäätmete vastuvõttu viimist küsiks, kas keegi on huvitatud vana "Radiotehnika" komplekti kuuluvate, tüüneri "Radiotehnika-T101" (kõik lainealad) ja sama komplekti kassetmaki "Radiotehnika-M201" omandamisest varuosadeks.
Ainult äraviimise vaev (ja pikalt ei viitsi asjaga oodata).

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: T Okt 27, 2009 11:36 am
Postitas tfu
Henri503 kogub vanu raadioid ja töökorras olek pole vajalik.

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: T Okt 27, 2009 12:00 pm
Postitas vanapagan
Ega kogemata vinüülplaadi mängijat üle ei ole. Vaat selle viiks kohe ära ja teised siis kauba peale ka, et Su jalavaeva vähendada.

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: T Okt 27, 2009 12:28 pm
Postitas Ambur
vanapagan kirjutas:Ega kogemata vinüülplaadi mängijat üle ei ole. Vaat selle viiks kohe ära ja teised siis kauba peale ka, et Su jalavaeva vähendada.

Kahjuks ei ole. Kunagi, seda muusikakeskuse komplekti kokku pannes ostsin plaadikeerutaja kohe kõrgema klassi oma ja see on mul keskuse komplektis veel siiani.

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: T Okt 27, 2009 1:04 pm
Postitas vanapagan
Ambur kirjutas:Kahjuks ei ole. Kunagi, seda muusikakeskuse komplekti kokku pannes ostsin plaadikeerutaja kohe kõrgema klassi oma ja see on mul keskuse komplektis veel siiani.


Kahju. Mul oli kunagi Radiotehnika plaadimasin aga ükskord kukkus rusikas kogematta vastu mängia pead ja oligi kõik. Polnud enam juppe mida asemele panna. Piseopea ei sobinud võimendi juurde ja õiget ei koukind kusagilt enam välja, tuli jäätmetesse paigutada. Plaate terve meetri jagu olemas ja kuulaks vahel retrot ka mõnuga.

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: T Okt 27, 2009 1:27 pm
Postitas Kaljukits
Stocki hulludel päevadel oli väljas vinge plaadimasin firmalt Ion. Väga põnev seade ja hindki soodne. Lisaks tasuks tutvuda veel muugi selle firma toodanguga.
http://ionaudio.com/profilelp

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: T Okt 27, 2009 6:38 pm
Postitas EINAR
Vanapagan ja teisedki, mul on ka igasugust Radiotehnika jms vanavara, võtan järgmisel korral kokkutulekule kaasa, jagamiseks! Või kes tahab, tulge kohe Põlvasse, ainult ette tel.: 50 78 385!

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: T Okt 27, 2009 7:42 pm
Postitas vanapagan
EINAR kirjutas:Vanapagan ja teisedki, mul on ka igasugust Radiotehnika jms vanavara, võtan järgmisel korral kokkutulekule kaasa, jagamiseks! Või kes tahab, tulge kohe Põlvasse, ainult ette tel.: 50 78 385!

Aitüma pakkumast, Oleks suvine aeg ,tuleks küll mõnuga ja oleks isegi asja ka sinnapoole, aga enne tulevast suve ei tule sellest midagi välja, kahjuks. Jääme siis ootama kokkutulekut. Seniks kannatust.

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: R Okt 30, 2009 12:26 am
Postitas Mihka
Kui see kassettdekk oleks enam vähem töötav..siis oleks huvi..kui mehaanika läbi..siis ei soovi...muidu kogun ka kõike 80 ndatest..ka vene ja välismaist...

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: R Okt 30, 2009 1:02 am
Postitas Ambur
Mihka kirjutas:Kui see kassettdekk oleks enam vähem töötav..siis oleks huvi..kui mehaanika läbi..siis ei soovi...muidu kogun ka kõike 80 ndatest..ka vene ja välismaist...

Kassettdeki keldrisse kupatamisel töötas see normaalselt, nüüd ei oska öelda, mitmed aastad on sellest möödas.

Re: Vana audiotehnikat

Postitatud: R Okt 30, 2009 11:12 am
Postitas Mihka
Aga sel juhul lukustaks selle endale..edasi juba PS- sis kuidas ja mis...