ÄA: pöördkondekaid

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "ÄA:" nagu ära anda. Pealkiri peab sisaldama ära antava kauba täpset marki ja mudelit. "Ära anda lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

ÄA: pöördkondekaid

PostitusPostitas hall kass » N Nov 24, 2011 11:05 am

kondekad.JPG
kondekad.JPG (65.07 KiB) Vaadatud 3911 korda


Sellised on ära anda. Teada on vaid ülalt keskmise suure kolaka mahtuvus - 2x360 pF. Suure kettaga kondeka kestas on muu hulgas posu pisemaid püsikondensaatoreid.

Tartus saan kohale tuua. Midagi ma vastu ei küsi (kelle südametunnistus ei lase kinki vastu võtta, saab selle summutada näiteks ühe Kamatahvliga). Ainult postiga saatmisel soovin postikulu hüvitamist.

kaht neist olen kasutanud oma CB antennituunerites ja võin öelda, et kärasid küll.
304FL, "Three zero four Freyja love"

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: ÄA: pöördkondekaid

PostitusPostitas EINAR » N Nov 24, 2011 12:23 pm

Hall kass, HAM-foorumis juba andsin teada, aga veelkord ka siin: alt vasakpoolne ja kõige parempoolne BRONEERITUD! Massan hääd hinda ja tulen lähipäevadel järgi, too Tartusse nt. TT esindusse, miljoni võin Su a/a-le kah kanda!
73! Einar
50 78 385

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Re: ÄA: pöördkondekaid

PostitusPostitas Ambur » N Nov 24, 2011 4:22 pm

hall kass kirjutas:kaht neist olen kasutanud oma CB antennituunerites ja võin öelda, et kärasid küll.

Loomulikult käravad, aga miks sa tuuneri kaiali lammutasid, seda oleks hea ka HAM riistadega kasutada ?
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: ÄA: pöördkondekaid

PostitusPostitas hall kass » N Nov 24, 2011 6:52 pm

Ambur kirjutas:
hall kass kirjutas:kaht neist olen kasutanud oma CB antennituunerites ja võin öelda, et kärasid küll.

Loomulikult käravad, aga miks sa tuuneri kaiali lammutasid, seda oleks hea ka HAM riistadega kasutada ?


Proovin vahelduseks muid variante. Tuuner oli mul vaid CB jaoks, lühilainet ma veel taga ajama ei hakka. 2 m ja 70 cm antennid pole mul siiani tuunerit vajanud.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: ÄA: pöördkondekaid

PostitusPostitas hall kass » R Nov 25, 2011 2:30 pm

Kondekad on ära antud.
304FL, "Three zero four Freyja love"


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist