L2tlased

Kõik selle lainealaga seonduv
Mouser
Veteran
Veteran
Postitusi: 299
Liitunud: E Jaan 09, 2006 3:34 am
QTH: KO17OT83SS

L2tlased

PostitusPostitas Mouser » K Apr 18, 2007 7:43 pm

Ons kellegil teadmisi lõunanaabrite tegemistest PMR'i vallas?
Kuulsin t2na mingit l2tikeelset mula 2. kanalilt, aga alamtooni ei saand scannida. Mulle nad igatahes ei vastanud.
Ons neil mingi konkreetne kutsungikanal vms..?
Kuressaare poole pr22ksusin igaks juhuks ka paar korda 3.37, aga sealpool oli vaikus... Saarlased naa tagasihoidlikud :)

Kasutaja avatar
Ralfwind
Veteran
Veteran
Postitusi: 1297
Liitunud: E Jaan 23, 2006 2:23 pm
QTH: KO38JI38
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

PostitusPostitas Ralfwind » K Apr 18, 2007 9:00 pm

Tere Mouser!. Eelmise aasta suvel sai kabulaid testitud 28.06 Suure munamäe tornist. Sealt on piirini umbes 15 km-t. Toona kuulsin ka Lätlasi aga keegi ei vastanud. Sealt Munamäetornist kuuleb ja levib uskumatult hästi. Ja mulle tunudb , et seal Kuresaares pole kunagi mingit repiiterit olnudki. Võimalik, et Lätlastel pole oma PMR-saiti internetis nagu meie naabritel Soomlastel, Rootslastel ja Norrakatel.
(Googel ei anna mingit vastust)
Täitsa huvitav oleks juu paar korda aastaas muidu mingit PMR side üritust korraldada ka Lõunanaabritega.

Aga sa proovi nendega kontakti saada ja uuri välja!

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » K Apr 18, 2007 10:46 pm

Lätlaste tegemistest PMR446-el oleks tõesti huvitav rohkem teada. Olen ka ise internetist otsinud, aga leidnud andmeid ainult CB kohta.
Munamäe torni tahan sel suvel minna ise vähemalt paaril korral pemaritega sidekaugusi testima. Ehk siis näkkab mõni lätlane ka laine otsa, kes viitsib vastata ja oskab ehk ka infot anda.
Kuressaare repiiteri kohta niipalju, et ML selle seal üles pani ja üks aeg see ka töötas, aga praeguse kohta ei oska öelda. Ehk keegi sealtkandist valgustab.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Mouser
Veteran
Veteran
Postitusi: 299
Liitunud: E Jaan 09, 2006 3:34 am
QTH: KO17OT83SS

PostitusPostitas Mouser » K Apr 18, 2007 10:48 pm

Ralfwind kirjutas:Ja mulle tunudb , et seal Kuresaares pole kunagi mingit repiiterit olnudki.


Tsiteerin:
[ML]
REpiiter tuleb Kuressaarde, täna ostan 40cm atenni kabulale ka et kaugelt võtaks kinni:)
----------------
[ML]
kasutan sagedust 4(00) aga alates järgmisest nädalast on minu enda kanaliks 5(00) ning Saaremaal Repiiter kanaliks 3(37)
----------------------

Ma pole muidugi p2ris kindel kas see projekt ka l6pule on viidud, aga viimase tsiteeringu kuup2ev on Dets 14, 2006.
Vbla pole jah yles pandudki miskit...
[ML] anna teada oma tegemistest!

kalamaja aivar
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 235
Liitunud: T Juun 27, 2006 3:39 pm
QTH: ko29eh
Asukoht: kalamaja

Re: L2tlased

PostitusPostitas kalamaja aivar » E Sept 19, 2016 6:12 pm

Leidsin siit sobiva pealkirja
Leidsin sellise jaama kuulutuse
http://www.rigonda.ee/tdetail.php?cat=12876&de=120626

arvatavasti siiski pole ei Vef ega RRR oma tehaseid taastanud , vaid lihtsalt mingile pillile on ajalooline nimi omistatud


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist