CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
postikana
Veteran
Veteran
Postitusi: 829
Liitunud: E Apr 05, 2010 7:23 pm
QTH: ko29ne

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas postikana » K Veebr 17, 2016 6:29 pm

Ma julgen tunnistada et ma ei toeta. Raha on lihtne anda, et arve saaks makstud, kuid sisult ei muutu midagi. Foorum jääb ikkagi kiratsema, sest sisu pole ja sisu me raha eest isegi ei saa.

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas officer » K Veebr 17, 2016 9:21 pm

postikana kirjutas:Ma julgen tunnistada et ma ei toeta.

Kahju, olid omal ajal üks suuremaid minu kallal virisejaid siin :)
Mina ei julge tunnistada, et ma ei toeta ja ikka toetan,sry!
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
Joosep
Veteran
Veteran
Postitusi: 315
Liitunud: L Nov 28, 2009 4:41 pm
QTH: KO29KK
Asukoht: Iru, Jõelähtme vald, Harjumaa

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Joosep » K Veebr 17, 2016 9:41 pm

Hei,
Kuidas selle asjaga oli, kas tehnoturg millalgi sponsoreeris CB foorumit, või mäletan midagi valesti? Vanemad olijad teavad ehk rääkida?
Joosep 3Ø4AJ, ES2AJK
President George, Alan 42, ML 145, Sirio 827 5/8, Sirio SY-27-4 jagi, PMR

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas officer » K Veebr 17, 2016 10:11 pm

Joosep kirjutas:Hei,
Kuidas selle asjaga oli, kas tehnoturg millalgi sponsoreeris CB foorumit, või mäletan midagi valesti? Vanemad olijad teavad ehk rääkida?



...mida see rääkimine aitab?
ES2JT/304JT

kriimu
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 197
Liitunud: E Veebr 01, 2010 8:23 pm
QTH: KO29HI
Asukoht: Laagri

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas kriimu » K Veebr 17, 2016 10:22 pm

postikana kirjutas:Ma julgen tunnistada et ma ei toeta. Raha on lihtne anda, et arve saaks makstud, kuid sisult ei muutu midagi. Foorum jääb ikkagi kiratsema, sest sisu pole ja sisu me raha eest isegi ei saa.


Olen eelpool kõnelejaga laiaslaastus nõus.

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Ambur » K Veebr 17, 2016 10:52 pm

Joosep kirjutas:Hei,
Kuidas selle asjaga oli, kas tehnoturg millalgi sponsoreeris CB foorumit, või mäletan midagi valesti? Vanemad olijad teavad ehk rääkida?

Jah, kunagi oli see nii, CB populaarsuse hiilgeaegadel 2000-te alguses. Tehnoturg oli siis CB meeste seas populaarne ja sealt osteti palju kraami.
Nüüd on need ajad möödas, Tehnoturg peab ise vaatama, kuidas ots-otsaga kokku tulla.

Mis aga puutub CB foorumi vajalikusesse, kui arvatakse, et seda pole enam vaja, et sinna pole millestki kirjutada, seal midagi arutada,
siis milles küsimus. Teeme foorumis hääletuse, kas lõpetada ära, las enamus otsustab.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
Joosep
Veteran
Veteran
Postitusi: 315
Liitunud: L Nov 28, 2009 4:41 pm
QTH: KO29KK
Asukoht: Iru, Jõelähtme vald, Harjumaa

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Joosep » N Veebr 18, 2016 12:06 am

officer kirjutas:
Joosep kirjutas:Hei,
Kuidas selle asjaga oli, kas tehnoturg millalgi sponsoreeris CB foorumit, või mäletan midagi valesti? Vanemad olijad teavad ehk rääkida?

...mida see rääkimine aitab?

Rääkimine aitab niipalju, et saada selgust kuidas ja kust kohast on foorumi rahastamine alguse saanud. Amburi selgitusest (rääkimisest) selgub, et Tehnoturg on kunagi midagi kinni maksnud, äkki tasub foorumi algatejatel natuke vaeva näha, et pöörduda teiste võimalike sponsorite poole? http://www.radiocom.ee/ Elfa, Ronex, Randelon jne. Keegi peaks sellega tegelema, või mis? Kerge on koguda raha, mis aitab Marcol aasta võrra domeeni maksu ja serveri majutust ära tasuda meie rahaga, aga probleem jääb ikka edasi kestma ka järgmisel aastal. Raha, mis selle eest välja tuleb maksta, on naeruväärne, mingi max 200 EUR aastas, arvan, et hea lobitööga saab siia leida firma, kes maksaks selle kinni? Muidugi müts maha Marco ees, kes seda lehe administreerimist on siiani tasuta teinud. Võimalik, et tuleks temale mingi raha maksmist arvestada lisaks.
Hei raadiosõbrad, liigutagem ennast ja aidakem hoida CB foorum elus teiste meetotitega kui raha korjamisega kuigi ma ise tasusin ka ellujäämiseks oma osa, aga õigem oleks leida parem lahendus.
Ootaks mõistlikke lahendusi ja kommentaare, mitte a- la Einari- Officeri pusklemisi.
Joosep 3Ø4AJ, ES2AJK
President George, Alan 42, ML 145, Sirio 827 5/8, Sirio SY-27-4 jagi, PMR

GERMANY
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 31
Liitunud: K Mär 20, 2013 9:39 pm
QTH: KO28VR

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas GERMANY » N Veebr 18, 2016 6:15 am

Ma tehnoturgu toetanud juba küllaga tänu CB foorumile. Võiks küll õla alla panna, või see Tehnoturu alagrupp ka sinna "Kauplused ja lingid" alla kolida. Töökoht kus olen, tellis ka 50 digidal mod raadiot sealt. Mille kohta võib nuriseda palju. Ise tegin kaks korda panust foorumile, kuna vaatasin, et esimene ei läinud läbi. :D

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5367
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Kaljukits » N Veebr 18, 2016 10:24 am

postikana kirjutas:...... Raha on lihtne anda, et arve saaks makstud, kuid sisult ei muutu midagi. Foorum jääb ikkagi kiratsema, sest sisu pole ja sisu me raha eest isegi ei saa.


Sisu on foorumi liikmete enda teha. Kui aga raha puudumisel tuleks foorum sulgeda, pole ka seda sisu enam võimalik siia tekitada :)
Eks foorum ole juba algusest saadik olnud tänu Marco eestvedamisele ja toele püsti seisnud. Ise ta suur raadioharrastaja ei olegi. Paaril korral varemgi oleme ka korjandusi teinud ja miks mitte seda ka edaspidi teha. Tehnoturust ja tema sponsoreerimisest ei tea ma palju, olen nagu kuulnud, et seda ei ole enam ammu. Olen isegi sealt aastate jooksul päris palju ostnud ja tänu foorumile, usun, et paljudki teist on neile oma raha viinud. Paarisaja eurone aastas CB foorumi sponsoreerimine -õigemini väga odav reklaam, mis jõuab kindlasti kõige kiiremini sihtgrupini, tundub, et on neile kindlasti jõukohane. Seda teemat võiks kindlasti üles soojendada.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

vaa11
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 143
Liitunud: R Mär 20, 2009 12:34 am
QTH: KO18VM
Asukoht: Paadrema
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas vaa11 » N Veebr 18, 2016 10:37 am

Kaljukits kirjutas:
postikana kirjutas:...... Raha on lihtne anda, et arve saaks makstud, kuid sisult ei muutu midagi. Foorum jääb ikkagi kiratsema, sest sisu pole ja sisu me raha eest isegi ei saa.


Sisu on foorumi liikmete enda teha. Kui aga raha puudumisel tuleks foorum sulgeda, pole ka seda sisu enam võimalik siia tekitada :)


Ega jahh ... keegi ei tule meie eest postitusi tegema ja neile vastama.
Et siis lugejal huvitav oleks :D :shock:

Seega Kaljukitsega 100% nõus.

:drinkers:
304AAM/ES8PW / Matu , 73
IC-9700, FT-847 , ALBRECHT AE 6890

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas officer » N Veebr 18, 2016 11:23 am

Joosep kirjutas:Keegi peaks sellega tegelema, või mis?


...aga tegele siis, mis jutustad!
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
Kaarel
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 122
Liitunud: P Dets 08, 2013 7:55 pm
QTH: KO18WX
QTH2: KO29IJ

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Kaarel » N Veebr 18, 2016 8:07 pm

Tegin ka omapoolse toetuse.Kuna see foorum siin on hüppelauaks amatööriks saamisel, siis on tegemist minu arvates vägagi vajaliku üritusega!Minagi poleks praegu kutsungiga, kui poleks seda foorumit.Kes arvavad et sisu on vähe, siis tuleb seda sisu ise juurde tekitada.
3Ø4KRL/ES1KRL/ES2KRL/ES3KRL

Kasutaja avatar
Joosep
Veteran
Veteran
Postitusi: 315
Liitunud: L Nov 28, 2009 4:41 pm
QTH: KO29KK
Asukoht: Iru, Jõelähtme vald, Harjumaa

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas Joosep » N Veebr 18, 2016 10:11 pm

officer kirjutas:
Joosep kirjutas:Keegi peaks sellega tegelema, või mis?


...aga tegele siis, mis jutustad!

Sa nagu vanem ja kogenum tegelane, ehk tegeled hea sõber, ma ei hakka siin teema algatajate initsiatiivi üle võtma.
Ok, nagu ma ütlesin, et ei ole mõtet siin Einari- Officeri dialoogi arendama hakata.
Joosep 3Ø4AJ, ES2AJK
President George, Alan 42, ML 145, Sirio 827 5/8, Sirio SY-27-4 jagi, PMR

vaa11
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 143
Liitunud: R Mär 20, 2009 12:34 am
QTH: KO18VM
Asukoht: Paadrema
Kontakt:

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas vaa11 » N Veebr 18, 2016 10:31 pm

Kaarel kirjutas:Tegin ka omapoolse toetuse.Kuna see foorum siin on hüppelauaks amatööriks saamisel, siis on tegemist minu arvates vägagi vajaliku üritusega!Minagi poleks praegu kutsungiga, kui poleks seda foorumit.Kes arvavad et sisu on vähe, siis tuleb seda sisu ise juurde tekitada.


Vot see on foorumi edasiviiv jõud :ANAL:
304AAM/ES8PW / Matu , 73
IC-9700, FT-847 , ALBRECHT AE 6890

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CBFoorumi püsimajäämisest Eestis

PostitusPostitas officer » R Veebr 19, 2016 10:02 am

Joosep kirjutas:Ok, nagu ma ütlesin, et ei ole mõtet siin Einari- Officeri dialoogi arendama hakata.


...peale sinu enda ei arenda siin keegi mingi dialoogi, väljaarvatud sina ise !
ES2JT/304JT


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist