Kutse tantsule ehk Lauldes läbi Eesti :)

Piirkondade kaupa sidetajatele mõeldud alamfoorum.
Kasutaja avatar
randal
Veteran
Veteran
Postitusi: 355
Liitunud: R Okt 29, 2021 8:32 pm
QTH: KO38MG
QTH2: KO37OW
Asukoht: Tartumaa

Kutse tantsule ehk Lauldes läbi Eesti :)

PostitusPostitas randal » R Aug 12, 2022 10:23 am

Hei,
kuna mul järjest kaks esinemist erinevais eesti paigus kohe teineteise järel, alustan täna, 12. augustil kell 16 retke marsruudil Tartu-Pala-Haapsalu. Ehk siis alustan Tartumaalt, liigun Jõgevamaale Palale, kus olen umbes keskööni või pisut vähem, sealt edasi sõidan põhimõtteliselt põiki läbi Eesti Haapsallu, kus olen kuni pühapäevani, mil alustan tagasiteed ilmselt läbi Pärnu- ja Viljandimaa tagasi Tartusse. Kavatsen sõidu ajal mõned korrad tunnis hõigata CB 23FM peal, PMR kuulab CH8 peal püsivalt, lisaks kuulab 2m kutsekanalil ja tõenäoliselt miski skännib kah pidevalt. Kes kuuleb, võib vastata, mingitel aegadel võib ise ka hüüda ja kes kuuleb, kuid keda mina vbl ei kuule, võib siia märgi kellaaja ning asukohaga maha jätta, saan hiljem kaardilt vaadata, kus ma sellal olin. Kindlasti ei vasta ma täna õhtul kell 20-23 (esinemise ajal) samuti homme Haapsalus kell 19-20.

Palju pikki sidesid!

73
Randal / 3Ø4RAR / ES5RAR

Kasutaja avatar
randal
Veteran
Veteran
Postitusi: 355
Liitunud: R Okt 29, 2021 8:32 pm
QTH: KO38MG
QTH2: KO37OW
Asukoht: Tartumaa

Re: Kutse tantsule ehk Lauldes läbi Eesti :)

PostitusPostitas randal » P Aug 14, 2022 2:04 pm

Hämmastavalt lõbus on tõdeda, et üritus läks täpselt nii nagu ma ootasingi: kogu saak reede pealelõunast pühapäeva lõunani kaks rekkameest, kes juhtusid 23FM peal olema, paar beebimonitori pemari peal ning mingi soome taat pemari peal. Ehk siis põhimõtteliselt täielik vaikus nii PMRi, CB kui 2m ja 70cm peal :D Nii et teinegi kord :D

73!
Randal / 3Ø4RAR / ES5RAR


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist