Foto töönurgast

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Kasutaja avatar
pauhh
Veteran
Veteran
Postitusi: 847
Liitunud: T Okt 14, 2008 7:37 pm
QTH: KO18UW
Asukoht: Taebla
Kontakt:

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas pauhh » K Juun 29, 2011 10:21 pm

ICOM,id ja automaatkastiga auto- hea valik!
Parimatega,
Janek alias Pauhh/ES2ADF
http://pauhh.planet.ee/adf

Skeem
Veteran
Veteran
Postitusi: 513
Liitunud: R Jaan 23, 2009 12:45 am
Asukoht: KO29DE93-Laitse

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas Skeem » P Juul 03, 2011 11:21 am

Kuulge,mehed,kuidas selle värgiga nüüd tegelikult on?Teil siin kenasti autode sideseadmed sisse seatud.Olukorras,kus mobiiltelefoniga ei või sõidu ajal enam ka kõrvatagust või ninaotsagi sügada uue liiklusseaduse järgi,kuidas need mundrimehed orienteeruvad sellises seadmete rägastikus!?!Kuskohas nende jaoks lõppeb mobiil ja kus algab muu seade?Kui auto katus on nagu siil ja antenne rohkem,kui sinivalgetel võib neil ju huvi ja kadedus tekkida.Mind kahe lisaantenniga(CB ja PMR) varasemaltki peatatud ja uuritud mis asjaga tegemist.
Laitse Skeem.Baasjaam"Raadio Laitsenburg",bandid-11mCB,0,7mPMR,80-10-2m-0,7mHAM.ES2ORL

Kasutaja avatar
Pagan
Veteran
Veteran
Postitusi: 1009
Liitunud: N Dets 29, 2005 11:25 pm
QTH: KO38EF
Asukoht: Elva

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas Pagan » P Juul 03, 2011 11:30 am

Skeem kirjutas:Kui auto katus on nagu siil ja antenne rohkem,kui sinivalgetel võib neil ju huvi ja kadedus tekkida.


Ehk siis peab veel rohkem antenne ja seadmeid olema et ei tekkiks mitte kadedus vaid aukartus.
es5cc

vanapagan
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 234
Liitunud: P Mär 06, 2005 4:44 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn.
Kontakt:

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas vanapagan » P Juul 03, 2011 12:34 pm

Skeem kirjutas:Kuulge,mehed,kuidas selle värgiga nüüd tegelikult on?Teil siin kenasti autode sideseadmed sisse seatud.Olukorras,kus mobiiltelefoniga ei või sõidu ajal enam ka kõrvatagust või ninaotsagi sügada uue liiklusseaduse järgi,kuidas need mundrimehed orienteeruvad sellises seadmete rägastikus!?!Kuskohas nende jaoks lõppeb mobiil ja kus algab muu seade?Kui auto katus on nagu siil ja antenne rohkem,kui sinivalgetel võib neil ju huvi ja kadedus tekkida.Mind kahe lisaantenniga(CB ja PMR) varasemaltki peatatud ja uuritud mis asjaga tegemist.



Telefoni ei tohi enam käes hoida ka asulavälistel teedel. Samuti keelab seadus kõik teised juhtimist häirivad ja liiklusohutust vähendavad tegevused. Milliseid tegevusi täpselt selle all silmas peetakse, seadusest ei selgu.Nii, et kui satud mõne agara lolli kätte, endal üks käsi nooriku põlve peal ja teises käes mikker, siis võid saada nii, et ei jõua ära tänada. Ka raadio kuulamine võib mõne arvates segada. Variante on kuhjaga. Nii juhtub alati kui idioodid seadusi teevad.
Tervitab ja ootab põrgu. Vanapagan.

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas officer » P Juul 03, 2011 2:51 pm

... minu advokaadist poeg palus mul agarale .............ja ................ öelda, et paigaldatud seadmed on mõeldud kasutamiseks ainult(!) sõiduki parkimise tingimustes ja suud liigutasin sõidu ajal ainult haigutamise eesmärgil!
Ilmselt kohe keelatakse ka õhus olevalt lennukilt side maapealse lennujuhiga :roll:
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
mega
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 239
Liitunud: E Mai 07, 2007 12:46 am
QTH: KO38IJ50
Asukoht: Tartu

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas mega » T Juul 05, 2011 9:53 am

officer kirjutas:...
Ilmselt kohe keelatakse ka õhus olevalt lennukilt side maapealse lennujuhiga :roll:


Tartus pole vaja keelata, lahenes iseenesest ja lihtsamalt :)
http://www.tartupostimees.ee/488582/len ... ma-seisma/


ITI
Parimat,
mega : 3Ø4IT

Kasutaja avatar
henri503
Veteran
Veteran
Postitusi: 385
Liitunud: R Apr 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: TIksOJA
Kontakt:

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas henri503 » T Juul 05, 2011 1:27 pm

teksti vahele pilti ka :)

Pilt
intek490+sirio 5/8
yaesu ft7800e+x30.

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas rekkamees Eedu » K Juul 06, 2011 8:39 pm

Pagan kirjutas:
Skeem kirjutas:Kui auto katus on nagu siil ja antenne rohkem,kui sinivalgetel võib neil ju huvi ja kadedus tekkida.


Ehk siis peab veel rohkem antenne ja seadmeid olema et ei tekkiks mitte kadedus vaid aukartus.

Nii! Mina oman möödunud suvest saadik politsei poolt koostatud suusõnalist kirjalikku hoiatust tänu autole paigaldatud antennidele . Üritasin neile seletada et kõik õhu kaudu leviv on vabalt pealtkuulatav ja kui ma kõrvaklappide ja krokodillidega posti otsas ei toimeta on kõik seaduslik aga võta näpust: protokoll koostati ikka väidetavalt ebaseadusliku jälitustegevuse eest. Lubasid veel mu tausta uurida et kelle palgal (FBI, KGB-- jne) olen. Selline möödunud suvine intsident siis. Pilti kahjuks lisada pole.
kõike kaunist Teile!

olc
Veteran
Veteran
Postitusi: 717
Liitunud: P Juul 08, 2007 8:13 pm
QTH: KO38JJ

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas olc » K Juul 06, 2011 8:45 pm

rekkamees Eedu kirjutas:väidetavalt ebaseadusliku jälitustegevuse eest.

:lol: No ma ei või lihtsalt. :lol: Mõnel on ikka eriline paranoia antennide suhtes. Kui oma auto piits katusel oli siis leidus juhte kes poolel möödsõidul järsku pidurdasid ja jälle ilusti sappa võtsid:D

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas smr » K Juul 06, 2011 9:17 pm

rekkamees Eedu kirjutas:Nii! Mina oman möödunud suvest saadik politsei poolt koostatud suusõnalist kirjalikku hoiatust tänu autole paigaldatud antennidele .
Kumb see siis nüüd oli? Suusõnaline või kirjalik? :)
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

Kasutaja avatar
rekkamees Eedu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 155
Liitunud: P Juun 29, 2008 5:05 pm
QTH: KO28XP
QTH2: Euroopa
Asukoht: KO28XP89FH
Kontakt:

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas rekkamees Eedu » N Juul 07, 2011 8:25 am

smr kirjutas:
rekkamees Eedu kirjutas:Nii! Mina oman möödunud suvest saadik politsei poolt koostatud suusõnalist kirjalikku hoiatust tänu autole paigaldatud antennidele .
Kumb see siis nüüd oli? Suusõnaline või kirjalik? :)

Täitsa kirjalikule protokollile kirjutasin alla aga nii seda nimetavadki: suusõnaline-kirjalik hoiatus. :!: :?:
kõike kaunist Teile!

Kasutaja avatar
1Kusti
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 127
Liitunud: E Mai 02, 2011 10:40 pm
QTH: KO29IJ28XN
QTH2: KO18SW65WN
Asukoht: TLN (Mustamäe), Haapsalu

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas 1Kusti » N Juul 07, 2011 8:43 am

Üldiselt on nad üsna foobiate küüsis vaevlemas. Aastate eest lasi mr. X teatud Ametist hot.ee-st kõrvaldada meie (x, y ja koostöös TT-ga) ülal peetud ja täiendatud scannerilehe: kuigi sagedused (välja arvatud "kõvemad mehed") on avalikud ja võid rahus kuulata, ei tohi sellest rääkida. Ehk siis isegi Sombi siia foorumisse ülespandud helikonserv edukast sidest on käsitletav ebaseadusliku jälitustegevusena...
ES1GRA
55 959 414

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas smr » N Juul 07, 2011 8:50 am

1Kusti kirjutas: kuigi sagedused (välja arvatud "kõvemad mehed") on avalikud ja võid rahus kuulata, ei tohi sellest rääkida.
See läheb juba offtopicuks ning ka selles foorumis kordamiseks kuid:
minu arusaamise järgi Elektroonilise side seaduse ( https://www.riigiteataja.ee/akt/123032011011 )
§ 22. punktid 2 ning 3 keelavad "rahus kuulamise".

Olen oma väite tõestuseks ka otsinud väidetavaid Riigikohtu lahendeid antud teemal, paraku siiani tulutult.
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

smr
Veteran
Veteran
Postitusi: 325
Liitunud: T Okt 04, 2005 5:53 pm
QTH: KO29JK

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas smr » N Juul 07, 2011 9:46 am

No teabe hõivamise definitsioon on sealsamas kirjas:

§ 2. Mõisted
56) teabe hõivamine on raadiosageduste kasutaja kohta ja raadiosageduste kasutaja poolt edastatava teabe kohta informatsiooni hankimine;

Siit loen mina välja, et juba see, et sa tead, et räägib näiteks MinuKiisu OÜ ning edastatakse näiteks ootava kliendi aadressi, on teabe võivamine.

Ringhäälingu osas ma ei oska kommenteerida, pakun et siin tuleb mängu see "välja arvatud seadusega sätestatud juhtudel."
rääkimine hõbe, kuulamine kuld

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

Re: Foto töönurgast

PostitusPostitas Evo » N Juul 07, 2011 11:19 am

1Kusti kirjutas: Aastate eest lasi mr. X teatud Ametist hot.ee-st kõrvaldada meie (x, y ja koostöös TT-ga) ülal peetud ja täiendatud scannerilehe

Internet on selline huvitav keskkond, et päris ära ei saa sealt midagi kaotada.
http://web.archive.org/web/200302160501 ... nnerileht/


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist