CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas EINAR » N Juul 09, 2009 10:44 am

Tundke huvi jah, mehed, samal ajal tegutsege!! Seis on s--t! Meil ka suur hunnik aga kõigil nr 2 pääl. Meie jätkame. EINAR JA TEISED.

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas smr » N Juul 09, 2009 11:12 am

EINAR kirjutas:Tundke huvi jah, mehed, samal ajal tegutsege!! Seis on s--t! Meil ka suur hunnik aga kõigil nr 2 pääl. Meie jätkame. EINAR JA TEISED.

Ei kurat. Kui annaks kedagi tehniliste vahenditega ignoreerida siin foorumis, siis oleks Einar kindlalt minu selle nimekirja tipus. Ma lugesin 3 korda seda lauset, enne kui jutu sisu mulle kohale jõudis.

Saan aru, et me peaksime huvi tundma, kuid ka samal ajal tegutsema. Õnneks ma tegutsesin enne ning siis tundsin huvi.
Einari seis paistab sitt olevat, kuid neil (neid on veel mitu????) on suur hunnik number kahtesid ning nad veel jätkavad.

Mu tule anna armu....
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas EINAR » R Juul 10, 2009 12:00 am

Lugesin mitmed korrad...ja ei jõuagi pärale...Panen oma poolnaljaga kiiruga visatut ja mittemidagi erilist silmas peetud ütelust siis ehk veidi teisiti: tundgem kõik huvi et Marcole saaks vajaliku õigeks ajaks kokku ja tegutsegem, aega vähevõitu, *hetkel* ka minu meelest vähevõitu (seega seis s--t), nr 2-e jutt nende *kotitäite * (vt. eespool) tegeliku olemuse (naljaga pooleks) selgitamiseks. Meid siin mitu tõesti, kõik ei saa ise tulla, saadavad minuga. Eks foorumgi omamoodi meedia, teinekord püüan enne ütlemist asjale vaadata ka lugeja poolelt. Tänud õppetunni eest, lugupidamisega, EINAR

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas EINAR » R Juul 10, 2009 8:35 am

Hommikul veelkord värske peaga smr viimast postitust siin lugedes: jutt * nimekirjast,* kas ka teisi oleks vaja tehniliste vahenditega ...ilma igasuguse tagamõtteta pöördu julgelt ka nende (nimekirjas olevate) poole , millega nad häirivad, arvan, pahaks ei panda? Tehniliste vahendite suhtes: mode-de või admin.-i poole, mina aidata ei oska. Teemast väljas, vabandan, mina rohkem ei käsitle seda siin. Kõik (juhul edasine) palun *Kes ma olen* alateemale *EINAR 304EI*, või PS-ile, minu soov:ikka avalikult! Parimate soovidega, EINAR.
Viimati muutis EINAR, R Juul 10, 2009 12:25 pm, muudetud 1 kord kokku.

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas EINAR » R Juul 10, 2009 8:45 am

Hommikul kiiruga enne tööleminekut: kuda seisud on? Lugesime oma *kotitäied* üle, päris märkimisväärne % vajaminevast! Kui peaks siiski vahe jääma miinustesse, pigistame minu arvelt veel juurde, see trahviks ka halva sõnavõtu eest eespool! Ja ajage ikka kõik veel nodi kokku, meie teeme samuti! Tervitused, EINAR.

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Marco » R Juul 10, 2009 10:14 pm

Juurde pole vaja midagi pigistada, ega see 1000 polnud eesmärk. Hetkel peaks olema aasta lõpuni asi nö "korras". Pole arvestatud EINAR'i "kotitäit".
Feel free to try everything, because you only live once.

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas smr » L Juul 11, 2009 9:10 am

Seda me tegelikult kuulda tahtsimegi :)
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas EINAR » L Juul 11, 2009 10:58 pm

No nüüd peaks siis *vajamineval* olema lisaks kõva kuhi peal, jääb edaspidisekski varuks. Tore, et seda kõik koos suutsime saavutada! EINAR.

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Marco » E Juul 13, 2009 11:33 am

Kokku kogunes täpselt nii palju, et saan ära maksta kuni 31 okt. 2010. Võiks öelda, et suurepärane. Tänud kõigile kes toetasid ja aitasid - ühtsuses peitub jõud :prayer: :prayer: Rockime edasi :supz:
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Kaljukits » T Jaan 26, 2016 7:37 pm

Foorumi administraator Marco pöördus minu poole foorumi vöimaliku jätkamise/lõpetamise teemadel. Aasta kulud seoses domeini kuludega, serveri rendiga on 50 euro ringis. Sellele lisanduks ca 30 eurot veel Marco eelmisel aastal omast taskust makstu. Seega CB foorumi jätkamiseks kuni 2016 a lõpuni, oleks tarvis min 80.- eurot. Asjaga ei saa pikalt venitada. Kui on foorumist huvitatuid, siis palun võtke PS Marcoga lähipäevadel, nädalatel ühendust oma panuse esitamiseks ning a/a saamiseks temalt.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

JM75
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 106
Liitunud: P Juul 27, 2014 1:56 pm
QTH: KO29IJ

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas JM75 » K Jaan 27, 2016 10:08 am

Ma ütleks, et privaatsõnumitega keberneerimine ei lähe kohe üldse mitte. Sellises küsimuses tuleks teha üldine ja avalik teemapüstitus, et foorum vajab raha (iseenesest mõistetavalt), kanda sellisele isikule, sellisele arveldusarvele, sellise, väga konkreetse tsiteeritud selgitusega (et kõik kirjutaks sama asja selgituseks) a'la "CB Foorum 2016". Kõik annetajad püsivad samas infoväljas ning saab selgelt kommunikeerida ka seda, kui raha on piisavalt laekunud jne.

Mina oleks valmis 10-ka viskama küll aga mitte nii, et võta mingi inimesega ühendust, hakka mingeid erikokkuleppeid tegema jms.

Igaüks annetagu palju heaks arvab ja ma usun, et saab paari aasta raha suht kiirelt kokku.
CB: President Taylor III Classic ASC, Sirio Omega 27 | PMR: Midland G18 / Midland GB1

vanapagan
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 234
Liitunud: P Mär 06, 2005 4:44 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn.
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas vanapagan » K Jaan 27, 2016 10:15 am

-Ega raha ise Markole kohale ei lähe kui andku arve nr, kuhu raha üle kanda. Ma arvan, et 3euri või kui vaja siis rohkem ei ole probleemiks foorumi kasutajatele, peaks summa kokku saama. Liikmeid on küll palju, aga enamus neist on nn ühekordsed.
Tervitab ja ootab põrgu. Vanapagan.

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas officer » K Jaan 27, 2016 10:21 am

...sama siin!
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Marco » K Jaan 27, 2016 12:06 pm

Ma külastan seda kohta ikka väga harva ja lihtsam oli Kaljukitsele Skype sõnum saata, et ta teema algataks. Kaljukits sai veidi valesti asjast aru. Ok, kirjutan siis veidi stoorit:

Viimased aastad oleme koguaeg saanud serveriruumi renditoetust Tehnoturust, kes see aasta enam ei suhtle minuga. Kuna aasta lõpp oli megakiire ja algus samuti, siis ei hakanud tõmblema ja viskasin domeeni uuenduse (mis on kõik need aastad olnud nö minu rahakoti peal anyway) ja mingid kuud serveriruumi eest peale, kokku siis ca 50€. Iga aastane serveriruumi rent, pluss domeeni uuendus on ca 80€ paar senti siia sinna.

Ma ei taha enda pangakontot teha nö läbikäiguhooviks, kuhu mingi aja tagant keegi jälle midagi kannab ja siis hiljem hakata otsima, kes, kuidas ja palju kokku maksis ja siis vaadata, et palju eest ma reaalselt ka maksta saan.
Hetkel on makstud serveriteenuse eest kuni 01.03.2016. Ehk siis pakuksin välja, et kui keegi tahab raha koguda, siis võtku see enda kanda. Ma hea meelega tahan saada ühte ülekannet või sularaha. Lööme kuupäeva lukku nt. 25.02.
Feel free to try everything, because you only live once.

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Kaljukits » L Jaan 30, 2016 10:48 am

Avaldan siis oma ühest paljudest pangarekvisiitidest, mis on:

TÕNIS LALL
EE

Kes soovivad CB foorumi jätkamist, palun kanda sellele arvele üle raha (mida rohkem, seda uhkem -ärge koonerdage!!)

Selgitusse palun kindlasti märkida:

- oma foorumi kasutajanimi
- CB foorumi toetus

Näiteks:
KALJUKITS, CB foorumi toetus.


Kannan laekunud summa Marcole üle 26.02.

NB! peale 25.02 ärge enam raha liigutage!
NB! Kui vajalik summa 25.02 õhtuks ei kogune, siis maksan kõigile tagasi, millest lahutan võimaliku pankadevahelise ülekande teenustasu ja CB foorumi lõpp.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist

cron