Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

Jaga infot ürituste kohta ja kommenteeri
Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas Kaljukits » T Apr 05, 2011 8:16 pm

5. juubelikokkutulek toimub 15.07-17.07 Pärnumaal, Kablis (KO27FX). Toimumise aeg on analoogselt eelmise aastaga 2 nädalat peale HAM kokkutulekut. Avamine on laupäeval, 16.07, aga soovijad võivad juba koguneda reedelgi.

vt. KAARTI

Pilt

Kokkutulekuks on reserveeritud Minikämping http://www.minikamping.ee/ -usun, et see on meile igati mõnus, suuruselt paras ja ka looduslikult kenas kohas. Kõik kommunikatsioonid olemas ja ka varjualused, et vihma käest saaks ära, kui nii peaks juhtuma. Nii majades kui ka telkimiskohtade juures on elekter, soovi korral saab majja rentida külmiku. Kasutada on wc dushiruum.

Toitlustuse saame tellida kõrvalolevast Lepanina motellist. Toit tuuakse meile meie valitud ajaks laagrisse kohale ja läinud aasta hindadega oli 100.- kr kanti ning 3-käiguline.
Registreerimislehele palun kindlasti märkida, kas toitu võtate või ei. Grillida saab palju kulub ja palju liha ja sütt kaasa viitsite võtta.

Esialgsest plaanitud kavast:

- kui on huvilisi, siis korraldame HAM eksami sooritamise. Vajalik oleks soovijail registreerimise juures seegi soov ära märkida. Kui soovijaid ei tule, siis ei ole vaja ka eksamikomisjoni tülitada.
- Eesti üks esimesi CB raadiohääli Vello (ES1QD) andis nõusoleku tulla rääkima teemal rahvusvahelised CB DX klubid.Ta on ise nende tööst osa võtnud ja põnevat pajatamist saame kohe kindlasti kuulma.
- kindlasti teema ka sidet ja seda erinevatel lainepikkustel. Loodame, et päikese aktiivsus võimaldab sel kokkutulekul töötada lihtsa aparatuuriga kaugete maade taha.
- kirbuturg samuti nagu juba heaks traditsiooniks on saanud
- pakun sel aastal välja näituse isetehtud sidevahenditest. Kellel on midagi kaasa võtta, sest huvi on kindlasti kõigil suur.
- Heldur (Henri) ES8SW -sateliit-side-korifee räägib, kuidas on võimalik lihtsa käsijaamaga pidada sidet üle kogu plaeneedi (!)
- lisaks saab kõrvalasuvas Lepanina restoranis ilusa ilmaga mereäärsel terassil nautida häid roogasid, jooke ja seda koos loojuva päikesega nagu õdusamates Vahemereäärsetes paikadeski :D.

Kui on kellelgi veel mõni ühistegevuseks sobiv plaan ja kes tahaks seda ka ise kohapeal läbi viia, juhtida, andke kindlasti märku!!


5 maja on broneerinud:

1. Kaljukits (2 päeva)
2. Pauhh (2 päeva)
3. Karla (2 päeva)
4. Officer (?)
5. Bob (1 päev)

Telkijad saavad enda käsutusse matkaautodele ettenähtud elektriga varustatud kohad.
5 euri nägu ja eelkooliealisef tasuta.
Kui keegi soovib magada enda sõidukis, siis hind on ikka 5 eur. nägu.


Kabli 2011 kokkutulekule regisrteerimine:

1. Kaljukits: 2 inimest, 2 toitu, majutus majas
2. Pauhh: 2 p. majutus majas
3. Karla: 2 inimest, 2 p. majuts majas
4. Officer: 2 inimest, majutus majas
5. Bob: 2 inimest, majutus majas, 2 toitu
6. Siim: 1 inimene, 1 toit
7. Kaups: 1 inimene, 1 toit, maja ratastel
8. Dmmedia: eksam
9. Kristo1: eksam, toit, majutus
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » T Apr 05, 2011 8:30 pm

Eeskujuks & etalooniks võiks võtta Tõrva kokkutuleku:
Minule meeldis asjalik ja rahulik õhkkond, iseenselikult tekkinud eriaalased diskusioonid ja ei mingit üleorganiseerimist.....klassivenna organiseeritud väljasõit "super HAM'i" koju.
Korralik ööbimisvõimalus Tõrvas, kuna "telkimisajad" on minu jaoks (õnneks!) lootusetult möödas :)
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
pauhh
Veteran
Veteran
Postitusi: 848
Liitunud: T Okt 14, 2008 7:37 pm
QTH: KO18UW
Asukoht: Taebla
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas pauhh » N Apr 07, 2011 9:43 pm

Rääkisin ES8SW- Helduriga. Tema on siis selline mees kes tavalise odava kahe bandi kabulaga teeb sidesi üle satelliitide. Praeguse seisuga on teinud minu teada 61 maad! On ka sidetanud samasuguse kabulaga kosmosejaamaga mis ümber maakera tiirleb. Ühesõnaga oli ta nõus tulema ja sellest asjast lähemalt rääkima ning ka demostreerima asjahuvilistele kuidas asi käib. Kuna odava varustusega on ka võimalik märkimisväärseid saavutusi teha siis arvan, et sobib see igati algajatele kui ka vanadele kaladele :)
Parimatega,
Janek alias Pauhh/ES2ADF
http://pauhh.planet.ee/adf

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas siim » R Apr 08, 2011 11:01 am

Kas ilma majata osalejate registreerimine on alanud?

Mul on üks vana võimendi, võib teha sellega võimenditõuke võistluse ja auhinnaks on seesama võimendi.
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas Kaljukits » R Apr 08, 2011 11:06 am

Kuna majadega on asjad kombes, siis võiks ka alustada registreerimist:

Kui teate, mitmekesi tulete võiks ka selle lisada, aga kindlasti on tarvis märkida, kas soovite tellida ka toitu ja kas tahate sooritada eksamit.

Kabli 2011 kokkutulekule regisrteerimine:

1. Veevalaja: 3 inimest, 3 toitu, 1 eksamisooritaja
2...
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas EINAR » R Apr 08, 2011 1:45 pm

Osalejad Lõuna-Eestist, kes sooviksid minu poolt pakutava mikrobussiga edasi-tagasi reisi ette võtta, andke mulle varakult teada, esialgu jäänud 7-st kohast 5 vaba veel. Sõit kallis ei tule. Tel.: 50 78 385 või PS.

Auhindadeks oleks ka minul üht-teist raadioamatöörile vajalikku välja pakkuda, mis minule liigne, aga kellelegi võib asja ette minna. Võtan kaasa.
Näituse jaoks võiks kaasa võtta mitte ainult omaehitatud raadiovärgendust vaid ka vanematest aegadest pärit tööstuslikult toodetud amatöör-aparatuuri, aga miks mitte ka ringhäälingu tehnikat ja muudki analoogset elektroonikat möödunud aegadest ja või ka kaasajast.
Turg võiks juubeli puhul ületada ettekujutuse piirid! :P
Päevakavva võiks omalt poolt pakkuda ka õhkrelvast laskmise (samuti auhinna peale), Laitses võttis lõpu poole see võistlus pöörded üles, ainult saabunud pimedus peatas võistluse. Kellegi poolik märklaud on mul veel alles - võib sellel kokkutulekul jätkata! :)
304EI/ES6EI

Kasutaja avatar
Dzinn
Veteran
Veteran
Postitusi: 625
Liitunud: K Aug 26, 2009 2:56 pm
QTH: KO29FH
Asukoht: Keila
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas Dzinn » R Apr 08, 2011 2:05 pm

EINAR kirjutas:/---/ Auhindadeks oleks ka minul üht-teist raadioamatöörile vajalikku välja pakkuda, /---/
Päevakavva võiks omalt poolt pakkuda ka õhkrelvast laskmise (samuti auhinna peale), Laitses võttis lõpu poole see võistlus pöörded üles, ainult saabunud pimedus peatas võistluse. Kellegi poolik märklaud on mul veel alles - võib sellel kokkutulekul jätkata! :)

Eelmine kord Laitses sai varem ära mindud ja lubatud Auhind jäigi saamata (Henri_315)... Ära siis seda ka unusta :D

D
Dzinn / ES2ACT
Telia 4G (Mõtetes : 2m/CB/Ham :D )

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas Kaljukits » R Apr 08, 2011 2:22 pm

EINAR kirjutas:Näituse jaoks võiks kaasa võtta mitte ainult omaehitatud raadiovärgendust vaid ka vanematest aegadest pärit tööstuslikult toodetud amatöör-aparatuuri, aga miks mitte ka ringhäälingu tehnikat ja muudki analoogset elektroonikat möödunud aegadest ja või ka kaasajast.
Turg võiks juubeli puhul ületada ettekujutuse piirid! :P
Päevakavva võiks omalt poolt pakkuda ka õhkrelvast laskmise (samuti auhinna peale), Laitses võttis lõpu poole see võistlus pöörded üles, ainult saabunud pimedus peatas võistluse. Kellegi poolik märklaud on mul veel alles - võib sellel kokkutulekul jätkata! :)
304EI/ES6EI


Usun, et iga algatus on tererulnud ning leidub huvilisi nii ühele kui ka teisele, kolmandale jne. üritusele. Hetkel on õnneks veel kokkutulekuni veidi aega, kuid kuskil peale jaani peaks kokku seadma juba täpsema agenda ja seda arutama. Eks siis uhtleme, et see saaks parim võimalikest, st. et kui ka mingid tegevuste ajad peaksid kattuma saaks neid veel muuta, kui leidub neid, kes sooviksid mõlemal osaleda.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
siim
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 124
Liitunud: N Mai 05, 2005 11:35 am
QTH: KO28HW

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas siim » R Apr 08, 2011 6:33 pm

Kaljukits kirjutas:Kabli 2011 kokkutulekule regisrteerimine:

1. Veevalaja: 3 inimest, 3 toitu, 1 eksamisooritaja
2...


Siim: 1 inimene, 1 toit.
304ACJ
ES3ACJ

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas officer » L Apr 09, 2011 3:56 pm

...see Kaljukitse lokaatori kohta õiendaks, et ma kunagi mõõtisin GPS'iga ja siis sain tulemuseks, et 27 ruut algab Kabli Läti poolses osas, just seal, kus mingi kapteni majamuuseum. Minu onnike asus Lemmes, KO27KM.
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
kaups
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 149
Liitunud: T Dets 12, 2006 4:30 pm
QTH: KP23HM
Asukoht: soome
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas kaups » L Apr 09, 2011 8:34 pm

kui soomest ikka tulema lastakse sis olen ka tulija. ja ikka täispäevad :P :P :drinkers: :drinkers:
kõige parem võimendi on antenn :D
alan 100+ antenn ml145
+358458955799

Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 831
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas postikana » P Apr 10, 2011 1:25 pm

Väheke lisa:
Kämpingu kasutamine algab kell 13.00 ja lõpeb järgmisel päeval kell 12.00. Öörahu alates 24.00.
Kämpingus on madratsid sees. Nendelt võimalik võtta lisaks linad, tekid padjad, siis lisandub 1,50 eur nägu.

Telkimine maksab 5 eur nägu. (eelkooliealised tasuta). Kui keegi soovib magada enda sõidukis, siis hind on ikka 5 eur nägu. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.


Põhimõtteliselt võib mõelda ka Lepanina hotellis või suvemajakeses ööbimisele (300m edasi). Hind on veidi kõrgem, kuid hinnas sisaldub buffet hommikusöök, dušširuumide kasutus, voodipesu ja käterätik. http://lepanina.ee/?id=1471

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas Kaljukits » P Apr 10, 2011 5:46 pm

Ja veel selline pisike täpsustus Minikämpingust:

Kui Teil on võetud 5 maja ja 10 telki, siis on kogu territoorium Teie päralt.
Kui võtate ainult 5 maja, siis võtame juurde matkaautosid ja haagissuvilaid

Majad on põhi päeval 16.07 kõik võetud. Ma arvan, et mõistlik oleks teha ka 50.- eurone ettemaks kõikide telkide eest. Siis saaksime olla omakeskis, kui nii palju telke ei kogunekski, selle raha omavahel kuidagi ära jagada.
EDIT: näiteks korjata igalt registreenunult sümboolne 1 euro, mille saaks tema kohaletuleku puhul ta majutusarvelt maha lahutada.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
kaups
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 149
Liitunud: T Dets 12, 2006 4:30 pm
QTH: KP23HM
Asukoht: soome
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas kaups » P Apr 10, 2011 11:03 pm

no jah kui ma tulen siis mul nö maja ratastel :) siis selle kohamaksu ikka saab :) kui just ei pea väga kaugele parkima :D siis võib õhtul leidmisega tulla pisikesed probleemid :drinkers: :drinkers: :drinkers:
ma nii tyhmä ikkagi et ei osanud kuskilt seda osavõtumaksu välja lugeda :) söögi kirja ikka mind pange ja eks ma võtan mingit nosimist ikka kaasa :) (ehk käin metsas vahepeal ja saab suisa värsket :P )
kõige parem võimendi on antenn :D
alan 100+ antenn ml145
+358458955799

Kasutaja avatar
kaups
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 149
Liitunud: T Dets 12, 2006 4:30 pm
QTH: KP23HM
Asukoht: soome
Kontakt:

Re: Eesti 5. CB sõprade juubelikokkutulek 2011

PostitusPostitas kaups » E Apr 11, 2011 7:45 pm

okkapro mulle siis söök ja kohalikud tydrukud :P
kõige parem võimendi on antenn :D
alan 100+ antenn ml145
+358458955799


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist