POLITSEI + JUPO

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas siim » T Juul 07, 2009 12:09 pm

Nüüd on ilmselt hilja seda asja ajada, aga kutsuks politsei esindaja kokkutulekule ja las ta selgitab politseipoolset seisukohta ja arusaama CB-st.

Kui seda on eespool teemas juba mainitud, siis sorri, ei lapanud kõike läbi.
304ACJ
ES3ACJ

Kartul
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 100
Liitunud: K Juul 09, 2008 2:13 am
QTH: KO37NS
Asukoht: Põlva/Võrumaa

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas Kartul » T Juul 07, 2009 4:13 pm

Mulle meeldiks, kui meil oleks ametlikult politsei/päästeteenistus CB lainetel esindatud. Politseile võiks siis jooksvalt anda vihjeid liiklushuligaanide kohta või muudest võimalikest probleemidest. Ma usun siiralt, et enamik CB kasutajaid on ka liikluses kultuursed, mistõttu võiks siit meeldiv sümbioos kujuneda. Paraku on olemas ka selliseid isikuid, kes omavad raadiot üksnes selleks, et rekkameestelt "liiklusinfot" teada saada, aga eks nendega ole oma teema.
Kartul / 3Ø4TF / ES6TFJ

peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas peeter » T Juul 07, 2009 4:31 pm

Kartul kirjutas:Mulle meeldiks, kui meil oleks ametlikult politsei/päästeteenistus CB lainetel esindatud. Politseile võiks siis jooksvalt anda vihjeid liiklushuligaanide kohta või muudest võimalikest probleemidest. Ma usun siiralt, et enamik CB kasutajaid on ka liikluses kultuursed, mistõttu võiks siit meeldiv sümbioos kujuneda. Paraku on olemas ka selliseid isikuid, kes omavad raadiot üksnes selleks, et rekkameestelt "liiklusinfot" teada saada, aga eks nendega ole oma teema.

Täiesti nõus Kartuliga.
8AM kanal ongi peaaegu juba nn. maanteekanaliks kujunenud, miks siis ka mitte seda veel rohkem propageerida ja kasutada. Ehk tõesti abi rohkem ka liikluse korraldamisel.
Tervitustega
Peeter

rannamees
Väga vana tegija
Väga vana tegija
Postitusi: 509
Liitunud: T Jaan 18, 2005 5:21 pm
QTH: KO29KI
Asukoht: P8.00
Kontakt:

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas rannamees » T Juul 07, 2009 6:12 pm

liikluse korraldamisega võiks tegeleda ikka selleks vastava väljaõppe saanud isikud, mitte mingi suva tont tänvalt. IMO.

Kartul
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 100
Liitunud: K Juul 09, 2008 2:13 am
QTH: KO37NS
Asukoht: Põlva/Võrumaa

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas Kartul » R Juul 24, 2009 1:50 pm

Just nimelt. Aga mobiilitsi on vihjete andmine või abi kutsumine tülikas, seetõttu oleks CB raadio rakendamise võimalus tore.
Kartul / 3Ø4TF / ES6TFJ

tanello2
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 16
Liitunud: N Aug 13, 2009 1:11 pm
Asukoht: tallinn mustamäe (kutsing puudub,hetkel!)
Kontakt:

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas tanello2 » R Aug 14, 2009 1:14 pm

ei lange küll teemaga kokku aga uut ka tegema ei hakka,seega kas keegi teab mis lainel saab tttk pealt kuulata?
OLEN ALGAJA!

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas smr » R Aug 14, 2009 1:26 pm

rääkimine hõbe, kuulamine kuld

rax
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 236
Liitunud: L Aug 16, 2008 11:26 am
QTH: KO29VG
Asukoht: L-virumaa
Kontakt:

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas rax » R Aug 14, 2009 9:36 pm

tanello2 kirjutas:ei lange küll teemaga kokku aga uut ka tegema ei hakka,seega kas keegi teab mis lainel saab tttk pealt kuulata?


Kas sa mõtled tttk alt Tallinna Trammi ja Trollibussi koondist?
Kui jah siis selle pole küll mingit mõõtet pealt kuulata!Seal sa muud ei kuule kui kus pöörangul sarved maha tulid ja kus keegi katki on!Aga kui sain asjast valesti aru siis vabandused ette! :oops:
DANITA 640AM.
ML145
Kutsung rax
Дерьмократия

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas smr » L Aug 15, 2009 7:01 am

rax kirjutas: selle pole küll mingit mõõtet pealt kuulata!Seal sa muud ei kuule kui kus pöörangul sarved maha tulid ja kus keegi katki on!
Ärme nüüd hakka ette kirjutama, mis on põnev kuulata ja mis mitte :)
Niipalju, kui on ka inimesi, on ka huvisid
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

tanello2
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 16
Liitunud: N Aug 13, 2009 1:11 pm
Asukoht: tallinn mustamäe (kutsing puudub,hetkel!)
Kontakt:

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas tanello2 » L Aug 15, 2009 2:49 pm

rax kirjutas:
tanello2 kirjutas:ei lange küll teemaga kokku aga uut ka tegema ei hakka,seega kas keegi teab mis lainel saab tttk pealt kuulata?


Kas sa mõtled tttk alt Tallinna Trammi ja Trollibussi koondist?
Kui jah siis selle pole küll mingit mõõtet pealt kuulata!Seal sa muud ei kuule kui kus pöörangul sarved maha tulid ja kus keegi katki on!Aga kui sain asjast valesti aru siis vabandused ette! :oops:




jah seda ma mõtlesingi,pole hullu. :D
ja juba leitsingi ülesse,käisin tttk.ee hankeid uurimas(mul seal ikkagi kasutaja olemas)ja mis sa kostad 400-470 MHz
OLEN ALGAJA!

Kartul
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 100
Liitunud: K Juul 09, 2008 2:13 am
QTH: KO37NS
Asukoht: Põlva/Võrumaa

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas Kartul » L Aug 15, 2009 8:41 pm

Ja mina mõtlesin pikka aega, et neil käib see side kuidagi kavalalt üle kontaktliinide :-)
Kartul / 3Ø4TF / ES6TFJ

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas smr » R Juul 20, 2012 11:02 am

Kartul kirjutas:Ja mina mõtlesin pikka aega, et neil käib see side kuidagi kavalalt üle kontaktliinide :-)

Ja maanteel sõitvate autode side käib kavalalt mööda teekatet :D
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

Kasutaja avatar
mark-lll
Veteran
Veteran
Postitusi: 862
Liitunud: R Okt 10, 2008 10:59 pm
QTH: KO29IK63
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: POLITSEI + JUPO

PostitusPostitas mark-lll » R Juul 20, 2012 3:50 pm

tramm-troll tänaseks krüpti all, kui õieti aru saan.. aga politsei jaamad võtavad igale poole ja pole auke sees. eelmine see süsteem kus ericssonid olid...no seal jah oli puudusi, jaamad paukusid ja mida kõike veel:) aga praegune on küll normaalne. käsijaam võtab ka seal kus nt mobiil juba on surnud. sai siin kolatud toompeal lossi all käikudes ja keldrites, gsm oli juba ammu koolenud kusjuures võtsime kaasa emt, elisa ja tele2 :)... käsijaamadel oli aga levipulgad põhjas ja sidekontroll selge. misasja seda tagab kinnistes paekiviruumides....ei tea :roll:

ja patrullid on jah 8AM.. rusikaid järgi neil pole, kellegagi nad ise ei räägi... kuulavad ainult.
naljakas on see, et kui küsid et kas võim on ka taga jaamal lisaks.... 8) siis vaatavad kõik absoluutselt juhmilt otsa :? mõni on küsinud vastu, et milleks jaamale on võimu vaja,... et sky plussi kuuleb ju niisama ka sealt uste kõlaritest... :Hangman:

vot sellised lood on siis...
Mark 3, ES1KPO
X30, Anytone AT-779UV
Pr 145, Taylor 3
AT5888 UV, NR 770R, GT-3TP
Retevis RT3


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist

cron