CB foorum ja läbu

Kõik teemad mis ei sobi teiste teemade alla
Aare
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 165
Liitunud: P Mär 08, 2009 12:31 am
QTH: KO38ME99
QTH2: KO38NF70
Asukoht: Põlvamaa

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Aare » P Jaan 31, 2010 12:04 am

Hiiu Tom (ES1GB) kirjutas:Üle hulga aja foorumisse naastes tõusid mu harvad karvad pealael püsti: pori lendab, silmad lüüakse siniseks ja administraator kistakse inetusse vaidlusesse. Meie lasteaias õpetati seda, et targem annab järele. Seda ka et kasvataja sõna tuleb kuulata. Niipalju, kui mina erinevates foorumites olen liikunud, pole kuskil näinud, et administraatoriga vaieldakse, teda süüdistatakse ja mida kõike veel. Samuti ei lasku administraator iial vaidlusse teemal, kas administraator on lammas või ei ole.
Nii nagu tema ütleb, nii on ja jääb. Kui on millegi üle vaielda, siis vaieldakse asi sirgeks ja tehakse administraatorile ettepanek ühe või teise asja muutmiseks. Administraator teeb liikmele hoiatuse, kui too vales kohas läbustama hakkab. Siin foorumis on ju olemas koht, kus läbustada. Teise liikme küsimuse või ostu-müügi kuulutuse peale ei hakata ilkuma, selle eest saab banni.
Ma ei taha sellega meie administraatori kohta midagi halba ütelda, vastupidi, meil on väga vastutulelik ja asjalik administraator ja ma julgustaksin teda, samuti ka auväärt härraseid moderaatoreid, karmimalt suhtuma sõimu, laimu ja esialgsest teemast umbmäärases suunas arenevatesse postitustesse. Kui kellelgi on midagi tarka teistele edasi ütelda, siis palun, tee uus teema ja anna kõigile teada, mida vahepeal õppinud oled.
Ma ei tea, kas reklaami kohta on vahepeal mingi otsus vastu võetud või ei aga ettepanek on selline: kes oskab, tehke küsitlus( mina ei ole varem teinud) ja uurime välja, kas liikmed üldse tahavad siin foorumis reklaami näha või mitte ja kui siis millist reklaami võiks lubada. Mina oma tite väikseksjäänud riideid ei tule siia pakkuma, miks peaks keegi mandariine, vahvliraudu või led pirne pakkuma?? CB foorumis?? Kui kellelgi tuleb tahtmine mandariine süüa, siis ta läheb mandariinimüüjate foorumisse. Hoiame seda ainukest CB kasutajate foorumit ikka ainult selle jaoks, milleks ta algselt mõeldud oli.
Sellised mõtted minu poolt.
Olge mõnusad.

EINAR kirjutas:Lugesin eelpostitust 2x läbi, mõtlesin asja üle ka.

Üldiselt asjalik ja ajakohane jutt. Läbustamist, muidu asjalikes teemades, tõesti väga palju. Sellleks omad kohad olemas.
Admin ja moded jäägu otsustajaks: tõsta ümber, kustutada osaliselt või täielikult, koheselt või eelhoiatusega. Vaidlused poleks tõesti mõttekad.
Ja mõistagi, kehtigu see kõik eelkõige minu enda suhtes samuti ! Mina ei pahandaks, kui ei sobi, andke märku või isegi kustutage kohe...mõtlen siis asja üle, teen vastavad järeldused ja püüan teha vastuvõetavamalt. Teistega on vaja elus alati arvestada, foorumis samuti.

LED-ide asi võinuks olla eelnevalt kooskõlastatud, raadiotehnikas nad päris vajalikud, pakkumine selles suhtes minu jaoks oli teretulnud, elektroonikat ja muud raadioamatörismis otseselt vajaminevat pakkuge ikka, eelneva kooskõlastuse soovitus (või nõue ?) võiks olla. Ka Tani Äri pakkumistes püüan orinteeruda võimalikult CB-, PMR- ja elektroonikakaupadele.

Kõigile parimat ja üksmeelt niipalju kui võimalik :)
[quote="EINAR"]


Olen/Hiiu Tommiga / ühe meelel.Seda poriga loopimist on selles Foorumis(läbi lillede ja ka otse)küllaltki palju olnud.Katsume jääda ikka sellisteks omamoodi raadiofännideks ,kes üksteist austavad nii foorumis kui ka eetris ja postitavad siia ikka asjalike nõuandeid mida vajavad noored asjahuvilised kui ka vanemad tegijad.ME OLEME IKKAGI ÜHE ASJAGA SEOTUD.see on raadiosõltuvus!!!!!!! : :roll: :rolleyes: :wink:

Teiseks:Selles meie foorumis on minu arvates teretulnud kõik raadioasjandusega seotud reklaamid või siis pakkumised.
Ei taha siin foorumis aga nähe reklaame (kingad,ülariidrd,sauna ja aluspesu,toiduained,kondoomid,mandariinid ja omaalgataslikud moded jne.jne. ja veel palju muud,mida ei saa öelda,kuna see ei ole selle teemaga seotud... :!: :wink:

304ARE
304ARE.ES6ARE

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas officer » P Jaan 31, 2010 12:25 pm

... olen veendunud,et selle teema kommenteerimine siin on juba igati läbumõõtmeid võtmas,eneseimetlus igal juhul:"et vaata,kui targad mõtted mul on,te ülejäänud olete nii lollid :D "
Ja samas on väga lihtne igasugune vastuvaidlemine tembeldada läbuks,kuna "mina olen ikkagi kõige-kõige"
Teen ettepaneku teema kinni panna seoses jaanuarikuu lõpuga,kuna tegemist on vist ikka "tormiga veeklaasis"
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas rom » P Jaan 31, 2010 12:45 pm

officer kirjutas:... olen veendunud,et selle teema kommenteerimine siin on juba igati läbumõõtmeid võtmas,eneseimetlus igal juhul:"et vaata,kui targad mõtted mul on,te ülejäänud olete nii lollid :D "
Ja samas on väga lihtne igasugune vastuvaidlemine tembeldada läbuks,kuna "mina olen ikkagi kõige-kõige"
Teen ettepaneku teema kinni panna seoses jaanuarikuu lõpuga,kuna tegemist on vist ikka "tormiga veeklaasis"



Jaanuar kestab veel yle 12 tunni,. las pritsivad end siia tyhjaks, siis mõneks ajaks rahu loota ehk
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

Muki
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 237
Liitunud: P Mär 25, 2007 3:07 pm
QTH: kk00aa

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Muki » P Jaan 31, 2010 1:13 pm

-
Viimati muutis Muki, T Mai 04, 2010 11:17 am, muudetud 1 kord kokku.
Ära arvesta kellegi soovidega ja võta ära viimane, sest mida rohkem pakud, seda rohkem tahetakse ...

peeter
Veteran
Veteran
Postitusi: 324
Liitunud: N Juul 13, 2006 10:42 am
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas peeter » P Jaan 31, 2010 2:04 pm

Siin ilmas on ju lugemist mitmel viisil - peale foorumite veel ajakirjandus, raamatud, reklaamid jne. Selge see, et kõigile kõik ei meeldi, kuid pole tulnud kellelegi pähe seda siis ära keelata (vähemalt praegusel ajal mitte!).
Ka siin foorumis on ju rubriik nimega Läbula, kuhu võiks kirjutada vabadel teemadel, nii nagu võiks ka olla eradli rubriik kauplemiseks mitteerialaste kaupadega. Pole ju raske seda mitte lugeda ja pöörata ainult tähelepanu sind huvitavatele rubriikidele.
Mis puutub poripritsimisele ja teiste halvustamisele, siis see jääb vast ikka iga kirjutaja enda südametunnistusele. Samas iseloomustab see ka autorit väga hästi ja tekitab teistele täieliku ettekujutuse endast.
Meil vaba maa ja sõnavabadus, peab siis kõike reeglitega ette määrama! Pealegi, elu peabki huvitav ja intriigidega olema.
Tervitustega
Peeter

EINAR
Veteran
Veteran
Postitusi: 2273
Liitunud: N Apr 23, 2009 8:49 pm
QTH: KO38MC
Asukoht: PÕLVAMAA Mammaste
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas EINAR » P Jaan 31, 2010 4:40 pm

Tere ES1(2)TL (algaja) kah üle väga pika aja taas! :D :lol: Tore seda sõnavõttu lugeda! 100 % Sinuga ühel arvamusel. :|
Peetrile samad %-d minu poolt. Ikka kahe jalaga maa peal mees.

Kasutaja avatar
rom
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 112
Liitunud: K Jaan 06, 2010 8:14 pm
QTH: KO37AS
Asukoht: Valga-Tõrva
Kontakt:

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas rom » P Jaan 31, 2010 6:55 pm

Viimased kuus tundi!!! Pritsige, kuni veel võimalust on!
Ühel päeval saab minust selle foorumi MODE

getukas2
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 68
Liitunud: N Jaan 15, 2009 7:36 pm
QTH: KO29JE
Asukoht: Kohila

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas getukas2 » P Jaan 31, 2010 7:13 pm

:rolleyes: Ei siin ole pritsida midagi!Läbula on läbula ja kel midagi ei meeldi siis pole ju vaja ka lugeda!Igal inimesel oma arvamus ja ka õigus seda välja öelda.Ja ei mingit teema lukustamist!!! :lol: :lol: :lol:
Vahel täitsa tuju kohe tõuseb kui siin mõnda jaburust lugeda!Mul isiklikult pole selle vastu midagi!
Ässitaja pole aga verd tahaks näha küll! :axe:
Võtke asja rahulikult sest elu pole nii must kui ette kujutate! :drinkers: :rolleyes:

Mart

Kasutaja avatar
janar
Veteran
Veteran
Postitusi: 323
Liitunud: E Veebr 16, 2009 1:43 pm
Asukoht: võru linn

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas janar » P Jaan 31, 2010 8:45 pm

minu arus on see foorum küll väga viisakas ja tegelased on peris vahvad ja abivalmid , mind ei koti eriti kes mida müüb .
Teinekord ongi huvitav , näiteks vahelduseks raadio värgile müüdi mandariine.

Muki
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 237
Liitunud: P Mär 25, 2007 3:07 pm
QTH: kk00aa

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Muki » P Jaan 31, 2010 8:53 pm

-
Viimati muutis Muki, T Mai 04, 2010 11:18 am, muudetud 3 korda kokku.
Ära arvesta kellegi soovidega ja võta ära viimane, sest mida rohkem pakud, seda rohkem tahetakse ...

Kasutaja avatar
janar
Veteran
Veteran
Postitusi: 323
Liitunud: E Veebr 16, 2009 1:43 pm
Asukoht: võru linn

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas janar » P Jaan 31, 2010 8:54 pm

pane talle jupp rg58 t sappa siis on teemaga seotud :lol:

Kasutaja avatar
officer
Veteran
Veteran
Postitusi: 1626
Liitunud: N Jaan 15, 2009 10:51 am
QTH: KO29KL
Asukoht: Viimsi

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas officer » P Jaan 31, 2010 9:17 pm

...no rg58 on ikka naise mõnitamine,härrasmees valiks vähemalt rg213 :D (sry!)
ES2JT/304JT

Kasutaja avatar
janar
Veteran
Veteran
Postitusi: 323
Liitunud: E Veebr 16, 2009 1:43 pm
Asukoht: võru linn

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas janar » P Jaan 31, 2010 9:18 pm

janar kirjutas:pane talle jupp rg58 t sappa siis on teemaga seotud :lol:


[quote="officer"]...no rg58 on ikka naise mõnitamine,härrasmees valiks vähemalt rg213 :D (sry!)[quote="officer"]

ma mõtlesin vahvimasinat mitte naist :ANAL:

getukas2
Vanem lällaja
Vanem lällaja
Postitusi: 68
Liitunud: N Jaan 15, 2009 7:36 pm
QTH: KO29JE
Asukoht: Kohila

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas getukas2 » P Jaan 31, 2010 9:36 pm

Ajan oma ruuduliste hammastega massina kapist välja ja hakkan kütsama! :violent2: Sääne vaffli isu tuli pääle! irw! :mrgreen:

Kasutaja avatar
Uaz469
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 159
Liitunud: E Sept 26, 2005 12:29 pm
Asukoht: Pärnu/Audru KO28GI57VN

Re: CB foorum ja läbu

PostitusPostitas Uaz469 » E Veebr 01, 2010 2:10 am

rom kirjutas:Viimased kuus tundi!!! Pritsige, kuni veel võimalust on!

Juba 8`s tund läheb, kuu on muutunud, aga teema ikka üleval!
Ju siis on ikka vajalik ja ennekõike õpetlik!!!
Icom IC-w31E / 2 x Intek M-490
Cobrad 725/800 / Alan 42


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron