Tüütu naabri segamine

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
Bandiit
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 39
Liitunud: N Okt 09, 2008 6:16 pm
QTH: KO38II69HU
QTH2: KO39EK22PT
Asukoht: Tartu // Lääne-Virumaa

Tüütu naabri segamine

PostitusPostitas Bandiit » E Apr 11, 2011 11:28 am

Mõnele võib mu järgnev mõte ebaeetiline tunduda, aga olgem ausad, selline naabri terror pole ka kindlasti eetiline tegevus.
Probleemiks on siis, et ühika kõrvaltoas elab inimene kellele meeldib alatasa valjusti muusikat kuulata. Tuli mõte ta võimendis kuidagi häireid tekitada, et ta muusika "nautimist" veidi ebameeldivamaks muuta. Ma ei mõtle, et kohe kui sealt muusikat kostab peaks segaja tööle panema, vaid ikka mõistlikult - kui vaja õppida või kui tõesti helirõhk nii kõrgeks aetakse, et igapäeva elugi segab, siis võtaks meetmed kasutusele. Vahel mind üldse ei häiri ja teinekord tahaks ju ise ka natuke volüümi kõvemaks panna, sellepärast olen isegi kannatlik temaga. Aga tõesti, see tüüp on ammu üle igasuguse piiri läinud ja normaalne pole ta ka kindlasti mitte - seega, nagu inimesega rääkimine, langeb siinkohal ära. Madalat vaimset taset näitab juba see, et ta muusikamaitse piirdub keskmiselt 6-7 looga ja vahel kuulatakse ühte lugu 6-7 korda järjest (päris ausalt, ma ei liialda). Kõike kokku võttes, oleks parim lahendus teda diskreetsete vahenditega välja treenida.
Äkki oskab keegi midagi sellist soovitada. Toimeraadius peaks 3-4 meetrit olema ja ainult häireid tekitama, mitte elektroonikat kahjustama! Põhimõtteliselt peaks ju mobiilside ka segama, aga siin on nii hea levi, et telefon hoiab saatevõimsuse liiga madala. Mu enda võimu hakkas alles 20-30 cm peal häirima.
ex unitate vires - ühendusest sünnib jõud,
samas on ühenduse loomine väga jõukulukas.
73!

Kasutaja avatar
taivo
Veteran
Veteran
Postitusi: 356
Liitunud: P Jaan 27, 2008 4:23 pm
QTH: KO39LH
Asukoht: Tallinn Kopli ; Ida-Virumaa Kulja
Kontakt:

Re: Tüütu naabri segamine

PostitusPostitas taivo » E Apr 11, 2011 2:07 pm

Proovi lällariga, AM modulatsioonis. Saad ehk talle läbi tema oma kõlarite valjult meelde tuletada, et vahetaks pala või keeraks vaiksemaks.

olc
Veteran
Veteran
Postitusi: 717
Liitunud: P Juul 08, 2007 8:13 pm
QTH: KO38JJ

Re: Tüütu naabri segamine

PostitusPostitas olc » E Apr 11, 2011 7:39 pm

Mõelge siis juba välja, kuidas ma saan oma kalli naabri klaveri trossid nii võnkuma panna et ta kohe üldse seda asja enam mängida ei tahaks.

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Tüütu naabri segamine

PostitusPostitas officer » E Apr 11, 2011 8:04 pm

...lihtsam ja maalähedasem on naabril nägu soustiseks lüüa(kindlasti ka öelda, mille eest!) :roll:
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
ermo
Site admin
Site admin
Postitusi: 447
Liitunud: R Jaan 23, 2009 11:32 am
QTH: KO38JJ
Asukoht: Tartu, Annelinn
Kontakt:

Re: Tüütu naabri segamine

PostitusPostitas ermo » E Apr 11, 2011 10:21 pm

Bandiit kirjutas:Mõnele võib mu järgnev mõte ebaeetiline tunduda, aga olgem ausad, selline naabri terror pole ka kindlasti eetiline tegevus.
Probleemiks on siis, et ühika kõrvaltoas elab inimene kellele meeldib alatasa valjusti muusikat kuulata. Tuli mõte ta võimendis kuidagi häireid tekitada, et ta muusika "nautimist" veidi ebameeldivamaks muuta. Ma ei mõtle, et kohe kui sealt muusikat kostab peaks segaja tööle panema, vaid ikka mõistlikult - kui vaja õppida või kui tõesti helirõhk nii kõrgeks aetakse, et igapäeva elugi segab, siis võtaks meetmed kasutusele. Vahel mind üldse ei häiri ja teinekord tahaks ju ise ka natuke volüümi kõvemaks panna, sellepärast olen isegi kannatlik temaga. Aga tõesti, see tüüp on ammu üle igasuguse piiri läinud ja normaalne pole ta ka kindlasti mitte - seega, nagu inimesega rääkimine, langeb siinkohal ära. Madalat vaimset taset näitab juba see, et ta muusikamaitse piirdub keskmiselt 6-7 looga ja vahel kuulatakse ühte lugu 6-7 korda järjest (päris ausalt, ma ei liialda). Kõike kokku võttes, oleks parim lahendus teda diskreetsete vahenditega välja treenida.
Äkki oskab keegi midagi sellist soovitada. Toimeraadius peaks 3-4 meetrit olema ja ainult häireid tekitama, mitte elektroonikat kahjustama! Põhimõtteliselt peaks ju mobiilside ka segama, aga siin on nii hea levi, et telefon hoiab saatevõimsuse liiga madala. Mu enda võimu hakkas alles 20-30 cm peal häirima.


Mina olen katsetanud erinevaid meetmeid. Alates rääkimisest kuni voolu regulaarse väljalülitamiseni. Ei aidanud. Lõpuks keegi majast oli talle vitsa andnud ja miskit veel. Nüüd on juba aastaid mõnus rahu :D
Midagi pole enam alles

Kasutaja avatar
bob
Veteran
Veteran
Postitusi: 569
Liitunud: R Veebr 26, 2010 12:23 pm
QTH: KO29IJ66
Asukoht: TLN

Re: Tüütu naabri segamine

PostitusPostitas bob » E Apr 11, 2011 10:28 pm

Jäta näpud uksevahele :) pidi hästi mõjuma.
PiltPilt
ES1/ES2/304-BOB/2480010


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist