Kartulid

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "ÄA:" nagu ära anda. Pealkiri peab sisaldama ära antava kauba täpset marki ja mudelit. "Ära anda lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
Joosep
Veteran
Veteran
Postitusi: 315
Liitunud: L Nov 28, 2009 4:41 pm
QTH: KO29KK
Asukoht: Iru, Jõelähtme vald, Harjumaa

Kartulid

PostitusPostitas Joosep » P Mär 13, 2011 4:39 pm

Sai ahmitud hea Albu vahendusel talvekartuleid, aga vahepeal selgus, et meie pere ei tarbi kõike ära. Seega anda ära tasuta üks kotitäis (30- 40 kg) söögikartuleid (sort oli vist Andu). Muidu lähevad käes hukka, aga kellelgi läheks asja eest. Kui huvilisi ei leidu siis võin mõnele lastekodule ära kinkida. Andke teada. Kel huvi tulge järgi.
Mob 5048166
Joosep 3Ø4AJ, ES2AJK
President George, Alan 42, ML 145, Sirio 827 5/8, Sirio SY-27-4 jagi, PMR

haes
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 47
Liitunud: E Veebr 23, 2009 1:06 am
QTH: KO38IJ
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kartulid

PostitusPostitas haes » P Mär 13, 2011 5:36 pm

Ma juba alguses mõtlesin et võtaks aga kuna sa jutu lõpetasid lastekoduga siis las läheb pigem sinna seal on seda rohkem vaja.

Kasutaja avatar
Joosep
Veteran
Veteran
Postitusi: 315
Liitunud: L Nov 28, 2009 4:41 pm
QTH: KO29KK
Asukoht: Iru, Jõelähtme vald, Harjumaa

Re: Kartulid

PostitusPostitas Joosep » E Mär 14, 2011 3:01 am

haes kirjutas:Ma juba alguses mõtlesin et võtaks aga kuna sa jutu lõpetasid lastekoduga siis las läheb pigem sinna seal on seda rohkem vaja.

Einohh kui tuled Tallinnasse käima, võta ära. Mul pole aega sellega tegeleda. Lähen kohe Austriasse suusatama ja siis jääb asi seisma. Saada oma mobla minu privasse või e- mailile. Võtan ühendust.
Joosep 3Ø4AJ, ES2AJK
President George, Alan 42, ML 145, Sirio 827 5/8, Sirio SY-27-4 jagi, PMR


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist