M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

Foorumi reeglid
* Pealkirja ette pane "M:" nagu müün. Pealkiri peab sisaldama müüdava kauba täpset marki ja mudelit. "Müüa lällar" stiilis kuulutused kustutatakse!
* Kui tehing sooritatud, klõpsa nupule Pilt, et teatada moderaatorile teema aegumisest.
huryt
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 46
Liitunud: T Mai 19, 2009 7:27 pm
QTH: KO29IJ37
Asukoht: Mustamäe, Tallinn

M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas huryt » T Dets 08, 2009 9:45 pm

Müüa siis kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone USA riigist. Hind oleks 1500-3000 EEK odavam kui Eestis osta.Raadiosaatjaid oleks 600-1000 odavam.Tingitud sellest et USAs on kõik tehnika odavam.Garantii kehtib 2 aastat mobiilidele.Täpsem info:http://www.tka.riik.ee/1619?id=1800

Näide: Eestis maksab uus Nokia N900 8990.-eek.Minu kaudu saab seda 7500.-eek.
Eestis maksab Alan 42 saatja 2235 EEK.Minu kaudu saab 1700 EEK
Soodsam hind varieerub sõltudes mudelist.

Soovi korral võtke ühendust ja vaatame milline telefon/raadiosaatja sobiks teile rohkem.

NB!Et ei tekkiks arusaamatusi.Ma ei telli alguses ja siis maksate raha.Süsteem on nii: Maksate vajalik summa,ma esitan tellimuse,Kaup jõuab kohale mitte kauem kui 14 päeva(vahepeal nädalaga).Kohe kui saan kätte,saadan teile edasi.
Tagasimakse: Maksan raha tagasi kui ise kaupa kätte saade näen et see on kahjustatud.Saadan selle kohe tagasi müüale ja ta maksab mulle 5 päeva jooksul raha tagasi,mille ma teile ka peale seda üle kannan.
Viimati muutis huryt, K Dets 09, 2009 6:21 pm, muudetud 2 korda kokku.
Daniel KO29IJ37

ccdc
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 45
Liitunud: E Okt 06, 2008 8:59 pm
QTH: KO38FG
Asukoht: tartu

Re: M: Kõikvõimalike mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas ccdc » K Dets 09, 2009 9:18 am

Kui tellin näiteks 8000.- telefoni.Maksan raha ära ... siis ootan 14 +14+5 päeva ja siis ...ups. Kas lihtsamalt ei saa neid assju ajada.Ja kõik usast tellitud telefonid meil ei tööta.
soetan raadio kunagi....

Kasutaja avatar
pauhh
Veteran
Veteran
Postitusi: 847
Liitunud: T Okt 14, 2008 7:37 pm
QTH: KO18UW
Asukoht: Taebla
Kontakt:

Re: M: Kõikvõimalike mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas pauhh » K Dets 09, 2009 1:54 pm

huryt kirjutas:NB!Et ei tekkiks arusaamatusi.Ma ei telli telefoni alguses ja siis maksate raha.Süsteem on nii: Maksate vajalik summa,ma esitan tellimuse,Kaup jõuab kohale mitte kauem kui 14 päeva(vahepeal nädalaga).Kohe kui saan kätte,saadan teile edasi.
Tagasimakse: Maksan raha tagasi kui ise kaupa kätte saade näen et see on kahjustatud.Saadan selle kohe tagasi müüale ja ta maksab mulle 5 päeva jooksul raha tagasi,mille ma teile ka peale seda üle kannan.


Imelik... kui tellid saadetakse kaup mitte kauem kui 14 päevaga siia aga kui kaup on kahjustatud siis saadad kauba tagasi ja 5 päevaga on raha juba sulle üle kantud! Kuidas kaup siia jõuab 14 päevaga aga tagasi läheb 5 päevaga?
Minu teada ei maksa keegi ennem raha tagasi kui on tehtud ekspertiis! Seega tundub olevat kahtlane business!!!
Parimatega,
Janek alias Pauhh/ES2ADF
http://pauhh.planet.ee/adf

Kasutaja avatar
Andre5
Veteran
Veteran
Postitusi: 309
Liitunud: N Apr 16, 2009 1:16 pm
Asukoht: Ida-Virumaa, Kohtla-Järve, Jõhvi, Tartu

Re: M: Kõikvõimalike mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas Andre5 » K Dets 09, 2009 2:41 pm

natuke imelik jah... aga USA on ka üks imelik riik ja seal kauba tagastamisega tegelt lood kergemad kui meil... poed liiga palju muretsevad oma maine pärast ja tihtipeale kauba ja raha tagastus tehakse ilma ekspertisita...

ei tea kuidas on lood seal telefonide ja postile kulutatud ajaga, aga paljude asjadega on nii, et 14 päeva on sul aega kaup tagasi tuua ja ega kedagi eriti ei huvita miks sa seda tegid... mul tuttav vajas korra kallit ülikonda, ostis poes ära käis oma käimised ära ja siis tõi tagasi, kokku 3 päeva, peas et sildid kõik olid kohal korralikult, need sai selga ajades ilusti sissepoole keeratud, sai raha ka täies mahus tagasi ja küsiti ainult, et kas ülikond ei sobinud ja kõik...
Kutsung: Andre5

Intek M-790+, Sirio AS 100 MAG

Tehnoturg-T edasimüüja Ida-Virumaal
55962411

huryt
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 46
Liitunud: T Mai 19, 2009 7:27 pm
QTH: KO29IJ37
Asukoht: Mustamäe, Tallinn

Re: M: Kõikvõimalike mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas huryt » K Dets 09, 2009 3:08 pm

Asi on tagasisaatmisega nii et aega läheb kiiremini tagasisaatmisega,kuna ma saadan kauba tagasi ekspress postiga.Aga mulle saadetakse tavapostiga mis ongi aeglasem.Muidugi sate kiire postiga tellida aga siis läheb postikulu suuremkas.Tavaliselt postikulu tavaostiga on tasuta.

NB! Kui te tahate et garantii telefonil oleks(2 aastat),siis ma pean tellima Euroopast.Kui ei taha,siis USAst.Seega euroopa telefonid lähevad pisut kallimaks aga ikkagi jäävad odavamaks kui meil.

Business võib kahtlane tunduda aga garanteerin teile et kui kaup ei saabu või saabub minu kätte kahjustatuna,siis ma kohe saadan selle tagasi ja te saate oma rahad tagasi.
Iga ostjaga ma sõlmin kirjaliku leppingu et kui midagi on siis ma ei saa lihtsalt kuhugi ära kaduda nagu seda mõned inimesed teevad.
Daniel KO29IJ37

Kasutaja avatar
rudolf
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 164
Liitunud: T Jaan 29, 2008 1:33 pm
QTH: JP66UU
QTH2: KO29KK
Asukoht: Norway, Ørnes
Kontakt:

Re: M: Kõikvõimalike mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas rudolf » K Dets 09, 2009 4:30 pm

Natuke OT-d aga kas raadiojaamu saab ka teie kaudu tellida USAst?
Siin Kaljukits postitas ühe toreda usa poe lingi kuhugile. Kus üks teatud Yaesu oli magusa hinnaga.
KENWOOD TH-F7E+NW-2000,Presitent Taylor,PMR Maxon S1
Kutsungid:Rudolf;ES1PIK;3Ø4TP
QTH:KO29JK85GD

huryt
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 46
Liitunud: T Mai 19, 2009 7:27 pm
QTH: KO29IJ37
Asukoht: Mustamäe, Tallinn

Re: M: Kõikvõimalike mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas huryt » K Dets 09, 2009 6:12 pm

Muidugi saab raadiojaamad minu kaudu osta.Seda ma teen hea meelega et aidata arendada Eesti CB/PMR taset!
Daniel KO29IJ37

Kasutaja avatar
maxxxx
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 55
Liitunud: E Veebr 05, 2007 9:53 pm
Asukoht: Tallinn KO29KK55 ja L-Virumaa KO29XK56

Re: M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas maxxxx » K Dets 09, 2009 6:46 pm

huryt kirjutas:Garantii kehtib 2 aastat mobiilidele.Täpsem info:http://www.tka.riik.ee/1619?id=1800
NB!Et ei tekkiks arusaamatusi.Ma ei telli alguses ja siis maksate raha.Süsteem on nii: Maksate vajalik summa,ma esitan tellimuse,Kaup jõuab kohale mitte kauem kui 14 päeva(vahepeal nädalaga).Kohe kui saan kätte,saadan teile edasi.
Tagasimakse: Maksan raha tagasi kui ise kaupa kätte saade näen et see on kahjustatud.Saadan selle kohe tagasi müüale ja ta maksab mulle 5 päeva jooksul raha tagasi,mille ma teile ka peale seda üle kannan.


On täiesti arusaadav, et kõik maandavad riske aga kuidas maandada riski, et Sa minu rahaga auto alla ei jää...?
Ära esita kunagi küsimust, kui vastusest midagi ei sõltu...

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas officer » K Dets 09, 2009 7:06 pm

...oleks nii armas,kui keegi tooks tõesti rigisid USA'st ilma,et neil peaks olema tingimata CE märgistus(sry my wildest dream!) :D
ES2JT/304JT

huryt
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 46
Liitunud: T Mai 19, 2009 7:27 pm
QTH: KO29IJ37
Asukoht: Mustamäe, Tallinn

Re: M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas huryt » K Dets 09, 2009 7:23 pm

On täiesti arusaadav, et kõik maandavad riske aga kuidas maandada riski, et Sa minu rahaga auto alla ei jää...?[/quote]

No see on ka võimalus aga raha sa kannad ju mulle kontole.Ja konto ei saa auto alla jääda :D :D
Daniel KO29IJ37

Kasutaja avatar
maxxxx
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 55
Liitunud: E Veebr 05, 2007 9:53 pm
Asukoht: Tallinn KO29KK55 ja L-Virumaa KO29XK56

Re: M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas maxxxx » K Dets 09, 2009 7:27 pm

Kas ma saan Su konto PIN koodid????
Ära esita kunagi küsimust, kui vastusest midagi ei sõltu...

ccdc
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 45
Liitunud: E Okt 06, 2008 8:59 pm
QTH: KO38FG
Asukoht: tartu

Re: M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas ccdc » K Dets 09, 2009 8:21 pm

Ma soovitan selle teema kustutada.Asi lõhnab vähga pettuse järele.
soetan raadio kunagi....

Kasutaja avatar
ermo
Site admin
Site admin
Postitusi: 447
Liitunud: R Jaan 23, 2009 11:32 am
QTH: KO38JJ
Asukoht: Tartu, Annelinn
Kontakt:

Re: M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas ermo » K Dets 09, 2009 8:33 pm

huryt kirjutas:Müüa siis kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone USA riigist. Hind oleks 1500-3000 EEK odavam kui Eestis osta.Raadiosaatjaid oleks 600-1000 odavam.Tingitud sellest et USAs on kõik tehnika odavam.Garantii kehtib 2 aastat mobiilidele.Täpsem info:http://www.tka.riik.ee/1619?id=1800


Nonii üle pika aja postitan foorumisse paar reakest.
Nüüd asja tuuma kallale - USAst tellida Alan42 535 eeku odavamalt. Selle eest ma pean:
1. ootama 2-3 nädalat
2. garantii puhul pean taas ootama 1-x nädalat.
3. pean 100% raha ette maksma, siinkohal väike märkus sulle: müüa võib nõuda kuni 50% ulatuses etttemaksu!

Ehh tänan pakkumast kuid selle 500 kroonise vahe pärast ei hakka ma aja ja rahaga jukerdama. lähen ostan Tehnoturust kallima hinna eest
selle ja saan kohe kätte. Teiseks, kui on garantii asi siis on see lahendatud mõne päevaga mitte nädalatega.
Sorry aga see teema ei pela.
Midagi pole enam alles

heikis
Noorem lällaja
Noorem lällaja
Postitusi: 17
Liitunud: N Apr 02, 2009 11:31 pm
QTH: KO29HJ
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas heikis » R Dets 11, 2009 3:20 am

ei tasuks unustada, et uuest aastast maksate lisaks käibemaksu, kui toote hind jääb alla 150 euro, ning üle 150 euro puhul maksate käibemaksu + tollimaksu.

Näide: Eestis maksab uus Nokia N900 8990.-eek.Minu kaudu saab seda 7500.-eek

ära tee nalja. sellise summa puhul peab saaja maksma käibemaksu ning tollimaksu juurde. käibemaks siis 20% ja tollimaks mingi väiksem protsent. kui need numbrid kokku lüüa, siis läheb see nali ostjale kallimaks maksma kui Eestist osta.

Kasutaja avatar
TDR K-J 257
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 92
Liitunud: L Okt 31, 2009 11:18 am
Asukoht: Kohtla-Jarve/Ida Virumaa/KO39PJ.

Re: M: Kõikvõimalike raadiosaatjaid/mobiiltelefone(tutikad)

PostitusPostitas TDR K-J 257 » R Dets 11, 2009 8:32 am

kahtlane asi vaga ohtlik


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist