NIMEKIRI 2008 CB KOKKUTULEK

Jaga infot ürituste kohta ja kommenteeri
Kasutaja avatar
hillar
Surfan raadiolainetel
Surfan raadiolainetel
Postitusi: 187
Liitunud: L Apr 21, 2007 11:43 am
Asukoht: Maardu

PostitusPostitas hillar » T Juun 03, 2008 6:56 pm

Ma ka parawebis kasutaja aga ei ole nii aktiivne, kuid kui aus olla siis tahaks küll nendega koos seltsida!
Tore kes poolt siis mina olen laupäeva poolt ja paraweebidega kohtuda
Jahimees
304AA
73

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » N Juun 12, 2008 10:18 pm

Lood on sellised, et liigub info: sel ajal võib Nelijärve olla ülerahvastatud. Alguses ei tundunud meie Paraweeblastega liitumisele seal vastuhääli olevat, aga nüüd üks Paraweeblane esitas sellise mõtte:

Paadikapten (see ma Parawebis olen) sina ei ole mingi kutsuja. Põhimõtteliselt kui tuju tuleb, kutsun 25 venda kuskilt hiphop foorumist sinna ööbima, hilisemad paraveeblased vaadaku ise, kus magavad ja on. Otsigu endale oma nurgake, järve ümbruses kohti küll. Ega see ei takista teil nendega suhtlemast. Enne tuleb ikka küsida teiste arvamust ka.


Paraweeblasi on end üles andnud peaaegu 30. Seega täpsema laagriplatsi valiku mõttes palun teil jälgida nende kokkutuleku teemat (neid on rohkem, seega annaks neile eesõiguse):

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3543
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

PostitusPostitas nemo » N Juun 12, 2008 10:36 pm

Oot, kumb siis tuleb, kas CB kokkutulek või Para kokkutulek???
Kui kuupäevaks jääb 12 juuli, siis ma ei saa tulla (suguvõsa kokkutulek sel päeval), kui aga 13 juuli, siis olen tulija
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
goodkiller
Veteran
Veteran
Postitusi: 306
Liitunud: L Juun 16, 2007 1:35 pm
Asukoht: Tartu [KO38ii] | goodkiller<>3Ø4GK

PostitusPostitas goodkiller » N Juun 12, 2008 11:08 pm

Oh häda ja viletsust.
Midland Alan 48, 78, 59x2

Kasutaja avatar
nemo
Veteran
Veteran
Postitusi: 832
Liitunud: E Juul 30, 2007 11:06 pm
QTH: KO39CC99
Asukoht: Väike-Maarja
Kontakt:

PostitusPostitas nemo » N Juun 12, 2008 11:44 pm

goodkiller kirjutas:Oh häda ja viletsust.

Mille kohta see käis?
Mina küll ei ole huvitatud mitme erineva huviala kokkusidumisest kokkutulekute näol. Samahästi võiks ju korraldada CB kokkutuleku näit koos fotograafidega või ka koos lenduritega.
Rohkem vast häda sellega, et nii mõnelegi ei sobi pühapäev, sest peab ju järgmine päev tööle minema.... See on huvialane kokkutulek, aga mitte joomapidu, et järgmine päev raske tööle minna oleks
Wouxjunn
Nemo
ıqoɥ ǝɹoʇ uo snpunuuǝןןǝpnɯ
˙˙˙ʎɐqǝ ɯoɹɟ pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ɹǝʌǝu
73!

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » R Juun 13, 2008 12:57 am

nemo kirjutas:Oot, kumb siis tuleb, kas CB kokkutulek või Para kokkutulek???


Point on see, et ka Parakad teevad oma kokuka Nelijärvel samal ajal mis meiegi (neil on see kolmepäevane, nii et paratamatult kattub meie ajaga) ja kuna nende seas liigub infi, et sel ajal olla koht suhteliselt rahvast täis, kardavad nad, et ei mahu kuhugi ära.
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
Evo
Veteran
Veteran
Postitusi: 2417
Liitunud: T Jaan 30, 2007 11:16 am
QTH: KO38NG
Asukoht: Tartumaa, Lääniste
Kontakt:

PostitusPostitas Evo » R Juun 13, 2008 10:55 am

Nemo kirjutas:
See on huvialane kokkutulek, aga mitte joomapidu, et järgmine päev raske tööle minna oleks

Ära ole nii karm, võta asja ikka leebemast küljest :)
Kui tulla vabariigi teisest servast (näiteks tsiklit taltsutades, mitte auto tagaistmel muusikat kuulates), olla mõningane aeg kohal ja siis koju tagasi sõita (muuseas purukainelt), siis on see ikkagi üsna väsitav päev. Tuleb ju hommikul varakult startida ja kojunaasemine saab olema küllaltki hilisel tunnil. Seega oleks asi ikkagi sobilikum laupäeval, et järgneval pühapäeval veidi enne töönädala algust hinge tõmmata. See oli lihtsalt minu mõttevälgatus. :)

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » R Juun 13, 2008 8:59 pm

nemo kirjutas:Oot, kumb siis tuleb, kas CB kokkutulek või Para kokkutulek???

Sama küsimus?

Paadikapten (see ma Parawebis olen) sina ei ole mingi kutsuja. Põhimõtteliselt kui tuju tuleb, kutsun 25 venda kuskilt hiphop foorumist sinna ööbima, hilisemad paraveeblased vaadaku ise, kus magavad ja on. Otsigu endale oma nurgake, järve ümbruses kohti küll. Ega see ei takista teil nendega suhtlemast. Enne tuleb ikka küsida teiste arvamust ka.


Miks peaks meie kutsumata külalistena minema teisi segama, kui meil on oma huviala kokkutulek?
Kui Nelijärve on sel ajal nii ülerahvastatud (suvel on see loogiline), siis miks ei või ikkagi korraldada CB kokkutulekut samas kohas, kus eelmisel aastal. Koht oli kena ja ei segaks meie teisi ega vastpidi. Muinasjutu vestjaid saab ka muul ajal kuulata.
Ja ka mina oleks meeleldi kohal paar päeva, mitte paar tundi.
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

Kasutaja avatar
neitsi62
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 42
Liitunud: R Veebr 22, 2008 1:14 am
Asukoht: Põlva vald, KO38NC
Kontakt:

PostitusPostitas neitsi62 » R Juun 13, 2008 10:27 pm

Nemo kirjutas:
See on huvialane kokkutulek, aga mitte joomapidu, et järgmine päev raske tööle minna oleks

Kui tulla vabariigi teisest servast kas tsikli või autoga pühapäev ei ole üldse sobiv päev.See on sama mis mine naabri poolt tuld laenama.Nagu minul naabrimees ütles et kui eesti mehel pole pühapäeva hommikul halb olla siis ei ole kordaläind nädalavahetus.Mõne tunni pärast ei ole ilmselt enemus mitusada kilomeetrit maha sõitma.Praeguste kütuse hindade juures ei ole lõbusõit kellelegi taskukohane.
ALAN48 +ML-145

Kasutaja avatar
hall kass
Veteran
Veteran
Postitusi: 1789
Liitunud: R Juul 27, 2007 4:02 am
QTH: KO38JI42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas hall kass » L Juun 14, 2008 12:56 am

neitsi62 kirjutas:Nemo kirjutas:
See on huvialane kokkutulek, aga mitte joomapidu, et järgmine päev raske tööle minna oleks

Nagu minul naabrimees ütles et kui eesti mehel pole pühapäeva hommikul halb olla siis ei ole kordaläind nädalavahetus.


Ei, veel karmim - "kui nädalavahetusest kasvõi killuke meelde tuleb, siis läks nädalavahetus untsu"...

Olgu, jätame selle vaidluse a´la "CB foorum versus Paraweb" ja arutame oma kokkutuleku asju... tunnistan, ma võisin oma ideega metsa minna küll. Nii et las müstikahuvilised olla, meid nad ei sega...
304FL, "Three zero four Freyja love"

Kasutaja avatar
Kaljukits
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5369
Liitunud: P Aug 06, 2006 8:56 pm
QTH: KO29EH
Asukoht: Keila KO29EH
Kontakt:

PostitusPostitas Kaljukits » L Juun 14, 2008 10:03 am

Tundub, et Nelijärve variant ei lähe loosi, kui seal selline mass koos on. Ka on selgelt laupäev enamusele sobibam variant kui pühapäev. Kesksuvel ei ole lootustki üldtuntud ja populaarsetes suvituspaikades omaette olla. Seega ka mulle tundub, et võiks teha eelmise aasta kokkutulekukohas -Valgehobusemäel. Mr. ALBU saaks seal nagu läinud aastal varakult koha "broneerida". Arutame seda temaga. Tean veel ühte vahvat kohta, kus saab krillida ja istuda. See on imeilus koht mere ääres Pärispea poolsaarel (Loksast põhajpoole). Probleem võib olla aga selles, et sealgi võib meid juba teine seltskond ees oodata, kui kohale jõuame.
73! de ES1TL, ES2TL, 3Ø4TL

ES7TR
Veteran
Veteran
Postitusi: 408
Liitunud: R Mai 12, 2006 10:51 am
Asukoht: KO28SP

PostitusPostitas ES7TR » L Juun 14, 2008 12:05 pm

hillar kirjutas:.....
12 juuli kell 12 on ametlik CB meeste kokkutuleku avamine Nelijärve puhkebaasis.
söögid saab osta kohapeal ja ka joogid meie peame organiseerima mõne masti s.t. mingi 10-12M pikkuse kuhu paneme pöörlema yagi või 1/2 antenni.
Jahimees
304AA
73

Kaljukits kirjutas:Tundub, et Nelijärve variant ei lähe loosi, kui seal selline mass koos on. Ka on selgelt laupäev enamusele sobivam variant kui pühapäev. Kesksuvel ei ole lootustki üldtuntud ja populaarsetes suvituspaikades omaette olla.

Miks mitte laupäev (nagu seda 12. juuli ongi) ja Nelijärve puhkebaasis, kui see justkui isegi broneeritud on.
Selgituseks - Para-web teeb oma "metsiku" kokkutuleku traditsiooni kohaselt hoopis ühel lagendikul teiselpool
järve, kui puhkebaasi poolt vaadata. Seega - üksteist üldse ei sega ja kokku ka ei puutu kui ei soovi.

Kasutaja avatar
Ambur
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 2583
Liitunud: K Veebr 02, 2005 9:42 pm
QTH: KO29GK
Kontakt:

PostitusPostitas Ambur » P Juun 15, 2008 9:20 am

ES7TR kirjutas:
hillar kirjutas:.....
12 juuli kell 12 on ametlik CB meeste kokkutuleku avamine Nelijärve puhkebaasis.
söögid saab osta kohapeal ja ka joogid meie peame organiseerima mõne masti s.t. mingi 10-12M pikkuse kuhu paneme pöörlema yagi või 1/2 antenni.
Jahimees
304AA
73

Nii oleks parim variant, aga Hillaril on kirjutatud uues klubi kodulehes 13 juuli kell 12 ... jne
73! Ambur / 3Ø4MR / ES2RDX
Koduleht: http://www.ambur.ee

SiiliOnu

PostitusPostitas SiiliOnu » P Juun 15, 2008 2:16 pm

Kui seal on kellegi pulm, siis usutavasti pole meil seal mingit söömist egas joomist ja autot pole ka kuhugi panna. Takkapihta veel need sommid kes, seal hostelis ööbivad ja muidu muu rahvas, kes laupäeva puhul on tulnud kondama.
Viimati, kui seal sai käidud nädalavahetusel, siis oli rahvast nii sees, kui ka väljas ja 2 portsu friikartulit tuli ikka jube kaua oodata.
Kui me sinna ikka saame, siis peaks seal mingi tellimuse sisse andma kohe minnes, et pärast ei peaks kusagil järjekorras seisma ja ootama ja kohta otsima oma taldrikuga.
Tihti on neil ka kaarditerminali jama olnud ja sularaha tuleks kaasa võtta ka peenemat kui sajane.
On küll kena koht, kuid kas meil ikka tasub sinna pressida.
Mõne vaatetorni juures platsil peaks küll saia ja limpsiga ehk leppima, kuid...
Samas võib ka nii, et jätaks Nelijärve ja kui kõik see mees on seal kohal ja leitakse, et asi on jama, siis paneks edasi Valgehobusemäele lootuses, et seal pole orienteerumist just sel päeval.
Samas võime ka võtta näiteks Emumäe Rakke vallas ja sealses juurikatest onnis grillida ja tornis siis PMRiga siderekordit (209,8 km) Soome üritada purustada.

Kasutaja avatar
neitsi62
Lällaja
Lällaja
Postitusi: 42
Liitunud: R Veebr 22, 2008 1:14 am
Asukoht: Põlva vald, KO38NC
Kontakt:

PostitusPostitas neitsi62 » P Juun 15, 2008 7:01 pm

SiiliOnu kirjutas:Samas võime ka võtta näiteks Emumäe Rakke vallas ja sealses juurikatest onnis grillida ja tornis siis PMRiga siderekordit (209,8 km) Soome üritada purustada.

Olen ise seal mitmeid kordi käinud.Olin seal mõned õhtud kuulaja rollis sest mind ei kuulnud keegi selle lühikese anteniga.
Natuke Emumäest: Emumägi on koos Tammiku mäega Põhja-Eesti silmapaistvamaid pinnavorme ja Põhja-Eesti suurim kõrgus merepinnast,166,5 m. Ka relatiivne kõrgus on suur, ca 80 m. Emumäe vaatetornist avaneb kaunis vaade idas paiknevatele metsadele ja läänes laiuvatele kultuurmaastikele. Muistendi põhjal olevat Emumägi tekkinud Eesti rahvuseepose kangelase Kalevipoja hobuse poolt Peetla rabast kaabitud mullast. Emumäe vaatetorni lähiümbrus koos Salla mõisapargiga on kujunenud Rakke valla külastatavamaks turismipiirkonnaks. Omavalitsus on seda aastate lõikes arendanud ning lisaks vaatetornile on siin veel kännumaja ‘’Emumemm’’, päikesetõusumaja, vana kalmistu, telkimis- ja piknikuplatsid. 2006 aastal on kavas rajada mäejalamisse püstkoda-mägionn.Püstkoda-mägionn on olemas kus on võimalik ,kui täpselt mäletan 6-8-l inimesel ööbida.
Viimati muutis neitsi62, T Juun 17, 2008 7:36 pm, muudetud 1 kord kokku.
ALAN48 +ML-145


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron