Repiiterid repiitisid üksteist

Kõik selle lainealaga seonduv
Kasutaja avatar
sys
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 181
Liitunud: L Okt 08, 2005 2:36 pm
QTH: KO28TJ00
Asukoht: Viljandi

Repiiterid repiitisid üksteist

PostitusPostitas sys » K Sept 27, 2006 1:18 am

HI!

Ma ei tea kas võis tõesti nii olla, et laupäeva südaöösel umbes kell 24:00 hakkasid Tallinna ja Viljandi repiiter üksteist kordama.

Asi kestis oma 10-20 minutit ja oli kuulda kumbagi repiiteri lõpupiiks. Loop kestis pikimalt kuskil 5-6 kordamist.

Tunnistajaid oli rohkem kui üks, meil oli 6 inimesel kabul samal ajal kasutusel. Proovisime hõigata kah, et keegi Tallinna poolt vastaks, aga ei kuulnud vastust.

Sama aeg ennustati ka kõva tropolevi.
ES7SYS
Yaesu FT-897D, Yaesu FT-7800

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » K Sept 27, 2006 6:40 pm

Hei!
Laupäeval oli tõesti eriti hea tropolevi. Tallinna repiiter avanes õhtul hästi ka lahe tagant, Helsingi jaamad tulid 5/8-9.
Viljandi ja Tallinna vahemaa on ~160 km ja repiiterid kõrgel, nii et papagoide vastastikune laul tropoga täiesti võimalik. Kahju, et 24.00 ajal kedagi Tallinnast eetris polnud, oleks saanud mõlemapoolse kinnituse ja toreda kaugside. Mu omagi kabul oli terve õhtu kuuldel, aga kusagil pool tundi enne keskööd keerasin selle kinni.

NB! Marja Jüri siiski kuulis laupäeva öist papagoide laulu ja ka kellegi jutu katkeid, ei osanud aga seostada seda Viljandi repiiteriga.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Marja Jüri
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 157
Liitunud: P Apr 03, 2005 8:59 pm
Asukoht: Tallinn ,Kristiine. 21FM

PostitusPostitas Marja Jüri » K Sept 27, 2006 11:26 pm

Jah,kuulsin seda värki tõesti,arvasin et keegi siin jälle katsetab midagi.Läksin autot parklasse viima,ja hõikasin et kas keegi on kuuldele ka jäänud.No siis tuli vastus nagu ikka ja... siis veits aja pärast kuulsin oma juttu teist korda,aga rep. lõpupiiksusid oli juba kaks.Kajas umbes kolm korda.Siis kuulsin kellegi teise segast juttu,millel hakkasid lpiiksud korduma.
Teid tervitab Marja Jüri.

Kasutaja avatar
Hiiu Tom (ES1GB)
Veteran
Veteran
Postitusi: 365
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:36 am
QTH: KO29ii
Asukoht: Tallinn-Nõmme
Kontakt:

PostitusPostitas Hiiu Tom (ES1GB) » N Sept 28, 2006 1:18 pm

Mulle igatahes tundub, et Marja Jüri oligi see kurja juur, kes repiiterid lolliks ajas. :D

Carl
Algaja
Algaja
Postitusi: 9
Liitunud: T Okt 24, 2006 10:55 pm
Asukoht: KO28SJ

PostitusPostitas Carl » T Okt 24, 2006 11:38 pm

mina kuulsin seda kordamiste osa Viljandi poolelt, mõtlesin ka, et mõni mängib lolli.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist

cron