Teemade dubleerimine :(

Midagi ei meeldi, tahad mingit uut teemat? Kirjuta siia midagi, arutame ja täiendame foorumit. Või on lihtsalt mingisugune küsimus.
Kasutaja avatar
Ralfwind
Veteran
Veteran
Postitusi: 1297
Liitunud: E Jaan 23, 2006 2:23 pm
QTH: KO38JI38
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Teemade dubleerimine :(

PostitusPostitas Ralfwind » E Sept 24, 2007 5:12 pm

Teen ettepaneku mitte dubleerida analoogseid teemasid vaid kirjutada samasse rubriiki kui vähegi kannatab. Selle jaoks on hea kasutada nt otsingut.
Lugpidamisega
RALF

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5368
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » E Sept 24, 2007 5:21 pm

Õige ettepanek! Ja lisaksin veel, et kui tsiteerida on vaja, siis tsiteerigem reeglina vaid teksti, mitte pilte.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

Kasutaja avatar
goodkiller
Veteran
Veteran
Postitusi: 306
Liitunud: L Juun 16, 2007 1:35 pm
Asukoht: Tartu [KO38ii] | goodkiller<>3Ø4GK

PostitusPostitas goodkiller » E Sept 24, 2007 9:04 pm

Ma ei tea kuidas siin foorumis on aga nii palju kui mina elu jooksul näinud olen ja teinud foorumeid, siis sellel teemal on nii palju vaidlusi olnud. Esiteks paljud tahavad tõesti postituste arvu kokku hoida ning käsevad kasutada otsingut. Paljud jällegi hakkavad "mölisema" et miks vana teema üles tõstad kui vanasse teemasse postitada, et lisaks vastuseid saada. Seega see on nii ja naa küsimus. Mina ausalt aga pooldan seda viimast varianti, et tee ennem uus teema, kasvõi sarnane, aga uus asi on ikka uus asi, muidugi tuleks natuke nuppu kasutada ja õppida kasutama otsingumootoreid.
Midland Alan 48, 78, 59x2

Kasutaja avatar
Marco
Site admin
Site admin
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 01, 2004 5:05 pm
QTH: KO29IJ
Asukoht: Tallinn: Mustamäe - Kopli
Kontakt:

PostitusPostitas Marco » T Sept 25, 2007 8:13 am

See dubleerimise küsimus jah paljudes kohtades olnud. Ma soovitan sellist varianti, et kes tahab tehku uus teema, kes tahab lisagu vanasse. Ruumi foorumi jaoks serveris on ja mind isiklikult ei häiri ei üks ega teine variant. Otseselt seda keelata - lubada ei saa. Saab vajadusel ainult teemasid liita. Kui siiski hakkab foorum liialt laiutama, siis saab 2-3 a vanu teemasid redigeerida ja vajadusel kustutama.
Feel free to try everything, because you only live once.

Mouser
Veteran
Veteran
Postitusi: 299
Liitunud: E Jaan 09, 2006 3:34 am
QTH: KO17OT83SS

PostitusPostitas Mouser » T Sept 25, 2007 9:05 am

Informatiivses m6ttes on kyll parem uus teema teha, kuna teabe otsimine vanast teemast, kus on 10 lhekylge postitusi on teinekord pain in the ass.
Samas kindlasti pole vaja teha k6rvuti kahte teemat a'la millist antenni valida vms....
Enne teema tekitamist tuleks kasutada otsingut. See on reegel! Kui sellega oma kysimusele vastust ei saa, siis v6ib rahulikult uue teema tekitada.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron