ÄA: mikri tuulekaitse, antenn, R213 juppe ja arvutinodi

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "ÄA:" nagu ära anda. Pealkiri peab sisaldama ära antava kauba täpset marki ja mudelit. "Ära anda lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

ÄA: mikri tuulekaitse, antenn, R213 juppe ja arvutinodi

PostitusPostitas hall kass » T Jaan 24, 2012 2:08 pm

IMG00003.JPG
IMG00003.JPG (105.72 KiB) Vaadatud 3023 korda


Annan ära sellised asjad:

Mikrofoni tuulekaitse, pikkus 54 cm, jämedus veidi üle pooleteise cm. Kenasti vutlaris. Sain selle igiammu Mihkalt, aga mul pole mikrit, millele seda otsa kruvida ja ega ma nii pikkade kaigastega helisalvestamisel jännata ei viitsi kah.
Koaksiaalantenn PMR446 sagedustele, tehtud kunagi Januse poolt RG213 kaablist ja oli mõnda aega kasutusel Tartu PMR repiiteri taga. Originaalis oli ta pikem (3 m), mina nudisin ta lühemaks (uus pikkus 118 cm), kuid jootmisega panin metsa ja nüüd antenn ei tööta. Ma pole seda rohkem remontida viitsinud, uus omanik peab selle ise ära tegema. Antenni nudimisest järgi jäänud R213 jupid saate samuti omale.
Arvutite jaoks vedeleb IDE- ja toitekaableid.

Kui viitsin, võin Tartus ise kätte toimetada. Midagi ma vastu ei küsi, tähtis on vaid, et kasutuskõlblik stuff ei satuks prügi hulka (RG213 - kes sellise aarde minema viskaks?).

Kirjutage privas või meiliga paadikapten@hot.ee.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

Re: ÄA: mikri tuulekaitse, antenn, R213 juppe ja arvutinodi

PostitusPostitas hall kass » P Mär 25, 2012 11:08 pm

Arvutipahn ja mikri tuulekaitse on läinud, muu veel alles.
304FL, "Three zero four Freyja love"


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist