1. leht 1-st

ÄA: Icom käsijaam, paar tuksis käsijaama ja RG6 kaablit jne

Postitatud: R Dets 08, 2017 6:56 am
Postitas hall kass
Pilt (suurendamiseks kliki pildil)

Icomi käsijaam 70 cm bändile. Kunagi Mart ostis neid ERAÜ laagri täikalt parmuhinnaga ja programmeeris ümber. Minu kasutusse antud pillil on kutsekanal, posu muid kanaleid selle ümber ja Tartu repiiteri kanal. Nüüd annaksin selle edasi. Näiteks inimesele, kes alles tegi endale kutsungi ja otsib nüüd jaama. Või siis kellelegi, kelle hobiks on jaamade putitamine - sellel pillil on aku täiesti kutu, aku pealt saab jaama kasutada vaid mõne minuti. Kaasa tuleb akulaadija, mis on ette nähtud vaid laadimiseks - pinge on sel 8 volti, voolu annab see vaid 80 mA ja pistiku polaarsus erineb toitepistiku omast (laadimise pesa on toite pesast eraldi). Annan kaasa ka toitepistikuga kaablijupi, mille saab ühendada suvalise vähemalt 1-amprise vooluga toiteploki külge.

On veel ära anda tuksis kabulad CB ja 2 m lainealadega, üks vana raadioskänner (ma seda korralikult toimima ei saanud), paarkümmend meetrit RG6 kaablit ja kellel on vaja 12 V toiteplokke, võib neidki küsida.

Antennihuviline võib endale küsida suure kahebändivertikaali, mille ma igiammu ERÜ laagris 1 euroga endale sain. Täitsa töötab, lihtsalt ma proovin üle minna kompaktsema ja kergema kola peale.

Re: ÄA: Icom käsijaam, paar tuksis käsijaama ja RG6 kaablit jne

Postitatud: L Dets 09, 2017 10:49 pm
Postitas hall kass
Antenni sai endale ES5AKC.

Re: ÄA: Icom käsijaam, paar tuksis käsijaama ja RG6 kaablit jne

Postitatud: E Dets 11, 2017 4:27 pm
Postitas hall kass
Käsijaamad leidsid kah uue omaniku. Alles on kaablipundar. RG6, otstes emased BNC ühendused.